O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMácík - Profil | St 3.8.2016 22:15:30

Drozďák >> :-))))

    NDrozďák - Profil | St 3.8.2016 21:58:38

    Mácík >> Ein Volk, ein Reich und drei nymphen!!!!!!

      NDrozďák - Profil | St 3.8.2016 21:57:05

      Mácík >> Nejlepší suchá je bobeš na osmičce, vedenej ovšem jako mokrá!

        NMácík - Profil | St 3.8.2016 21:55:50

        Jinak... Krasne to tu frci. Tesim se zitra na dalsi Pajkovu musku. Nymfu a mokrou uz nam tu dal.
        Jakoupak suchou nas asi prekvapi...??? 😉😉😉

          Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 21:53:17

          Rici >> a dodal som ze na slovenskych vodach v pravom slova zmysle nestrimujem, ja mam pod pojmom streamer nieco ine ako suchu lajnu a obcas krevetu na mori.

            NMácík - Profil | St 3.8.2016 21:42:09

            Rici >> :-))))))
            Pekne Rici, prekvapils me ;-)
            Edit: No a sem zas, ale fakt tesne, druhej... Bo Lojza to prave ohodnotil stejne jako ja...
            Tedy "SQEELY ZAPIS" 😉

              NRici - Profil | St 3.8.2016 19:28:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              vanuz >> já bych to přeložil tak,že jestli ti jig evokuje vláčku, tak streamr je vláčce taky hodně podobný,proto ten jako by úšklebek. Trošku rejpanéček v tom byl. Ta souvislost tam je,ale tys na to odpověděl, že ani nestrýmruješ.

              A pro Willa, pokud je člověk spruzelej a ne zcela ve své kůži, tak to prcání by mohlo upravit hormony to klidového, pohodového stavu.

              Konec vyjádření úřadu uvádějícího psaný text na pravou míru

                Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 18:51:09

                ako sme sa od pajkovych jigovych hakov dostali az k mojim mokrym a suchym v dansku, ze? pritom ja som so streamrami nezacal, ale ono vzdy sa da nejak rypnut, vsakano? ani nerozumiem, co ma jigovy hak spolocne so streamrom, ale hlavne ze to zije.

                Mates PB - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 3.8.2016 10:02:33
                vanuz >> Každý podle své chuti. Jigový háček je podle Tebe vláčka, strýmr Ti jistě nevadí. To je asi o úhlu pohledu.
                vanuz - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 3.8.2016 9:59:27
                Mates PB >> ja mam voci jigom averziu, nikdy som na ti neviazal, mam tak nejaky blby pocit ze jig patri do vlacka

                  NWillow - Profil | St 3.8.2016 18:44:41

                  Mácík >> Mates nazval věc pravým jménem,dodal foto.Ve finále byl odsouzen,že nemá povolení autora foto zveřejnit.Ale je to,,fuck,,:-)Už budu mlčet.

                    NMácík - Profil | St 3.8.2016 18:16:53

                    Willow >> jako ja to chapu a nechapu. Kdyby sis totiz precet a sledoval tu diskuzi tak, jak ted bezela, asi bys tohle nenapsal.
                    Ale to je jedno, nech to bejt...

                      NWillow - Profil | St 3.8.2016 17:49:14

                      Mácík >> Jsem jen návštěvník,Tobě patří poklona!!!!!!,Pájka,chlap s gulema,jak pravil Topolánek,svého času,Mates,i když se nemůžem ,dobrý a k tématu,žádný zákeřný faul.A téma Vanuzka,nechápu Ale musel jsem.Snad pochopíš,pochopíte.Vše v dobrém.

                        NMácík - Profil | St 3.8.2016 17:20:05

                        Willow >> co Mates dobry? Ty vanuzovo mokry mouchy? 😂😂😂

                          NWillow - Profil | St 3.8.2016 16:27:34

                          Pike=dobrý,až úžasný.;-) Mates PB=dobrý;-))Drozďák=nechápu vztah,muška-sex.!!

                            Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 13:39:41

                            Rasto. >> myslim ze este ano, niekde by som mal mat aj ja jednu

                              NRasto. - Profil | St 3.8.2016 13:38:15

                              vanuz >> pockam kym sa to starsi nauci...naviaze aj mne. Mna z toho chrbat boli...celkom sa mu zacala mucharina pacit. Teraz na dovolenke pri mori sa dobre hadzalo.Nic vpredu nic vzadu nic vo vode :-) tak skusal a docela pri tom vydrzal...idem pozriet ci sa este da zohnat ta odysejka

                                Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 13:34:44

                                Rasto. >> no pomaly aby si zacal viazat

                                  NRasto. - Profil | St 3.8.2016 13:32:58

                                  ale trt..na struhoch som bol tento rok raz...a nic moc teda...deti odrastu a pak monitor bude na fotky ulovkov maly !

                                    NMácík - Profil | St 3.8.2016 13:30:30

                                    vanuz >> ja jsem si to tak nejak myslel, ba jsem o tom byl i presvedcen...
                                    Ale nechtel jsem s nim moc polemizovat...
                                    Jen jsem ho mel ve svym povedomi z predchozich prispevku, diskuzi a velmi fundovanych a rozumnych nazoru prave tak zařazeného....

                                      Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 13:23:46

                                      Mácík >> ale on kluk umi, je len skromny, matrosu ma viac nez ja

                                        NMácík - Profil | St 3.8.2016 13:07:53

                                        Rasto. >> tak to pak jo, to jsem nepochopil vubec... Myslel jsem, ze jsi dlouholety zkuseny muskar a vazac...
                                        O to zajimavejsi by pak mohla bejt Tvoje nominace... 😉

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess