O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Nvanuz - Profil | Po 8.8.2016 18:17:29

neblbnite, vyhodit bazanta z viazania? nikdy! lepsi matros nie je, par ovinov drotikom a vydrzi hocco, stety zo sliepky/kohuta/cdc

bazant rulez

    NOreh - Profil | Po 8.8.2016 18:14:13

    vanuz >> lebo vies, ze nie je

      Nvanuz - Profil | Po 8.8.2016 18:09:56

      Oreh >> nie je to bazant

        NMichal - Profil | Po 8.8.2016 16:08:24

        Willow >> já bych jen zkrátil ty štěty, ale jinak mně se líbí

          NWillow - Profil | Po 8.8.2016 16:03:01

          Nymfa.Já Vás varoval.

            NOreh - Profil | Po 8.8.2016 15:24:52

            tak neviem. je to bazant-nie je to bazant ...

              NOreh - Profil | Po 8.8.2016 14:42:30

              Rasto. >> jasne, ze kecam. obcas to nejaka zubata vezme

                NOreh - Profil | Po 8.8.2016 14:41:05

                medvěd >> jaaj, on chytal? som si to ani nejako nevsimol

                  NRasto. - Profil | Po 8.8.2016 14:33:02

                  medvěd >> 😃

                    Nmedvěd - Profil | Po 8.8.2016 14:29:31

                    Oreh >> a tak zase je dobře že jsi nahradil toho bažanta který chytal

                      NOreh - Profil | Po 8.8.2016 14:27:09

                      Rasto. >> to by som s tym musel najprv nieco pochytat, aby som mohol zacat okolo toho hrat divadlo a utajovat :)

                        NRasto. - Profil | Po 8.8.2016 14:22:24

                        Oreh >> jasné dakujem

                          NRasto. - Profil | Po 8.8.2016 14:21:52

                          Oreh >> ak to teda nieje super tajné

                            NOreh - Profil | Po 8.8.2016 14:21:21

                            Rasto. >> z domu odpoviem uplne presne

                              NRasto. - Profil | Po 8.8.2016 14:00:59

                              Oreh >> nooo? som plny ocakavania :-) znacka a oznacenie?

                                NOreh - Profil | Po 8.8.2016 13:20:51

                                Royale with Cheese 3 >> tiez som si nasiel dubbing, co uplne vytlacil bazanta , ktoreho som inak pouzival na telo. Ale este si perie nechavam, kdyby neco ...

                                  NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 8.8.2016 12:37:33

                                  Pike >> ONY BEROU ptn RYBY VŠUDE, HLAVNĚ KDYŽ UDĚLÁŠ VINUTÍ Z DRÁTKU TÉ SPRÁVKÉ BARVY A STEJNĚ TAK LÍMEC. aLE houno to vydrží a proč se trápit, když dubbing udělá stejnou službu, že...

                                    NPike - Profil | Po 8.8.2016 11:57:29

                                    Royale with Cheese 3 >> Ještě budu zkoušet Coq de leona. ten by tu mouchu taky šel a pokud to bude ok, tak půjde bažant pryč.
                                    Na klasického bažantího ocáska jsem chytal na chcáčích, jako ryby to žraly, ale teď je tam vody, že by to 2 krávy vypily.

                                      Nstrejka - Profil | Po 8.8.2016 11:28:06

                                      Pike >> úpravné

                                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 8.8.2016 11:19:51

                                        Pike >> dělej štěty ze CDC. Je to lepší než bažant.

                                        Bažant je pruda. Tělíčko je za chvíli na cucky a štěty ulomený. Zlatý dubingy, zlatý CDC, zlatý digi,zlatý adidy...

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess