Shimano Vanquish 4000F

Má s ním někdo zkušenost na středně těžkou vláčku?
Autor diskuse: cindy - Profil , 23.1.2013 dravci - náčiní, doplňky

NSethy - Profil | Čt 24.1.2013 5:47:11

P!F >> Prvý twin myslíš ten co byl před FA? Nebo ten co byl Před F nebo těch X dalších co bylo před něma :-D
Kde mají Aspira za 140 dolarů? (předobrzdu).

    NP!F - Profil | St 23.1.2013 23:53:55

    bowman >> Medzi tou fabiou a A4 zase taky super rozdiel nie je, jedno aj druhe je male auto s blbym podvozkom, Pokial sa jedna o model s rovnakym motorom ( robia sa, jazdim v oboch denne ) tak je realny rozdiel akurat v tom ze v audine cumis na krajsie cudliky. V podstate obidvoje je funkcne, napriek tomu su to auticka do mesta a trepat sa s tym 1000km je nieco na co nie su urcene a budes sa citit rovnako ustvane. To je ako porovnavat redarca a zauber. Sice si milion ludi nevie vynachvalit jedno ci druhe, pritom obidvoje su pumprdentlich.

      NP!F - Profil | St 23.1.2013 23:49:44

      Kolac1 >> Lenze BM nie je zrovna to co sa cakalo, mal naviazat na twiny, co sa uplne nepodarilo, prvy twin je legenda, FB bol trochu horsi, FC celkom slusny, BM je zjavne chodom horsi ako FBcko twin. To si radsej kupim za 140 dolarov z ebayu stary aspire.

        Ncindy - Profil | St 23.1.2013 23:40:08

        bowman >> Velikost je daná, ne? 4000. Zbývá tedy zvolit kompromis mezi váhou a funkčností. Vanquish má 240g a na funkčnost směřovala tahle otázka. Stella má 270g.

          Nbowman - Profil | St 23.1.2013 23:29:39

          cindy >> Strop váhy?? Velikost??

            Ncindy - Profil | St 23.1.2013 23:21:28

            bowman >> Ne, důležitá je hlavně váha a funkčnost.

              NKaso - Profil | St 23.1.2013 23:19:20

              poldeci >> Mal somv obchode oba kusi na porovnanie a bol som velmi,ale velmi sklamaný. Ten chod sa nedá s twinom porovnať,určite nenadviaže na dobrú povesť tw.

                Ncindy - Profil | St 23.1.2013 23:15:29

                osprey >> Já si je brávám, když jdu s dcerkou na feeder na mistní přehrádku. Ona má radost, že taháme rybky a já, že je opráším. Ale na celodení vláčení už mi vyhovuje něco lehčího. Nějak mě v poslední době berou záda :-) , mimo jiné :-) .

                  Npoldeci - Profil | St 23.1.2013 23:15:24

                  Kaso >> prečo máś ten dojem?

                    Nbowman - Profil | St 23.1.2013 23:15:21

                    cindy - >> Potřeboješ ten rychlej návin? Je to pro tebe hodně důležité??

                      NKaso - Profil | St 23.1.2013 23:12:32

                      poldeci >> Ale bude a to hodne.

                        Npoldeci - Profil | St 23.1.2013 23:11:40

                        bowman >> auto s milinom kilometrov tiež nebola masová záležitosť,momentálne ich nevídam po cestách-určite chápeš súvislosť

                          Npoldeci - Profil | St 23.1.2013 23:06:25

                          Kaso >> horšie od twina to nebude,píšem o vždy novej generácii zabehnutého modelu

                            Nosprey - Profil | St 23.1.2013 23:05:41

                            cindy >> No a vezmi si to - tři ložiska, plastové tělo a cívka, v podstatě žádný nátěr, keramická rolna bez ložiska, překlápěč z drátu...

                            Přitom pořád s nimi můžu chytat a mám z toho dobrý pocit.

                              Nbowman - Profil | St 23.1.2013 23:03:07

                              poldeci >> Je to jako z těma autama.Jsou hezčí,výkonější,dokonalejší ale milion km s většinou nenajedeš.To s těmi staršími šlo.Proč?? Je to tím,že před 20lety jen málo firem používalo výpočty životnosti součástek ?? Nevím.

                                Nosprey - Profil | St 23.1.2013 23:02:36

                                poldeci >> Pokud technologická vychytávka zahrnuje i to, že obráběný bronz či mosaz nahrazuje tlakově odlévaný hliník či zinek, tak to nemusí být vždy ku prospěchu věci.

                                Ale na druhou stranu máš v mnohém pravdu, v některých ohledech se ten cajk posouvá o dost dopředu. Osobně bych v posledních letech pochválil vylepšení konstrukce rotorů a brzd. Smekací navijáky, které mají maximální brzdnou sílu 15 - 20 kg bývaly věc nevídaná.

                                  NKaso - Profil | St 23.1.2013 23:02:13

                                  poldeci >> Tak biomaster čo má byť nástupca twina tomu nenasvedčuje,aspoň čo som si s ním potočil.

                                    Ncindy - Profil | St 23.1.2013 22:59:30

                                    osprey >> Mám je taky, Aero GT.....

                                      Npoldeci - Profil | St 23.1.2013 22:56:13

                                      ja si myslím opak,že dobré navijáky sa stávajú ešte lepšími,však každý nový model má nejakú technologickú vychytávku

                                        Ncindy - Profil | St 23.1.2013 22:55:20

                                        Někde tu padlo že je za dvanáct tisíc. V sousedních zemích vyjde méně. Tady například desítku plus deset éček poštovné..... U nás jsem ho zatím nikde ve slevě neviděl. :) Ale souhlasím, že i tak to není nic levného.
                                        http://www.fishingtackle24.de/product_info.php?pNam​e=SHIMANOVanquishF&cName=Reels-Reelswithfrontdrag