- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský řád a kontrola RS
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
7x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Čingi - Profil | So 19.1.2013 18:16:06
Saddám - Profil | So 19.1.2013 18:15:32
Saddám - Profil | So 19.1.2013 18:11:01
A svou koresponenci s panem Šímou ti, nezlob se, nepřepošlu, nicméně můžeš se nějakého jiného člena RS přeptat. Pravidelně je seznamuji a dá se říct, že i školím.
Nebo se zeptej pana Šímy přímo, třeba otravuji tak často, že si vzpomene. Mám na něj mail soukromý.
VILKA - Profil | So 19.1.2013 18:08:44
obratem
nofish - Profil | So 19.1.2013 18:07:53
Pokud jde o stráž, tak tam je ti nějaká škola k ničemu. Tam to člověk musí chtít dělat poctivě a jde to samo :-)))
Celá ta reakce byla na to, že jsi psal, že legislativa je ve vodňanech jako předmět. Ono je ti to k ničemu, když to nepoužíváš. Pak už je to jen o tom, jestli si člověk pamatuje základ a umí dohledat zbytek.
Mrknato - Profil | So 19.1.2013 18:03:33
Saddám - Profil | So 19.1.2013 18:00:42
Různé rybářské vyfikundace se učím za pochodu a když bylo něco složitějšího, poslal jsem panu Šímovi mail a on mi vždy odpověděl. A upozorňuji tě, že svaz-nesvaz, vždycky striktně podle zákona.
SAHIB - Profil | So 19.1.2013 17:56:27
šus,
jednoduše!
Povinné doškolení z vyplňování povolenky před navrácením na konci roku!
Nedostavíš se,dostaneš noty - ale o měsíc dýl..,aby ses to naučil a zapamatoval..např..
jedna pozvánka,druhá..-máš na daný rok smolíka!
Ale bacha!
O co se právně opřeš?Máš na to nárok nevydat?..Je dáno že: po splnění všech povinností máš nárok na novou povolenku na daný rok(nový)!
Takže!
Splnil jsi vše? NE!1,2,3x jsme Tě vyzvali - nedošel jsi,nenamáhal se dojít vyplnit sumář-tak se nenamáhej pro povoilenku!
Jak snadný!?...
Mrknato - Profil | So 19.1.2013 17:55:26
nofish - Profil | So 19.1.2013 17:52:38
Saddám - Profil | So 19.1.2013 17:48:18
Čingi - Profil | So 19.1.2013 17:40:54
likin - Profil | So 19.1.2013 17:38:18
kakr - Profil | So 19.1.2013 17:35:23
To se ti fakt jenom zdá, na vola narazíš všude.......
nofish - Profil | So 19.1.2013 17:33:15
Že bych to bez přípravy dělal horko-těžko věřím. Protože člověk některé věci prostě za ty roky vypustí z hlavy a neřeší, dokud to nepotřebuje řešit.
MI to právě připadá, že přece jenom v MRS jste na trošku jiné úrovni. Ale třeba se mi to jenom zdá, vždycky jsem měl štěstí na blbce ve všem, tak mi to třeba kazí nezaujatý pohled na věc...
kakr - Profil | So 19.1.2013 17:23:22
S těmi joudy bych byl kapánek vopatrnej.
Neříkám, že všechny RS v ČR jsou chodící encyklopedie a znají vše. Ale musí něco znát a garantuji Ti, že i když máš Vodňany či co ,tak kdybys šel bez přípravy ke zkouškám, tak vyletíš jako holubička.,
Ne z ryb, ale z přestupků.....
I když bys se svým vzděláním zkoušky dělat nemusel:-))
nofish - Profil | So 19.1.2013 17:18:12
Jasně, souhlasím, že v tom jak by to dopadlo, máš asi pravdu. Ale až mi z toho skoro naskakuje husí kůže. Odnak RS má spousta joudů, co ani neví na co mají právo a přitom vlastně nikdo nenese následky jejich špatných rozhodnutí. Všechna čest těm, co dělají svou práci poctivě a s nadšením...
Protože mi třeba nedokázal nikdo z rs vysvětlit, jestli si můžu ponechat rybu, jejiž lov je zakázán. Jako ta ryba nemá dobu hájení, má jen míru, ale v určitém období je zakázán její lov. Doslova zakázán lov, ne že by byla hájena. To nechám asi na zítra, bude sranda :-)
Mrknato - Profil | So 19.1.2013 17:17:44
Kde to žije - všechna témata
9:26Boilies TB baits- chytací řada 49
8:43ATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoRybáři a vinařství 930
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










