O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NAvar - Profil | Čt 29.1.2026 11:14:32

Tak zase trocha té podpory mokré muškařiny.

    NAvar - Profil | Čt 29.1.2026 11:10:49

    medvěd >> Děkuji za odpověď.

      NAvar - Profil | Čt 29.1.2026 11:10:17

      Baron 007 MC >> Moc děkuji za odpověď.

        Nmedvěd - Profil | Čt 29.1.2026 10:37:48

        Avar >> netušim.Nejaka Bálijska hrdlicka či holoubek.Jsou tady dve velikosti.Tohle je vetší.

          NBaron 007 MC - Profil | Čt 29.1.2026 10:04:43

          Avar >> vypadá to na Spilopelia Chinensis, neboli Hrdlička Kropenatá.

            NAvar - Profil | Čt 29.1.2026 9:44:55

            medvěd >> Prosím, co to je za ptáka ? Děkuji.

              Nmedvěd - Profil | Čt 29.1.2026 9:18:47

              Tohle by bylo na pavoucky

                Nčolek01 - Profil | Čt 29.1.2026 6:18:43

                Schnicla >> no teda nevypadá to vůbec špatně,ale uber určitě i ty nožičky méně.Jinak fakt dobrý....moc.

                  NSchnicla - Profil | St 28.1.2026 19:56:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  čolek01 >> vypada to moc hezky, ostatne jako vzdy od tebe, tak jsem to taky skusil 🙂 (akorat musim ubrat te srsti)

                    Nčolek01 - Profil | St 28.1.2026 15:24:18

                    Bosanac >> no ale ještě si ji musíš mixnout 😉

                      NBosanac - Profil | St 28.1.2026 14:30:17

                      čolek01 >> To jsi neměl psat , ted musim koupit i veverku : -))

                        Nčolek01 - Profil | St 28.1.2026 13:56:12

                        Schnicla >> do smyčky +moje mixovana veverka

                          NSchnicla - Profil | St 28.1.2026 11:49:37

                          čolek01 >> ty nožičky jsou do smyčky se zajícem( veverka nebo co to je), nebo to je nadabované před nožičkama a vyčesané?

                            Nčolek01 - Profil | St 28.1.2026 8:11:19

                            Mates PB >> mockrát děkuji,ale je to taková jednodušší verze březnovky.

                              NMates PB - Profil | Út 27.1.2026 19:45:10

                              čolek01 >> Tvl to je zas vyndavák. Fakt pěkný. Respekt.

                                Nčolek01 - Profil | Po 26.1.2026 16:14:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Klasika....Březnovka

                                  NBosanac - Profil | Po 26.1.2026 13:17:18

                                  Bob >> Da se koupit , stoji kolem 1300-1500 kč . Jestli ma myslivecky zdroj ja to prima .

                                    Npepa-č - Profil | Po 26.1.2026 12:56:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Lisovanim samic tohoto druhu vznika francovka prodavana pod komercnim nazvem alpa

                                      NAvar - Profil | Po 26.1.2026 12:36:31

                                      Bob >> Ano je to frankolin.

                                        NBob - Profil | Po 26.1.2026 11:52:15

                                        Bosanac >> diky, ... ten Avar ale ma zdroje...

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess