O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMikulas - Profil | Po 16.5.2016 14:32:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Bosanac >> pěkné, já teď blbnu s UV lakem :)

    NMichal - Profil | Po 16.5.2016 12:42:29

    Bosanac >> vidíš, já na mokrého kočího úplně zapomněl, dřív jsem na něj na 16tce háčku chytal lipany, ale už roky jsem tu mušku nepoužil. Budu muset oživit krabku.

      NLe Big Mac - Profil | Po 16.5.2016 12:39:31

      Bosanac >> Pěkné!

        NBosanac - Profil | Po 16.5.2016 12:21:18

        Nova varka mokrych musek .

          NZN - Profil | Pá 18.1.2013 22:22:14

          jozef 66 >>
          Miloš Dia by ti napsal, leda tak hovno :-)

            NVýr - Profil | Pá 18.1.2013 21:59:17

            jozef 66 >> len si nemysli že ste pripravení.....takých už bolo.

              Njozef 66 - Profil | Pá 18.1.2013 20:09:08

              Firetiger >> ...no máme tu jednu riečku , kde ešte sú pekné lipne ( klepem po dreve) a zatiaľ sem tí ancikristi nelietajú . To ale neznamená , že nie sme pripravení .

                NFiretiger - Profil | Pá 18.1.2013 18:29:38

                jozef 66 >> jestli nemáte kormošov, tak jsi mě nasral! ;-)
                je to chamraď černá zlodějská, na kterou dle mého krásně sedne úžasné Slovenské slovo "naničhodník"

                  Njozef 66 - Profil | Pá 18.1.2013 17:16:36

                  Firetiger >> vďaka , som rád , že sa Ti páči ... no aj tak skúsim zohnať niečo z kormoša , tuto Výr tvrdí , že poriadny muškár také muchy musí mať . "ŠKODA" ! , že u nás ich nemáme !!!

                    NVýr - Profil | Pá 18.1.2013 8:19:53

                    welbin >>niekedy treba menej myslieť....

                      NMates PB - Profil | Pá 18.1.2013 8:18:02

                      welbin >> Já vím :-)

                        Nwelbin - Profil | Pá 18.1.2013 8:16:20

                        Mates PB >> jo to beru,myslel jsem,že ty Tčkovy

                          NMates PB - Profil | Pá 18.1.2013 8:08:18

                          welbin >> Oni klucka řeší tu pupu, tam je zamáčknutí protihrot.

                            Nwelbin - Profil | Pá 18.1.2013 6:40:04

                            Výr >> To si pos.al Ty to jsou BL,na těch blešounech dokonce SPBL

                            Jinak Tčko-hezké,akdyž to napíše i firetiger,to už je ocenění,ne že by byl nepřejicí,ale sám je výborný vazač.

                              NVýr - Profil | Čt 17.1.2013 22:52:20

                              Firetiger >> to si posral

                                NKUBA - Profil | Čt 17.1.2013 22:41:52

                                Firetiger >> to si nám měl večer ukázat... ale to ty ne, to je samá klasika :-)

                                  NFiretiger - Profil | Čt 17.1.2013 22:39:36

                                  jozef 66 >> kormorán je zcela napiču, ani vázat se z něj nedá a to jsem se snažil.
                                  Jinak ta pupa potočníka je luxusní, tu bych žral i já! Líbí, a moc :)

                                    NVýr - Profil | Čt 17.1.2013 21:49:31

                                    jozef 66 >> z obrázku vidieť že je zatlačený....pre mňa je to BL....robím to tak isto.

                                    P.S: Tie najvhodnejšie
                                    http://www.mrk.cz/musky.php?id=24329

                                      NTčko - Profil | Čt 17.1.2013 21:03:37

                                      ... a niečo aj na rieku

                                        NTčko - Profil | Čt 17.1.2013 21:02:50

                                        Výsledok dnešného snaženia - niečo na stoják

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess