Shimano Vanquish 4000F

Má s ním někdo zkušenost na středně těžkou vláčku?
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

NP!F - Profil | Čt 24.1.2013 23:46:32

klient >> Fakt vidis medzi FB a TP nejaky zasadny rozdiel v chode? Pretoze ja akosi nie kua... Bud sa ja moc sustredim na chytanie ryb a nevsimam si pikatchoviny, alebo twiny co som mal v ruke boli fakt nejak moc dobre ( teda ak sa bavime o velkosti 4000, mensi som v ruke nemal co by mal slusny chod)

    Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 23:06:29

    čabi >> chcel som čo najľahší navijak na UL a preto som zobral Vanquish. Inak, ak ho mám porovnať so Stellou FD, dám bod pre Vanquish. Nie že by bola Stella zlá, ale ten pokrok je poznať.

      Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:59:26

      klient >> to je docela ranec! to bych raději vzal stellu, ale tu už máš:-)

        Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:56:13

        čabi >> mňa vyšiel na 525eur :-(( ale mal som ho už v apríli 2012, vtedy tie ceny boli ešte dosť vysoké. A bola to novinka, ktorú mali len niekde.....

          Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:52:44

          klient >> vyšlo ti to ve výsledku lépe než za jakou cenu se prodává u nás(cca 12tis.kč) nebo cca na stejno?

            Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:52:11

            cindy >> Tak sa pridaj, bude nás viac :-))

              Ncindy - Profil | Čt 24.1.2013 22:50:16

              klient >> Dík za odpověď, zatím ho asi moc lidí nemá.

                Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:48:06

                čabi >> to záleží na šťastí...Ak to prejde cez colnicu bez cla a DPH tak je to super. Mne sa to bohužial nepodarilo a zaplatil som len štátu takmer 100eur. Dosť záleží aj na aktuálnom kurze a odkiaľ objednávaš. Inak výpočet je jednoduchý. Cena tovaru + doprava = xxxx + 3,7% CLO na Japonské výrobky a na výslednú sumu ti capnú krásnych +20% DPH a je po srande. :-)) (takto je to u nás, neviem ako v čr.) Doprava za navijak z JP je tuším okolo 25eur cca.

                  Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:34:08

                  klient >> to je jasný, každýmu to nesedne

                  na kolik to celkově vyjde, když si ho necháš poslat z Japonska?

                    Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:28:56

                    čabi >> mne to proste vadí. Možno keby mal trocha dlhšiu klučku, tým by sa vytvorila väčšia páka a nešiel by tak "tuho". Inak chod má perfektný. Na rýchlej vode mi to nevadí, ale na pomalých, alebo na stojáku to neni ono. Každému sedí niečo iné......

                      Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 22:15:33

                      klient >> si myslím, že v této velikosti by to neměl být takovej problém...
                      sám mám na jemnou vláčku stradica s rychlým převodem a nedám na to dopustit


                      tady jsem našel jaké se dělají typy: http://www.japanprofishing.com/shimano-vanquish.htm​l

                        Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 22:00:53

                        čabi >> problém neni vo veľkosti ale v prevode 6:1. Keď som ho objednával z JP tak nikde nebol s pomalým. A ten rýchly mi proste nesedí......

                          NBambus... T.maniak - Profil | Čt 24.1.2013 21:54:59

                          Rybkin >> :-) ffftipalci :-)

                          :0)

                            NRybkin - Profil | Čt 24.1.2013 21:51:50

                            čabi >> Já nevim jen tipuju:-)

                              Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 21:50:24

                              Rybkin >> tak to potom jo

                                NRybkin - Profil | Čt 24.1.2013 21:48:51

                                čabi >> Koupil špatnou velikost

                                  Nčabi - Profil | Čt 24.1.2013 21:44:01

                                  klient >> tak proč ho prodáváš?;-)

                                    Nklient - Profil | Čt 24.1.2013 21:40:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    cindy >> Mám Vanquish C2000HGS a je to jeden z najlepších navijakov od Shimana aký som kedy mal, ak nie najlepší. Ak máš na to prachy, kúp si ho! Určite nebudeš banovať. Podobný chod má len Stella alebo Fireblood. A pri používaní na strednú prívlač sa určite nemáš čoho báť. Veľkosť 4000 ti musí vydržať roky. Videl som Japonské videá, kde tie 4000 brali na more a dávali im riadne na prdel, takže určite dosť znesú. To že je navijak ľahký, nemusí hneď znamenať že je slabý. Tu sú určite použité tie najlepšie materiály a najmodernejšie výrobné technológie. Stačí len zatočiť a vieš. Ak s ním začneš chytať, veľmi rýchlo zabudneš na Twin. To mi môžeš veriť! :-))

                                      Ncindy - Profil | Čt 24.1.2013 19:16:19

                                      bowman >> dobré stránky, ale nejnovější modely tam nejsou....

                                        Npoldeci - Profil | Čt 24.1.2013 11:23:39

                                        doktor multiplikator >> j.sladkay - 24.1.2013 7:08:07 >> daj jeden príklad a uverím ti