Shimano Vanquish 4000F

Má s ním někdo zkušenost na středně těžkou vláčku?
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

Nelhierro - Profil | Čt 24.1.2013 11:10:42

cindy >> Je to možné, mám doma oba modely a nějaké rozdílnosti tam jsou. Ale spíš kosmetické.

    Nbowman - Profil | Čt 24.1.2013 10:35:23

      Ncindy - Profil | Čt 24.1.2013 10:29:00

      Kolac1 >> Sustain 4000FG pro Státy má převod 6,2:1 a stejný Sustain pro Evropu má převod 4,8:1. Američani dělají všechno rychleji :-) .

        NKolac1 - Profil | Čt 24.1.2013 10:22:59

        cindy >> sustaina mam, a mam aj twina FC, ale sustaina mam s vysokym prevodom, tak sa to vobec neda porovnat....,

          Ncindy - Profil | Čt 24.1.2013 10:16:58

          plavan >> Nevím, tak nějak mi vždycky přišlo, že ve státech je Sustain na stejné pozici jako v Evropě Twin. Samozřejmě se můžu mýlit :-) .

            Nbowman - Profil | Čt 24.1.2013 10:11:07

            P!F >> Hodně dlouho jsem se tak nezasmál :-))))

              Nplavan - Profil | Čt 24.1.2013 10:07:08

              cindy >> co tě vede k tomu si to myslet ?

                Ncindy - Profil | Čt 24.1.2013 10:03:54

                elhierro >> Myslím, že Sustain je americká verze Twina CI4 . Teď to sjednotili i pro Evropský trh.

                  NKolac1 - Profil | Čt 24.1.2013 9:34:09

                  P!F >> tak ja som na Biomastera pocul zatial len chvalu...., ale je pravda ze som ho nevidel...., tato novinka sa na vychodne slovensko zatial nedostala..., asi to este trozku potrva kym tu pricestuje.

                    Nelhierro - Profil | Čt 24.1.2013 8:58:03

                    No, zajímavé příspěvky. Nicméně si dovolím poznamenat, že VANQUISH se s Twinem FC moc srovnávat nemůže. Leda tak s Twinem CI4 FA, který se dá teď sehnat za dobré peníze ve výprodeji. Na těžší středně těžkou vláčku si VANQUISH dovedu představit zcela v pohodě, potenciální majitel si musí říct, zda se mu ta investice vyplatí. Co se kvality týče, pak ano. Ale myslím si, že Shimano přišlo na český trh s velmi dobrým modelem Sustain. Když ho porovnám se Vanquishem, pak rozdíl není tak markantní a výhoda je jedna. V balení je druhá, kovová cívka. Co mne mrzí, že všichni výrobci nové modely zdražují a dodatková výbava je podstatně chudší. Stella měla krásné pouzdro, Vanquish ho má také, ale takové obyčejné. No a Sustain už obal nemá. Přitom neoprénové pouzdro bylo samozřejmostí od Twina výše. Jak říkám, já bych na středně těžkou vláčku upřednostnil toho Sustaina. Můj názor, nikomu ho necpu. A podotýkám, že i Twin FC je výborný kolovrátek.

                      NOrion24 - Profil | Čt 24.1.2013 8:51:29

                      P!F >> inak ja na Vanquishom uvazujem-uvazoval som ohladom jeho vahy na UL -L vlacku...to ze to je vhodne na sumce nikde nepisem ..to len pre istotu

                        NPethole - Profil | Čt 24.1.2013 8:50:45

                        P!F >> Rozvrzanou trapnou fabii bych nesrovnaval ani s audinou r.v. 1980.Nejhorší auto co češi kdy vypustili na trh.

                          NOrion24 - Profil | Čt 24.1.2013 8:48:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          P!F >> vidis..a to je ten problem...ne kazdy twin ide dobre....

                          tu som narýchlo nasiel sukolie-porovnanie velkosti...niekde je to lepsie rozobrate ..ale nepametam kde
                          http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/lan​guage/en/products_id/15913/cPath/22_81_83_2031/rive​r-lake-fishing-freshwater/shimano-vanquish-4000.htm​l
                          tu to mas...a upozornujem ze Twin power Mg...je japonsky model TW daleko lepsi

                            NP!F - Profil | Čt 24.1.2013 8:47:05

                            Pethole >> Nepisem rovnaky, citaj pozornejsie.

                              NPethole - Profil | Čt 24.1.2013 8:44:11

                              P!F >> Fabie a A4 stejnej podvozek?Hmmm.

                                NP!F - Profil | Čt 24.1.2013 8:38:09

                                Orion24 >> kolko ma priemer sukolie twina 4000 a kolko vanquish 4000?

                                Neviem, mozno pondelkove a piatkove kusy, moje FC 4000ka islo od novoty lepsie alebo rovnako ako akykolvek navi co som mal doteraz v ruke vratane stelly ci top daiwackych navijakov. Doteraz ide perfektne, napriek dvom sezonam, pricom ma odtahane krute hodiny s pomerne velkymi nastrahami a celkom hodne ryb, vratane 6 sumcov 150 plus. Je pravda ze co mam 3000FC ktory je prakticky funglac, ten nema ani zdaleka taky chod, 2500ka FB co mam ide este o kus horsie.

                                  NP!F - Profil | Čt 24.1.2013 8:33:09

                                  Sethy >> si ma zblbol s tym ako o nich furt pises, mal som na mysli ultegru. Tie twiny pred FA nezohladnujem, nikdy som to nemal v ruke a neda sa to zohnat v nepouzivanom stave, takze si neviem ani len tipnut.

                                    NOrion24 - Profil | Čt 24.1.2013 7:40:41

                                    P!F >> Aspire vole je ina trieda :-)...to s twinom nejde porovnavat...

                                    jja chlapci furt riesite pikacoviny.....vezmite si velkost sukolia Vanquisha a Twina...atd....
                                    Este som nim netocil(uz som skoro objednal...ale kedze som vylieceny z Tackles..:-), tak neobjednal)....ale som si isty ze Twin FC mu nesiaha ani po kolena...je to ina technologicka trieda . Twinov som drzal v rukach zopar kusov a siel poriadne jediny. A to Shimano mam rad.....nezeby som bol na neho vysadeny.

                                      Nj.sladkay - Profil | Čt 24.1.2013 7:20:20

                                      Obe su cestou do pekla.

                                        Nj.sladkay - Profil | Čt 24.1.2013 7:08:07

                                        poldeci >> posledne vyrazne technologicke vychytavky su osidit material alebo znizit vyrobne naklady na ukor vyrobku