O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NTukan - Profil | Pá 20.5.2016 14:11:30

vanuz >>
Ok rozumim, diky

    NDrozďák - Profil | Pá 20.5.2016 11:55:45

    Rasto. >> je to jednoduchý. V podstatě matuka s muddler hlavou - sestříhanej hnědej zimní srnec. Matuka z hodně měkký slepice /díky Pájku/ a hřbet ocas z veverky. Háček za hlavou obtočenej zlatou lametou /zalakovanou/. Zátěž nula, jediná moucha vedená na potápivce a krátkým návazci. Zkrátka všechno má imitovat vranku, včetně pohybu.

      Nvanuz - Profil | Pá 20.5.2016 10:43:48

      Mácík >> aspon sa tym nemusim zapodievat,ked je to k hownu, zase len nejaka komercna sracka

        NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 10:26:16

        vanuz >> tady to mas... Ne ze by Te to asi nejak zajimalo... Ale kdyz neco nakousnem, meli bysme to dotahnout... :-)
        Jinak dementuju to zapejkani v troube... :-) Blbe jsem to pochopil... Slo o pomyslnou "troubu" UV komoru na vytvrzovani nehtu... Takze klasicky vytvrzeni UV...
        Postup tam mas popsanej. I jsem ted founem mluvil s KK a Mirou Cutkou, kterej to pro KK delal a ty "mouchy" na obrazku delal on... Ptal jsem se ho taky, jestli na to chytal a co mi k tomu muze rict... Obecne, je to k hownu... :-))))

        http://www.czechnymphs.com/index.php?option=com_con​tent&view=article&id=241%3Apainted-lead-nymphs&cati​d=1%3Atactics-tying&Itemid=3&lang=cs

          Nwelbin - Profil | Pá 20.5.2016 9:48:47

          Bono 27,15 >> kupoval jsem tam oba,ale ještě za MZ.

            NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:39:23

            Bono 27,15 >> :-))))

              NBono 27,15 - Profil | Pá 20.5.2016 9:38:38

              Mácík >> ano souuhu učiteli MÁCO

                Nvanuz - Profil | Pá 20.5.2016 9:34:06

                Bono 27,15 >> a jo, ok

                  NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:32:25

                  Bono 27,15 >> tak to pak joooooo, to ale musis napsat, jinak budes napominan zaku Glaesnere :-)))))

                    NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:31:09

                    vanuz >> jo, to je ono...

                      NBono 27,15 - Profil | Pá 20.5.2016 9:31:02

                      Mácík >> kucí, to je na tloušťáky, ty mají rádi velké prdele a chlupaté :-)

                        Nvanuz - Profil | Pá 20.5.2016 9:29:59

                        Mácík >> vyrobu nepoznam, ale je to toto. foto ukradnute z webu...horsie su samozrejme tie gumene cervy, toto a cervy mi do krabicky nesmu

                        edit: a prave si editoval tych cervov, mam to stejne

                          NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:26:51

                          vanuz >> mas na mysli ty, jak se olovo, nalitek prebarvi/pretahne nejakou "hmotou" a pak se to zapece v troube? Je to pak takovy keramicky, jak pises....
                          Jo, to jsem taky videl u KK.... Ma to od nejakho frantika a uz o tom i napsal clanek...
                          To jsem uplne vypustil ze svyho zretele... Tim se snad nebudu muset nikdy zabejvat...

                          Edit: a total hnus podle me jsoz ty zkurw... zouzele, squirmy, atd. je toho uz moc... Vlacka jak vysita...
                          Asi se o me vi, ze jsem odpurce jaxvina :-)))) Ja jen, aby to nezapadlo.... :-)))

                            Nvanuz - Profil | Pá 20.5.2016 9:21:58

                            Mácík >> inak perdigony som uz nejak predychal, horsie su tie
                            naliatkove keramicke nymfy, vies ktore....to je uz total hnus podla mna

                              NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:20:27

                              vanuz >> tak kdyz jsem videl tu jeho Jarusku.... Nerekl bych, mozna pouze ve svych fantaziich... :-))))

                                Nvanuz - Profil | Pá 20.5.2016 9:16:31

                                Mácík >> asi ma rad velke prdele, ale pravdu mas, ja ich tiez robim tensie

                                  NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:15:14

                                  Bono 27,15 >> ok... Boniku, jestli muzu nazor... Zkus ty tagy delat subtilnejsi, ne tak hunaty... Jen nit, 2,3 x prehnutou, nebo z tohohle matrose treba jen 1/4, atd. Jestli mi jako rozumis... :-))))

                                    NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:12:13

                                    Bono 27,15 >> shanis Stroft? Myslim ze ho ma i KK... ( GTM)

                                      NMácík - Profil | Pá 20.5.2016 9:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tukan >> vanuz :-)))
                                      No... Uz jsme o tom s klukama tady nebo na jiny diskuzi mluvili...
                                      Ale zkusim to fakt kratce...
                                      Vyhody:
                                      maly subtilni musky hladky bez chlupatejch prvku sklouznou rychlejc dolu ve vetsich proudech...
                                      Tzn. i maly mouchy jsou relativne tezsi a kdyz chytas treba na 1 mouchu, potrebujes ji tam dostat a nemuzes pouzit buhvijak velky mouchy... Tgn. kulicka, nebo nalitek (heavy body), prejedes nejakou lametkou, zalijes UV, epox, apod. Mnohdy nejlepsi reseni...
                                      Ty ruzny "vesely" barvy hrajou na reakci ryb, kde v tom proudu nemaj cas to nejak extremne studovat...
                                      Jak sis vsim, je to cesta Spa, Fra, ... - jejich rychly horsky reky, atd.

                                      Vanuzko - kratky... Dobry, ne? :-))))

                                        NBono 27,15 - Profil | Pá 20.5.2016 9:09:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak jsem doplnil platíčko.

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess