Shimano Vanquish 4000F

Má s ním někdo zkušenost na středně těžkou vláčku?
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

NScanix - Profil | St 23.1.2013 22:26:05

Kaso >> FC jo, ale FB obtizne a urcite ne Japan ;)

    Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:25:50

    Scanix >> Moje řeč,klidně bych si na ten nejlevnější nechal pověsit štiku 15 kg. Nevidím problém.

      NKaso - Profil | St 23.1.2013 22:24:59

      Scanix >> Tie už by si asi nezohnal. Ale dobre hovoríš.

        Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:24:16

        Nějak se mi to tu se...re,to psaní,tak sorry.

          NScanix - Profil | St 23.1.2013 22:23:01

          Urcite je to zbytecne draha vec, to uz bych spis premyslel koupit si 2x Shimano Twin Power FC 4000 ;) Zrejme to same jako Stella, platis za jisty prepych, ktery stejne vice vetsich ryb neprivola ;)

            Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:22:34

            cindy >> Nemám jen za ty prachy,třeba na větší vodu beru dva Biomaster GT 7000 a ty před roky stály kus přes 5 táců. Pokud jde o vercajk,tak na kačku nehledím,ale nesmím si při koupi připadat jako blbec.

              Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:19:30

              cindy >> V roce 1991 naviják za 1000 byl jinak drahý,jak nyní za stejné prachy.Mám i dva biomaster GT 7000 po pěti tácech--na

                NKolac1 - Profil | St 23.1.2013 22:14:45

                marmyš >> tak na tom sa zhodneme 400-500 euro je vela, ale bimastera zozenies uz pod 200 e. co je priatelna cena...,

                  Ncindy - Profil | St 23.1.2013 22:14:34

                  marmyš >> Kolik jsi dal za patnáct navijáků v ceně po 12-14 stovek?

                    Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:11:48

                    Kolac1 >> Píše na středně těžkou,ne těžkou. Pokud bych tě poslechl,tak bych dal třeba 3-4 tácy,ale ne 12.

                      NKolac1 - Profil | St 23.1.2013 22:10:01

                      marmyš >> na tazku vlacku potrebujes nieco kvalitnejsie, neviem ako ten vanqvish, ale ja by som na tazku vlacku zobral biomastera....,

                        Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:09:41

                        Kolac1 >> Mám těch navijáků asi 15,většinou Shimano a i ty levnější mi už skoro 20 let slouží,čím to asi je? Docházek přes 200 za rok.

                          NKolac1 - Profil | St 23.1.2013 22:04:57

                          marmyš >> 12-14 stovak kupis jedine tak hnoj od shimana....., shimano zacina od technia, resektive od twina :))))

                            Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:04:41

                            MB >> Teď vidím,že ty to kupovat nechceš. Ale je fakt,že s tou cenou z nás rybářů dělají akorát blbce.

                              Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 22:02:53

                              MB - 23.1.2013 19:57:00 kup nějaké Shimano za 12-14 stovek a máš vystaráno. V krámu si ho osahej a máš vystaráno. Tu velikost 4000 bych nechal,mám rád raději větší kousky.

                                NMB - Profil | St 23.1.2013 19:57:00

                                marmyš >> a co by jsi doporučil?

                                  Nmarmyš - Profil | St 23.1.2013 19:54:25

                                  cindy >> Kupovat šunty je blbost,ale dát 12 táců je ještě větší.

                                    Nplavan - Profil | St 23.1.2013 16:15:15

                                    cindy - >> já s ním nemám osobní zkušenost, bohužel. Chtěl bych ho moc.

                                      NDetreux - Profil | St 23.1.2013 15:58:10

                                      Vypadá dost luxusně, na konkurenčním webu je o něm napsanej duel. Určitě to bude hodně kvalitní strojek. Akorát ta cena :(