O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NPike - Profil | Pá 5.8.2016 9:34:32

vanuz >> Lajkuji líbí. Jak fotku samotnou, tak mušku. Tohle byla má nej na jezero, jen jsem kroužkoval lametkou a Máca se ani nemusí ptát, na jaký háček jsem ji vázal :-)

    Nvanuz - Profil | Pá 5.8.2016 9:25:38

    1/3
    tak reagujem na Pajkovu nominaciu a
    pridavam moju najuspesnejsiu jazernu musku
    "diawl bach" - v uprave ako vidite.
    naviazane na poctivom Kamasan B175, velkost 10
    foto ajfooon

      Nvanuz - Profil | Čt 4.8.2016 18:48:43

      jaj, ved az zajtra zacinam

        Nvanuz - Profil | Čt 4.8.2016 18:32:29

        Bono 27,15 >> nerozumiem

          NBono 27,15 - Profil | Čt 4.8.2016 18:14:32

          vanuz >> kde jsou fotky s mouchama? Ty nevážeš?

            Nvanuz - Profil | Čt 4.8.2016 17:39:16

            Pike >> ok, sedi vec

              NMácík - Profil | Čt 4.8.2016 10:57:56

              Pike >> Tak Ty jsi i šetřivý. No jo, bankéř, to se hned pozná ;-)

                NPike - Profil | Čt 4.8.2016 10:53:40

                medvěd >> ano, to je pak ten druhý chrostík, kterého vážu. A nebo si odkládám zbytky CdC a ty pak natočím na nit.

                  Nmedvěd - Profil | Čt 4.8.2016 10:50:58

                  Pike >> často dělám i tílko ze stočenýho cdc.Baví mne to

                    NMácík - Profil | Čt 4.8.2016 10:47:32

                    Pike >> dobře Ty ;-)

                      NPike - Profil | Čt 4.8.2016 10:41:18

                      Bono 27,15 >> 4 až 5.

                        NBono 27,15 - Profil | Čt 4.8.2016 10:40:01

                        Pike >> kolik pírek?

                          NPike - Profil | Čt 4.8.2016 10:39:23

                          Bono 27,15 >> pravda je, že v atlasu mušek mám chrostíka jen z CDC a vypadá hodně podobně. Jen matroš je jiný. Já vážu tyhle rád, protože jde s něma i dobře mokřit a pupovat. Navíc se dobře vysouší.

                            NBono 27,15 - Profil | Čt 4.8.2016 10:29:43

                            Pike >> fakt pěkné. Je na té mouše vidět, že vážeš pravidelně a pořád.

                              NPike - Profil | Čt 4.8.2016 8:53:16

                              A samozřejmě jako dalšího nominuju Vanuzka. A jestli se bude snažit vykroutit, tak ať ho drevokocúr dohryže do rici :-)

                                NPike - Profil | Čt 4.8.2016 7:40:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Nu a je tu poslední muška. Světlý chrostík. Spolu s full CDC chrostíkem jediný, kterého používám. Budu žrát co je.
                                Tělíčko je ze světlého SLF+, tip je z lesklých vlasů, nožičky z CDC. Vážu na 10 - 14.

                                  NDrozďák - Profil | Čt 4.8.2016 0:38:40

                                  mildas - Quinn >> stejny kulovy jako o blesivcovym strymru

                                    Nmildas - Quinn - Profil | Čt 4.8.2016 0:35:01

                                    Drozďák >> co vi Maca o strymrovanem blesivci........

                                      NRici - Profil | St 3.8.2016 22:56:45

                                      vanuz >> ano, ale to už jsem ne zmiňoval, páč bych to měl dlouhý jako Máca.

                                        NRasto. - Profil | St 3.8.2016 22:23:46

                                        Drozďák >> ja to poznám ako ajn auto ajn kompjutr ajn man...ale to je asi iné

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess