- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Vanquish 4000F
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:25:50
Scanix >> Moje řeč,klidně bych si na ten nejlevnější nechal pověsit štiku 15 kg. Nevidím problém.
NScanix - Profil | St 23.1.2013 22:23:01
Urcite je to zbytecne draha vec, to uz bych spis premyslel koupit si 2x Shimano Twin Power FC 4000 ;) Zrejme to same jako Stella, platis za jisty prepych, ktery stejne vice vetsich ryb neprivola ;)
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:22:34
cindy >> Nemám jen za ty prachy,třeba na větší vodu beru dva Biomaster GT 7000 a ty před roky stály kus přes 5 táců. Pokud jde o vercajk,tak na kačku nehledím,ale nesmím si při koupi připadat jako blbec.
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:19:30
cindy >> V roce 1991 naviják za 1000 byl jinak drahý,jak nyní za stejné prachy.Mám i dva biomaster GT 7000 po pěti tácech--na
NKolac1 - Profil | St 23.1.2013 22:14:45
marmyš >> tak na tom sa zhodneme 400-500 euro je vela, ale bimastera zozenies uz pod 200 e. co je priatelna cena...,
Ncindy - Profil | St 23.1.2013 22:14:34
marmyš >> Kolik jsi dal za patnáct navijáků v ceně po 12-14 stovek?
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:11:48
Kolac1 >> Píše na středně těžkou,ne těžkou. Pokud bych tě poslechl,tak bych dal třeba 3-4 tácy,ale ne 12.
NKolac1 - Profil | St 23.1.2013 22:10:01
marmyš >> na tazku vlacku potrebujes nieco kvalitnejsie, neviem ako ten vanqvish, ale ja by som na tazku vlacku zobral biomastera....,
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:09:41
Kolac1 >> Mám těch navijáků asi 15,většinou Shimano a i ty levnější mi už skoro 20 let slouží,čím to asi je? Docházek přes 200 za rok.
NKolac1 - Profil | St 23.1.2013 22:04:57
marmyš >> 12-14 stovak kupis jedine tak hnoj od shimana....., shimano zacina od technia, resektive od twina :))))
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:04:41
MB >> Teď vidím,že ty to kupovat nechceš. Ale je fakt,že s tou cenou z nás rybářů dělají akorát blbce.
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:02:53
MB - 23.1.2013 19:57:00 kup nějaké Shimano za 12-14 stovek a máš vystaráno. V krámu si ho osahej a máš vystaráno. Tu velikost 4000 bych nechal,mám rád raději větší kousky.
Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 19:54:25
cindy >> Kupovat šunty je blbost,ale dát 12 táců je ještě větší.
Nplavan - Profil | St 23.1.2013 16:15:15
cindy - >> já s ním nemám osobní zkušenost, bohužel. Chtěl bych ho moc.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
6:47NFotky ryb pouze na přívlač 107181
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














