- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Vanquish 4000F
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Ncindy - Profil | Ne 27.1.2013 20:10:32
Nstizostedion - Profil | Ne 27.1.2013 19:23:53
Potrebujem dva(z časti pôjdu na feeder a potom na vláčku) a to by bolo na mňa moc penez. Hľadám niečo v lepšej cenovej relácií. So sarosov som už samozrejme upustil a rúbem vyšie, ale ešte neviem kde.
Ncindy - Profil | Ne 27.1.2013 18:02:12
NPiscicapus - Profil | So 26.1.2013 12:43:32
Znám pár lidí, co prověří naviják celkem důrazně. Viděl jsem prasklé tělo navijáku i jeho patku, ale domnívám se, že k defektu došlo vinou obsluhy. A plastové kolečko náhonu "červí hřídele"? Neslyšel jsem o žádném problému.
Máš pravdu, je škoda, že tu nerostou jak plachetníci, tak i tuňáci apod.
:-) :-)
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 11:31:10
EDIT: bohužiaľ že neplávajú, mať more bol by to bonus :-)))
NPiscicapus - Profil | So 26.1.2013 11:09:29
Npoldeci - Profil | So 26.1.2013 11:02:37
Ncindy - Profil | So 26.1.2013 11:01:41
Ncindy - Profil | So 26.1.2013 10:59:57
NPethole - Profil | So 26.1.2013 10:52:58
Ncindy - Profil | So 26.1.2013 10:46:36
NPethole - Profil | So 26.1.2013 10:41:21
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 10:34:31
NPethole - Profil | So 26.1.2013 10:27:30
Nsaxana - Profil | So 26.1.2013 10:26:19
za 100E berieme ?
NSethy - Profil | So 26.1.2013 10:19:55
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 10:18:10
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 10:14:18
NSethy - Profil | So 26.1.2013 10:11:38
Protože neznalý lid chce kov, jen proto :)
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 10:09:10
NPethole - Profil | So 26.1.2013 10:06:59
Já myslim,že to už přeháníte.S timhle se asi musí žít docela špatně,když budu u vody i doma pořád řešit takový píčoviny.
Ncindy - Profil | So 26.1.2013 10:06:09
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 10:01:57
NP!F - Profil | So 26.1.2013 9:59:49
NSethy - Profil | So 26.1.2013 9:59:37
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 9:58:07
Nsaxana - Profil | So 26.1.2013 9:47:48
NRytíř - Profil | So 26.1.2013 9:45:56
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 9:40:46
stradick a ranerium umelina č.13:
rel="nofollow"http://1.1.1.1/bmi/www.daily-fishing.ru/images/cms/pages/7/stradic_ci4_6.jpg
twin mg to má z umeliny č.10:
rel="nofollow"http://1.1.1.1/bmi/www.daily-fishing.ru/images/cms/pages/4/twin_power_mg_7.jpg
Twin fb a tipujem že aj fc umelina č.7:
rel="nofollow"http://1.1.1.1/bmi/www.daily-fishing.ru/images/cms/pages/3/twin_power_fb_4.jpg
Twin japan 2011 samozrejme zo zliatiny č.9:
rel="nofollow"http://1.1.1.1/bmi/www.daily-fishing.ru/images/cms/pages/5/11_twin_power_7.jpg
Fireblood zliatina č.6:
rel="nofollow"http://1.1.1.1/bmi/www.daily-fishing.ru/images/cms/pages/2/shimano_fireblood_5.jpg
Stella zliatina č.10:
rel="nofollow"http://1.1.1.1/bmi/www.daily-fishing.ru/images/cms/pages/4/10_stella_11.jpg
NPiscicapus - Profil | So 26.1.2013 8:51:36
Možná by bylo zajímavé zjištění, kterou součástku z plastické hmoty výrobce nahradí součástkou kovovou v navijáku za cca 10 000 kaček.
Jasně, výrobce chce snížit výrobní náklady na maximum a také mi připadá přitroublé naroubovat do navijáku o dvě ložiska víc a navýšit jeho cenu o x % v porovnání s tím samých navijákem, ale o dvě ložiska lehčím.
Ncindy - Profil | So 26.1.2013 8:29:12
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 7:25:42
http://www.nordfishing77.at/r-o-l-l-e-n/rollen-mit-frontbremse/angelrollen-frontbremse.html
Nstizostedion - Profil | So 26.1.2013 7:09:32
NPethole - Profil | Pá 25.1.2013 23:55:44
NPiskořík - Profil | Pá 25.1.2013 23:54:34
NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:49:17
NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:46:44
NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:43:10
Nbowman - Profil | Pá 25.1.2013 23:42:10
NPiskořík - Profil | Pá 25.1.2013 23:39:27
NPethole - Profil | Pá 25.1.2013 23:39:14
NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:36:16
NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:35:43
NPethole - Profil | Pá 25.1.2013 23:33:16
Nbowman - Profil | Pá 25.1.2013 23:31:13
NPiskořík - Profil | Pá 25.1.2013 23:25:19
NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:24:36
:-) :-)
Jen tak mezi řečí, líbí se ti to šimáno?
NRytíř - Profil | Pá 25.1.2013 23:22:27
NPiscicapus - Profil | Pá 25.1.2013 23:10:58
Jo a je zábavné číst zdejší diskuzi.
:-) :-)
Kde to žije - dravci
19:01NFotky ryb pouze na přívlač 107179
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











