O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 13:04:15

Rasto. >> pride, neboj nic

    NRasto. - Profil | St 3.8.2016 13:02:54

    Mácík >> počkaj ja viazať vôbec neviem..to sme sa nepochopili...ja som ten parazit čo pozoruje obkukava kopiruje...a čo je horšie už ani nechytam poriadne...takže aj keby som niečo naviazal pri vode to odskúšané nemám...ale môj čas príde!

      NMácík - Profil | St 3.8.2016 13:00:17

      Rasto. >> to bys asi ale musel nejdriv dostat nominaci... 😂😂😂

        NRasto. - Profil | St 3.8.2016 12:56:31

        Prcani je tu dosť pozeram...len pekne viazte fotte a preplaujte..mne sa na to dobre pozerá a ak sa odhodlam možno ak niečo naviazem

          NMates PB - Profil | St 3.8.2016 12:43:20

          Ok, dokud se dávali mouchy, tak mě to bavilo. Tak hodně vázacího štěstí přeju.

            NDrozďák - Profil | St 3.8.2016 12:40:40

            Mates PB >> na tyhle stavy dobře funguje prcání. Zkus to někdy.

              NBosanac - Profil | St 3.8.2016 12:36:36

              Mates PB >> Neni zac .
              Znas to , pravidla urcuje zadavatel otazky . Komu se nelibi muze jit o dum dal .

                NMates PB - Profil | St 3.8.2016 12:34:49

                Bosanac >> Bez svolení, smaž to abych nemusel před nějakou komisi..Dík jak sviňa.

                  NBosanac - Profil | St 3.8.2016 12:31:04

                  Mates PB >> Vlozil se svolenim autora nebo ne ?
                  Takto jsou nastavena pravidla .

                    NMates PB - Profil | St 3.8.2016 12:28:21

                    Bosanac >> Tu fotografii jsem vložil v rámci diskuse, klidně to smaž, aby to nerušilo tvoje kruhy.

                      NBosanac - Profil | St 3.8.2016 12:24:44

                      Mates PB >> Vidim ze mas potize nejen se slovenstinou .
                      V upresneni otazky je napsane : Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
                      Děkují.

                        Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 11:03:15

                        Mates PB >> tak to necitaj

                          NMates PB - Profil | St 3.8.2016 11:02:48

                          Pike >> No rozhodně si udržel vlajku vázání vztyčenou a to se cení.

                            NMates PB - Profil | St 3.8.2016 11:02:16

                            vanuz >> Od začátku toho co si tu rozjel nějak nechápu tvoje zápisy a chování, protože v důsledku jde o hovno a ty z toho hovna děláš dívadlo.

                              Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 10:54:13

                              Mates PB >> nevim, tak to vidis ty. A aspon docitaj dokonca ten moj post

                              edit: na 100% som vedel, ze s tym prides

                                NMates PB - Profil | St 3.8.2016 10:53:04

                                vanuz >> Jasně, samé mokré mouchy....

                                Strýmr může mít i 2cm. Možná to víš.

                                  Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 10:48:09

                                  Mates PB >> naozaj nemam ani neviazem klasicke streamre tj. nieco aspon 5-6cm dlhe, s 3D ocami, neviem s tym hadzat bo som lempl.
                                  dansko prekvapivo chytam s ullsockom, klasickym redtagom, green terorom, charliem a podobne mokro vyzerajucimi muchami vo velkosti haku, chytal som tam uz aj suchu

                                  hlavne mam vsak namysli rieky a jazera v SK, ze streamre nepouzivam

                                    NMates PB - Profil | St 3.8.2016 10:42:29

                                    vanuz >> Aha, takže už je mi vše jasný.

                                      Nvanuz - Profil | St 3.8.2016 10:28:07

                                      Mates PB >> ano, hlavne

                                        NMates PB - Profil | St 3.8.2016 10:27:31

                                        vanuz >> Takže v DK si chytal mokrou a suchou?

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess