O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMarcel - Profil | Ne 24.7.2016 21:08:49

Mácík >> pěkné, fakt.

    NMácík - Profil | Ne 24.7.2016 19:37:24

    Lejboj >> ale jiný provedení...
    Promotávaná variant :-))))

      NLejboj - Profil | Ne 24.7.2016 18:57:31

      Mácík >> No jo, promotana :)

        NMácík - Profil | So 23.7.2016 20:32:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Léto, mrtvo, všichni na rybách... Nikdo neváže...
        Tak já jo, něco do proudů... 😂😂😂

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Pá 15.7.2016 17:07:29

          Marcel >> mají.Stejně jako prdele.

            NMácík - Profil | St 6.7.2016 20:47:57

            Marcel >> Nevím... Mě se to líbí a žerou to. Je to takovej spouštěč. Takže myslím, že možná i jo ... ;-)

              NMarcel - Profil | St 6.7.2016 20:34:30

              Mácík >> ty červené hlavičky mají nějaký zásádní vliv na funkci?

                NMácík - Profil | St 6.7.2016 17:34:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Už to frčí... Chrosťani. Jednoduše vázaný, účinný...

                  Nwelbin - Profil | Po 13.6.2016 14:49:43

                  Royale with Cheese 3 >> Ne, ale také jsem na špičkové kusy dělal akvárka se zrcadlem,umíš :-)Samozřejmě tam byli samečci a sami.

                    NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 13.6.2016 12:33:59

                    welbin >> to je na betty ?

                      Nmedvěd - Profil | Čt 9.6.2016 19:52:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      mayfly box

                        Nmedvěd - Profil | Po 6.6.2016 21:40:58

                        Bono 27,15 >> big may flies for Långå

                          NBono 27,15 - Profil | Po 6.6.2016 21:40:05

                          medvěd >> se ti nedivím. Taky to nechápu. To je to psaní na mobilech.

                            Nmedvěd - Profil | Po 6.6.2016 21:10:00

                            Bono 27,15 >> fakt nevím co mi píšeš

                              NBono 27,15 - Profil | Po 6.6.2016 21:07:54

                              medvěd >> není na už na Jizeře na severu pozdě?

                                Nmedvěd - Profil | Po 6.6.2016 20:28:20

                                pár májovek na sever

                                  Niwanhoe - Profil | Pá 3.6.2016 8:23:27

                                  vanuz >> u Mistra samozřejmě ne .-) ale vážně - větší duháci v DK z nich padali neskutečně vyjma píchlých do koutku a nejen mě - a pochybovačů bylo .. a zkusili si je též a též je vyřadili z užívání .. jednalo se o velikosti 8 a 10 - další jsem už nechtěl ..

                                    Nvanuz - Profil | Pá 3.6.2016 8:17:34

                                    iwanhoe >> nebude to rukami?

                                      Niwanhoe - Profil | Pá 3.6.2016 8:11:51

                                      Pike >> TMC 2499 je shit, shit, shit ... howgh
                                      pro doplnění - ve větších velikostech bo z nich ffšechno větší padá - menší velikosti jsem nezkoušel a ani nebudu ..

                                        NMácík - Profil | Čt 2.6.2016 21:31:49

                                        vanuz >> peknej jezerni hook... Sirokej obloucek... Na tom by byly bloby jedna basen :-)))

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess