O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

medvěd - Profil | Po 16.5.2016 19:13:50

Mácík >> prostě jestli někde nelítá kachna barvy olivové.Co se Ti na tom nezdá?

    vanuz - Profil | Po 16.5.2016 19:10:57

    Mácík >> pyta sa ci existuje prirodne olivove cdc

      Mácík - Profil | Po 16.5.2016 19:09:49

      Bono 27,15 >> koho se ptas? Jak zelene CDC neee? Vo co Ti kurna de? :-))))

        Mácík - Profil | Po 16.5.2016 19:08:31

        JHolc >> chtel jsem sem tu pantofli fouknout... Nejdou mi vkladat fotky. Nevim proc kua...

          Mikulas - Profil | Po 16.5.2016 19:03:46

          Bono 27,15 >> musel jsem ji navazat narychlo, vsechny mouchy mam na chalupe a ve fotaku nic :)

            Bono 27,15 - Profil | Po 16.5.2016 18:58:17

            Takže zelené cdc nee?

              Mácík - Profil | Po 16.5.2016 18:53:35

              JHolc >> :-)))))
              Ty nevazu, ty kupuju ;-)
              Strymrovej 6 hak... :-))))
              A kdyz to hazis, tak to normalne vrci ve vzduchu :-))) A musis to na tu hladinu co nejvic plesknout, aby to udelalo co nejvetsi bordel na hladine, jako kdyz padne ten masakus cikada ze stromu...
              :-)))))
              Jinak tam az brezen pristi rok a na to je zatim cas...

                JHolc - Profil | Po 16.5.2016 18:33:04

                Mácík >> pěkné, ale zbrojení na NZ dost zanedbáváš, kde máš "pantofle"? :-)

                  Mácík - Profil | Po 16.5.2016 17:37:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tohle jedu ted zjara...
                  Jebky - paraolivky, viktorka sulfur (ted na jare se ty sejrovky rojej...)
                  Vel. 16, 14
                  Pupican a CDC chrosta...
                  Pro vanuzka... Vsecko jsem vazal sam a nikdo mi nepomahal :-))))

                    Mácík - Profil | Po 16.5.2016 17:25:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    vanuz >> asi jsem je nadaval... To mas pravdu... Ale neni to nic svetobornyho. :-)))
                    Za ty fotky fakt sorry... Jsem v hospode. Cekam na panimamu, co je u holice, tak davam pivko a poradne na mobilu nevidim, co tady sem peru.... ;-)
                    Ty oci nejsou obarveny perlicky... :-)))))

                      vanuz - Profil | Po 16.5.2016 17:18:57

                      Mácík >> no mas to moc pekne, ze viazes aj strymrdy som nevedel, nikdy som ich od teba nevidel

                        Mácík - Profil | Po 16.5.2016 17:07:52

                        vanuz >> vanuzkooooo.... Nikdy jsem netajil...
                        Vzdycky jsem psal, ze v nasich evropskejch podminkach si v 95℅ vystacim s hanakama a povazuju je za naprosto dostatecny...
                        Jen na NZ neponechavam nic náhode a vazu na tyhle kerhaky... Ano, na to vytahnes i horniky z sachty... :-) Vazu tam na to i nymfy... Ktery tam ale pak rozdam kamosum, bo tady je to pro me zbytecny a oni se na konec nasich tripu jen tresou...... Asi nastavaj takovy situace i tady (mildas, strejka,...) :-)))))
                        Ale asi spatne ctes a nezapisujes si asi vse dulezite... :-))))

                        Edit: myslis ty koulohlavy nymfy... Ptas se vazne? Nebo si ze me delas prdel? :-))))
                        Jiste ze vazal. Pokud bych sem dal nejaky mouchy, co jsem nevazal ja, napsal bych to.
                        Vzpomen si, psal jsem ze uz mam konecne ty novy brejle a ze vazu jak vzteklej, po cca 2 letech... :-)))
                        A ze jsem ns zacatek sezony, co se nymf tyce, pripravenej... Prace cca 3-4 odpoledni... ;-)))
                        Ted uz davno valim suchej program. Jebky, chrostani, pupani a zakladni rockfest :-))))

                          vanuz - Profil | Po 16.5.2016 17:00:43

                          Mácík >> pocem, tie horne su super, to si nam preco tajil? kamasany b175 utiahnu aj vola, to su super haky.

                          edit: tie dolne su tiez paradne, to si viazal?

                            Mácík - Profil | Po 16.5.2016 16:56:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Omlouvam se za ty kerhaky (protihroty), zamackavam, ale ty haky mi sedi - jsou to kamasamy B175 - pouzivam na NZ - nezatizeny zonkry, vetsinou na nocni chytani na vtocich rek do jezera. Plovka lajna - pecka. Velci potoci a duhaci - cernej, olivove
                            RH (red head - neboli slavista - to spis u nas na tescodravce, ale kousne to i potok, stika, bolen, cecko).
                            Oko JC...
                            A pár nymf - orangetagu, promotavek, killeru a vsivaku... :-))) ruzny koule :-))))
                            A sorry, fotit fakt neumim... Snad to je trochu videt...

                              Bono 27,15 - Profil | Po 16.5.2016 16:44:51

                              Nevíte někdo jestli existuje origoš olivové nebo nazelenalé cdc? Ne barvené. Možná je to jen nesmysl.

                                Bono 27,15 - Profil | Po 16.5.2016 15:59:34

                                Mikulas >> předělat!!! :-) Piplat se s tím tělíčkem a pak to finále takto po.. :-)

                                  Mikulas - Profil | Po 16.5.2016 15:57:41

                                  vanuz >> no to mas s bonem pravdu :)

                                    vanuz - Profil | Po 16.5.2016 15:41:35

                                    Mikulas >> mas moc nite pred tym perim

                                      Bono 27,15 - Profil | Po 16.5.2016 15:25:58

                                      Mikulas >> máš moc nitě za kuličkou.

                                        Šáďa 30,27 - Profil | Po 16.5.2016 14:44:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Taky dám letos mokrým šanci ...

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess