- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Vanquish 4000F
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NP!F - Profil | Čt 24.1.2013 23:46:32
klient >> Fakt vidis medzi FB a TP nejaky zasadny rozdiel v chode? Pretoze ja akosi nie kua... Bud sa ja moc sustredim na chytanie ryb a nevsimam si pikatchoviny, alebo twiny co som mal v ruke boli fakt nejak moc dobre ( teda ak sa bavime o velkosti 4000, mensi som v ruke nemal co by mal slusny chod)
Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 23:06:29
čabi >> chcel som čo najľahší navijak na UL a preto som zobral Vanquish. Inak, ak ho mám porovnať so Stellou FD, dám bod pre Vanquish. Nie že by bola Stella zlá, ale ten pokrok je poznať.
Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:59:26
klient >> to je docela ranec! to bych raději vzal stellu, ale tu už máš:-)
Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:56:13
čabi >> mňa vyšiel na 525eur :-(( ale mal som ho už v apríli 2012, vtedy tie ceny boli ešte dosť vysoké. A bola to novinka, ktorú mali len niekde.....
Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:52:44
klient >> vyšlo ti to ve výsledku lépe než za jakou cenu se prodává u nás(cca 12tis.kč) nebo cca na stejno?
Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:48:06
čabi >> to záleží na šťastí...Ak to prejde cez colnicu bez cla a DPH tak je to super. Mne sa to bohužial nepodarilo a zaplatil som len štátu takmer 100eur. Dosť záleží aj na aktuálnom kurze a odkiaľ objednávaš. Inak výpočet je jednoduchý. Cena tovaru + doprava = xxxx + 3,7% CLO na Japonské výrobky a na výslednú sumu ti capnú krásnych +20% DPH a je po srande. :-)) (takto je to u nás, neviem ako v čr.) Doprava za navijak z JP je tuším okolo 25eur cca.
Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:34:08
klient >> to je jasný, každýmu to nesedne
na kolik to celkově vyjde, když si ho necháš poslat z Japonska?
na kolik to celkově vyjde, když si ho necháš poslat z Japonska?
Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:28:56
čabi >> mne to proste vadí. Možno keby mal trocha dlhšiu klučku, tým by sa vytvorila väčšia páka a nešiel by tak "tuho". Inak chod má perfektný. Na rýchlej vode mi to nevadí, ale na pomalých, alebo na stojáku to neni ono. Každému sedí niečo iné......
Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:15:33
klient >> si myslím, že v této velikosti by to neměl být takovej problém...
sám mám na jemnou vláčku stradica s rychlým převodem a nedám na to dopustit
tady jsem našel jaké se dělají typy: http://www.japanprofishing.com/shimano-vanquish.html
sám mám na jemnou vláčku stradica s rychlým převodem a nedám na to dopustit
tady jsem našel jaké se dělají typy: http://www.japanprofishing.com/shimano-vanquish.html
Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:00:53
čabi >> problém neni vo veľkosti ale v prevode 6:1. Keď som ho objednával z JP tak nikde nebol s pomalým. A ten rýchly mi proste nesedí......
Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 21:40:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
cindy >> Mám Vanquish C2000HGS a je to jeden z najlepších navijakov od Shimana aký som kedy mal, ak nie najlepší. Ak máš na to prachy, kúp si ho! Určite nebudeš banovať. Podobný chod má len Stella alebo Fireblood. A pri používaní na strednú prívlač sa určite nemáš čoho báť. Veľkosť 4000 ti musí vydržať roky. Videl som Japonské videá, kde tie 4000 brali na more a dávali im riadne na prdel, takže určite dosť znesú. To že je navijak ľahký, nemusí hneď znamenať že je slabý. Tu sú určite použité tie najlepšie materiály a najmodernejšie výrobné technológie. Stačí len zatočiť a vieš. Ak s ním začneš chytať, veľmi rýchlo zabudneš na Twin. To mi môžeš veriť! :-))
Ncindy - Profil | Čt 24.1.2013 19:16:19
bowman >> dobré stránky, ale nejnovější modely tam nejsou....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...














