O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NDrozďák - Profil | St 18.5.2016 21:45:25

Bono 27,15 >> ne. To je tajmen na myši.

    NBono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 21:44:40

    Drozďák >> to nejsou myši na Tajmeny?

      NBono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 21:43:24

      Marcel >> zkus ještě 18 háček a 3 kouli.

        NDrozďák - Profil | St 18.5.2016 21:42:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dobrá.
        Ohřovranky. Jiného strýmra tam ani nechytám.

          NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 18.5.2016 21:37:29

          Marcel >> ta dvojka, ta dvojka.... není to Sirupčík ?

            NŠáďa 30,27 - Profil | St 18.5.2016 21:36:17

            Marcel >> Ty anorektičky musím taky zkusit....A až se uvidíme, tak mně připomeň, že Ti mám osvěžit základy focení mušek :-)))))

              NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 18.5.2016 21:34:47

              Tukan >> to se pleteš, já jsem tu !

                NTukan - Profil | St 18.5.2016 21:31:28

                Konečně pekna diskuse o muškách bez welbina a jeho party.......

                  NMarcel - Profil | St 18.5.2016 21:21:21

                  vanuz >> byl jsem na nějakém srazu a taky jsem na to čuměl... prý na ty anorektické žerou, uvidíme :)

                    NMarcel - Profil | St 18.5.2016 21:19:05

                    Le Big Mac >> a to jsem měl radost, co jsem vymyslel :))
                    Otestované mám ty poslední dvě, ty žerou...

                      Nvanuz - Profil | St 18.5.2016 21:16:41

                      ja ked som otvoril tu prvu fotku tak som myslel ze je to naforeny viazaci postup a ta posledna je vysledok :)))))

                      nepoznam take anorekticke muchy ale vyskusam ked vam to funguje

                        NLe Big Mac - Profil | St 18.5.2016 21:13:39

                        Marcel >> Na podobnou jako ta první (barva asi stejná) mi super braly na Jihlávce.

                          NŠáďa 30,27 - Profil | St 18.5.2016 20:53:15

                          Royale with Cheese 3 >> Nejspíš ano, i když je možné že tam i byly..Je to hodně úživná voda a toho vodního hmyzu tam bylo spousty...

                            NBono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 20:50:23

                            Marcel >> ta první a poslední jsou skvělé

                              NMarcel - Profil | St 18.5.2016 20:43:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zítra zkusím sazenky...

                                NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 18.5.2016 15:28:59

                                Šáďa 30,27 - 18.5.2016 14:46:08 >> připomínaly hrudky papírovýho odpadu, to je jistý....

                                  NŠáďa 30,27 - Profil | St 18.5.2016 14:46:08

                                  Royale with Cheese 3 >> Mně fungovaly kdysi na Labi u papírny v Hostiném..Nikde jinde...

                                    NBono 27,15 - Profil | St 18.5.2016 13:02:09

                                    AC/DC >> AC/DC - 18.5.2016 12:51:08 >> ani omylem, mladej je ze stejnýho vrhu jako Milďas a Strejka s Václavem :-) Snad se to v něm zlomí :-) Ale váže, abych ho moc nepomlouval :-)

                                      NRoyale with Cheese 3 - Profil | St 18.5.2016 12:51:34

                                      Šáďa 30,27 - 17.5.2016 20:43:59 >> mě ty berušky vůbec nefungujou, ani na Vozhři. Mám je asi blbě udělaný nebo je blbě vedu nebo to prostě nežerou.

                                        NAC/DC - Profil | St 18.5.2016 12:51:08

                                        Bono 27,15 >> šácnul jsi trochu krabky mladýho, nebo se pletu? :-)

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess