O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NWillow - Profil | Čt 2.6.2016 14:41:31

Pike >> Ještě bych dal foto,po namočení do vody.;-) Aby pochopili všichni.Pěkný,jednoduchý,účinný.

    NPike - Profil | Čt 2.6.2016 14:34:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Taková jedna moje klasika.

      Nmvincik - Profil | Ne 29.5.2016 21:04:14

      dantex >> To by mě nenapadlo. :-)))

        Nvanuz - Profil | Pá 27.5.2016 18:00:23

        na stojak

          Ndantex - Profil | Pá 27.5.2016 9:42:56

          mvincik >> tak zkus udělat modifikaci s jinou barvou kuličky, kroužkování drátkem, lametkou různých berev, přidat štěty, tag atd. :-)

            NMarcel - Profil | Pá 27.5.2016 7:00:54

            mvincik >> OK, já to tak nemám, když něco funguje, neřeším. Samozřejmě co soudruh...

              Nmvincik - Profil | Čt 26.5.2016 21:07:21

              Marcel >> tak třeba by mohla fungovat ještě lépe, nebo v jiných modifikacích...

                Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 26.5.2016 20:01:00

                Brzo hodím moje příšerný , alee první mušky v životě .
                neTĚŠTE SE :D

                  Nboriak - Profil | Čt 26.5.2016 9:33:00

                  mvincik >> viazem podobnu len s gleamy dub. + stety z ciern. sliepky ..gleamy od hendsu je vlastne umel. nahrada za tulena...

                    Nmvincik - Profil | Čt 26.5.2016 8:59:21

                    Bono 27,15 >> Není. Klasicky na nit bez vosku a pod.

                      NBono 27,15 - Profil | Čt 26.5.2016 7:57:22

                      mvincik >> ten tuleň je dabovaný do smyčky?

                        NMarcel - Profil | Čt 26.5.2016 7:23:37

                        mvincik >> pokud šlape moc dobře není důvod něco měnit, si myslím

                          Nmvincik - Profil | St 25.5.2016 22:52:04

                          A abych věčně jen neokukoval a nestudoval vaše parádní kousky, přidám jednu svoji současně osvědčenou tloušťovku. Tím netvrdím, že jsem ji objevil, Amerika to zajisté není. :-))
                          Fotka jen mobilem, technika není a raději motám a chytám, než fotím.

                          Ale tak snad je z toho něco poznat:
                          Kule 3,0mm fluo Hanák
                          Háček H230BL vel 10
                          Matroš černý tuleň kroužkovaný červenám drátkem.

                          Moucha šlape moc dobře, přesto se zeptám na případné tipy na změnu, vylepšení či lepší vzhled - uvázání mušky.
                          Díky!

                            Nmvincik - Profil | St 25.5.2016 22:37:00

                            Bosanac >> Moc hezky umotané, jednoznačně rybochtivé.

                              Nwelbin - Profil | St 25.5.2016 19:54:49

                              Bosanac >> hezké mouchy.

                                NBosanac - Profil | St 25.5.2016 19:48:19

                                kunnan >> Diky .

                                  Nkunnan - Profil | St 25.5.2016 19:29:14

                                  Bosanac >> Lojzo ty jsou super....

                                    NBosanac - Profil | St 25.5.2016 18:10:33

                                    Doplnene ztraty , holt zatezovka vazne vice nez mokra muska .

                                      NMácík - Profil | Út 24.5.2016 13:29:40

                                      Drozďák >> :-)))) No právě ... :-))))

                                        NDrozďák - Profil | Út 24.5.2016 13:23:33

                                        Mácík >> ty vole, kdo se s tím má prcat? Já jen že jdu zrovna kolem....

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess