O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Nvanuz - Profil | Po 23.5.2016 22:49:04

Šáďa 30,27 - 23.5.2016 22:14:04 >> jo

    NMichal - Profil | Po 23.5.2016 22:17:32

    Šáďa 30,27 - 23.5.2016 22:16:48 >> hlavně abys nepřepálil start :-)

      NŠáďa 30,27 - Profil | Po 23.5.2016 22:16:48

      medvěd >> Já zatím umotal do SWE 4 chrostíky :-))

        Nmedvěd - Profil | Po 23.5.2016 22:15:56

        já dnes umotal 13 chrostíků.Do konce týdne musím dát ještě 27

          NŠáďa 30,27 - Profil | Po 23.5.2016 22:14:04

          vanuz >> Dabované do smyčky?

            Nvanuz - Profil | Po 23.5.2016 20:37:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            neviem co to je, vymyslel som si 3farebne cosi v minulosti a chyta mi to
            2xveverica a oranzove netusim

              NMácík - Profil | Po 23.5.2016 10:17:46

              Royale with Cheese 3 >> Já být Tebou, tak to objednám... Měl bys vázat ty žáby z jeleních srstí v různejch barvách a rozdávat kamarádům, aby si měli co pověsit na zrcátko v autě.
              Jednu krásnou už tam mám, ani nevím, kde jsem to koupil/dostal...
              Jako jsou to krásně smotaný věci, škoda na to chytat...

                Njaroslavstehlikst - Profil | Ne 22.5.2016 16:16:29

                Bono 27,15 >> jj, ale když má někdo kopyta jako já .... :D

                  NBono 27,15 - Profil | Ne 22.5.2016 14:40:13

                  jaroslavstehlikst >> vázat. O tom to muškaření je :-)

                    NMácík - Profil | Ne 22.5.2016 14:33:35

                    jaroslavstehlikst >> ne, ne, ne a ne...

                      Nvanuz - Profil | Ne 22.5.2016 10:13:20

                      jaroslavstehlikst >> nie, musky nekupujem, viazem

                        Njaroslavstehlikst - Profil | Ne 22.5.2016 10:10:05

                        nevím jestli k tomu nemá někdo výhrady , ale přesto se zeptám :
                        Kupujete mušky z číny ? (aliexpress, ebay ...)
                        díky :-)

                          NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 22.5.2016 7:20:35

                          Mácík >> kdoví jestli to bude fungoivat.

                          S tím kotlíkařením bacha.A´t se z tebe nestane kotlíkář....

                            NBono 27,15 - Profil | Ne 22.5.2016 6:41:42

                            Mácík >> na Malši je kraják, takže si zazávodíš? :-D

                              NMácík - Profil | Ne 22.5.2016 1:46:52

                              Royale with Cheese 3 >> kouknu na to zejtra (dneska ;-D), ted uz to nedam, par piv, nejaka zelena, Grantska, jsem s kamaradama na Malsi na rybach, ohen, burty, kytary ...
                              Pecka...
                              Takhle to mam rad...;-)

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 22.5.2016 0:02:57

                                Mácík >> tohle je docela zajímavý odkaz, btw nevím jestli si nemám objednat tu jeho knihu. http://midcurrent.com/flies/fly-tying-hair-selectio​n/
                                Kdysi jsem ten matroš koupil v Glasgow angling, v UK to seženeš myslím všudemožně.

                                  NMikulas - Profil | So 21.5.2016 22:24:10

                                  Royale with Cheese 3 >> aneb jak vyuzit spatne opracovanej biltong...

                                    NMácík - Profil | So 21.5.2016 21:54:24

                                    Royale with Cheese 3 >> tak hlavne, ze mas kam sahnout... Ja chlupy z atilopy teda nikdy ani nevidel :-)))

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | So 21.5.2016 12:44:23

                                      Mácík >> přemýšlel jsem, co je z přírodnin nejvíce podobné a zkusil jsem tu gumu nahradit chlupy z antilopy. Vypadá to zajímavě, uvidíme jak to bude fungovat.

                                        NRasto. - Profil | Pá 20.5.2016 17:00:35

                                        Drozďák >> Dik !

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess