- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké hlásiče záběru používáte ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nsuubaru - Profil | Po 30.9.2019 7:40:46
Nmatysek123 - Profil | Ne 29.9.2019 22:03:36
Nlunimus - Profil | Čt 7.2.2013 13:06:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Osobne nepoužívam žiaden hlásič. Okrem mechanických záležitostí nemám nič :)
Príposluch, aby človek mohol ležať v stane mi je trochu proti srsti. Keď idem na ryby, tak idem na ryby a nie sa s niekým zabávať 50m od prútov. Ak chcem klábosiť, tak udice stiahnem a nelovím.
V noci používam chemické svetielko na mechanických pomôckach, prípadne rolničku a keď je naozaj veľká tma, tak brzda je povolená a tú jazdu počuť na kilometer bez otravného pípania :)
Samozrejme, každý z nás má používať to, čo mu vyhovuje, takže ak niekto z vás má pri vode pomaly celé IT stredisko, tak s tým nemám problém. Dôležité je aby ste s tým boli vy sami spokojní :)
NFil@s - Profil | Ne 27.1.2013 19:10:10
NCappyk - Profil | Ne 27.1.2013 19:08:29
NMajo8888 - Profil | Ne 27.1.2013 18:48:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NStewik - Profil | Ne 27.1.2013 18:42:21
NStewik - Profil | Pá 25.1.2013 23:07:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 22:39:25
leta a bez problémů,ani jedna závada,neteče do nich ,drží pěkně..
Na den nastavený na jemno-tichý chod, slyším to u proutků jen já,na noc-pouze poziční světýlka,jsou dost jasné-není třeba ještě zvuk...
N19tom97 - Profil | Pá 25.1.2013 22:36:17
Nstrom - Profil | Pá 25.1.2013 22:21:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
čau, tady máš čím jsem začal potom pokračoval a u čeho skončil, co jsem používal pod pruty nebo před, pro některé W&M by to bylo už retro, pro mě zlaté časy, v současné době, když mám čas tak preferuji plavanou nebo feeder a ještě jedno přání aby alespoň 100m na levo a na pravo neseděl žádný rybožravec . . .
NSuly - Profil | Pá 11.1.2013 16:28:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Už jsem měl i vyhlídlé nástupce Magneťáků, ale zjistil jsem že příposlech nemá vibraci, takže zase nic. Ostatní se mi nějak nelíbí designově, nebo je cena pro mne neakceptovatelná a sema ten "šmejd" pořád po letech maká. A to je ve finále i dobře, vždyť je vlastně nepotřebuju...
Ndraveček - Profil | Pá 11.1.2013 16:21:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPepé - Vsetín - Profil | Pá 11.1.2013 16:20:42
NČík - Profil | Pá 11.1.2013 15:52:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nzaplosak - Profil | Pá 11.1.2013 15:32:04
Nkosvi - Profil | Pá 11.1.2013 15:10:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NHope - Profil | Pá 11.1.2013 14:28:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já používám hlásiče Flajzar Ultracarp top TX (4ks+příposlech) se kterými jsem velmi spokojen.Jedinou vadou je že se trochu rychleji vybíjí při vložených bateriích-naučil jsem si je mezi výpravami vyndavat a celkem se to zlepšilo.Za sezónu tak vypotřebuji 16kusů baterií.
NGRUPA - Profil | Pá 11.1.2013 14:27:28
Nfpetula - Profil | Pá 11.1.2013 14:26:51
Ndosec - Profil | Pá 11.1.2013 14:20:17
NGRUPA - Profil | Pá 11.1.2013 14:15:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj
větší část roku je používám a abych pravdu řekl, nedovedu si to ani bez nich představit. Chytat "kaprařinu" bez hlásičů mi příjde stejně divné, jako chytat na plavačku s hlásičem. :-) Někdy si zkus dát na stojan místo pípáků klasický rohatinky (vidličky), nejlépe ty žlutý za 10,-/ks :-) Je to jako pěst na oko. A je jedno jestli máš SKY-POD, nebo klasickej TRIPOD.
Jedna věc mi ale na pípáku vadila a to ta, že pípá..:-) Tak jsem to vyřešil hlásičem co pípat neumí a mám klid. Hlavně nenápadně.
Ať ti to hrrčííí.......
Nsyrus - Profil | Pá 11.1.2013 13:46:48
NPetan600 - Profil | Pá 11.1.2013 12:52:07
NPallermo - Profil | Pá 11.1.2013 12:51:23
NMakrelobíjec - Profil | Pá 11.1.2013 12:47:42
Si pamatuju jakej jsem toho byl kdysi odpůrce ,ale nedalo mi to a na zkoušku jsem si jeden zakoupil a druhej den jsem mazal pro druhej :))
Nzaplosak - Profil | Pá 11.1.2013 12:24:30
NObrfišlař - Profil | Pá 11.1.2013 8:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NChosé 2 - Profil | Pá 11.1.2013 3:13:44
Vše ostatní již popsal Arnošt.Ve dne po nastavení zvuku, tak aby nerušily okolí, hlavně pruty pokládat a centrovat svingery s brzdou při vypnutých hlásičích.
V noci při záběru osvětlí prut natolik, že nemusím používat čelovku ještě před zásekem.
Jo není nad borce, kteří si to štelujou 5 min a maj to puštěné na plný grády:-()
Narnošt - Profil | Pá 11.1.2013 1:12:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale taky jsem chytal takzvaně na špici nebo s policajtem.Výhoda hlásičů je,že sedím,hlasitost nastavená tak akorát pro moje uši a můžu pozorovat vodu,zavřít oči a odpočívat,nebo pozorovat třeba rybáře(hezký holky) na protějším břehu.Spoléhám se v tu chvíli na uši a ne na oči.
A pokud se týče rybolovu nonstop v noci na soukromých revírech,bez hlásičů a příposlechu by to jednoduše asi nešlo...
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













































