O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

mvincik - Profil | St 18.5.2016 12:38:26

Mácík >> má to Roman opravdu moc pěkně uvázaný. Skoro jako živé. :-)

    Mácík - Profil | St 18.5.2016 11:54:19

    Royale with Cheese 3 >> tam by ale jako mohlo bejt minimálně výrazně zrzavý, když ne úplně oranžový, cédécéčko, co? :-)

      Royale with Cheese 3 - Profil | St 18.5.2016 11:51:18

      Le Big Mac >> Miloš mi Babiš, vole!

      smajlík....

        vanuz - Profil | St 18.5.2016 11:28:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Bono 27,15 >> to sa mildas potesi ked to uvidi

        ps. fotis ako vemeno

          Mácík - Profil | St 18.5.2016 11:26:18

          Royale with Cheese 3 >> jooo, tam bude ten tukáč slušně promaštěnej.... :-)

            Mácík - Profil | St 18.5.2016 11:25:40

            Bono 27,15 >> to je slušný hejno... Máš kam sáhnout kamaráde ;-) A fotka je oukej, podle tý to nikdo nezkopíruje... :-))))

              Le Big Mac - Profil | St 18.5.2016 11:22:52

              Royale with Cheese 3 >> Pokecals s Andrejem Burešem?

                Bono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 11:20:29

                Ta fotka je strašná, to by mi Zdenda dal co proto.

                  Bono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 11:19:46

                  Nějak se mi ty mušky přemnožily. Budu muset objednat další krabku.

                    Royale with Cheese 3 - Profil | St 18.5.2016 11:14:58

                    Mikulas >> kulový, Mikuláš, kulový. Je to barevná varieta domestikované kachny. mandarinská zelený CDC fakt nemá.

                      Mácík - Profil | St 18.5.2016 8:14:58

                      Bono 27,15 >> :-)))) jj, sazenky :-))))

                        Bono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 8:07:45

                        Mácík >> sazenky, to je toho :-)

                          Mácík - Profil | St 18.5.2016 7:36:05

                          JHolc >> myslels asi něco takovýho, ne? :-))))
                          To je skoro neuvěřitelný, jak v takovejch chcáčích někdy narazíš na rybí polívku vytaženejch ryb z jezer. Jak v akváriu... :-))))

                            Mácík - Profil | St 18.5.2016 7:29:54

                            Bono 27,15 >> Boníku, nerad bych se mýlil, jak jsem psal, tak jsem to nemotal... To jsou Romanovo mouchy...
                            Ale myslím, že to bude klasickej bobšovej Hanák H300BL - úplně ten původní...
                            Všechny ty novější řady H310, H333 - už maj ty hroty trochu přihnutý dovnitř...

                              Bono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 7:17:22

                              Mácík >> co to je za háčky, že to má úplně rovný hrot?

                                Mácík - Profil | St 18.5.2016 7:11:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Když jste kucí u těch berušek...
                                Já je teda extra nevážu, vážu standartně "jihočeský" bobše, který prostě tak nějak "imitujou" tyhle typy mušek (blešivce, hydropsychy, asi i ty berušky...)
                                Tohle, co sem dávám, je se svolením Romana Heimlicha, vázal je on a vypadaj moc dobře. možná bych do nich dal něco maličko jako spouštěč (např. tu žilku ve hřbítku bych udělal červenou, oražovou, apod.) - to je ale jen můj názor. Tyhle moc přírodní vzory mi někdy připadaj málo efektivní...
                                A otázkou taky je, jestli to bude něco žrát, jsou to prototypy, takže to neberte jako 100% funkční a vyzkoušenej vzor.
                                Určitě je spolu letos někde (tam kde beruny jsou) vyzkoušíme...

                                  1Mara - Profil | Út 17.5.2016 21:21:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Šáďa 30,27 - 17.5.2016 20:52:34 >> Taky jí máme v krabičce .-)

                                    Michal - Profil | Út 17.5.2016 20:54:40

                                    Šáďa 30,27 - 17.5.2016 20:52:34 >> já mám tu svou tady v galerii mušek :-) ale taky ji budu muset znovuobjevit v krabičce :-)

                                    http://www.mrk.cz/musky.php?id=1163

                                      Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess