O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMates PB - Profil | Pá 11.1.2013 12:44:11

Pošťák Pet >> Řikej mi Pane Rybáři - 11.1.2013 12:41:17 >> Čti pořádně, já to jen fotil.


Mates PB - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 11.1.2013 10:02:49
Drozďák >> No, já si to nechal navázat na focení, chytat s tím nehodlám.

Pupa je fajn sexy moucha, ale...........

    NŘikej mi Pane Rybáři - Profil | Pá 11.1.2013 12:41:17

    Mates PB >> Klobouk dolů, vážeš DOST dobrý mouchy

      Nrarach - Profil | Pá 11.1.2013 12:34:15

      Firetiger >> Já mám taky 8 a příjmá, já sem ale neaktualizoval skypa ani když mi to 100 x nabízí, udělal sem to jednou a všechno bylo jinak, takže jim na to s díky jebu. OK posílám.

        NFiretiger - Profil | Pá 11.1.2013 12:27:40

        rarach >> čau pane, mám skype pod Windowsy 8čkami = voľaký dojebaný softvér; fotky přijímat neumí. Hoď mi jí když tak do mejla, mám v kartě :)

          Nrarach - Profil | Pá 11.1.2013 11:34:32

          Firetiger >> Zdar bamboo jantare, od včerejška mám na skypu tu fotku, měl si to celou dobu zapnutý.

            Nchrostik3 - Profil | Pá 11.1.2013 11:29:16

            Drozďák >> jo asi tak :-))

              NDrozďák - Profil | Pá 11.1.2013 11:24:30

              chrostik3 >> tak, je to tráva přímo od frontmana Šumu svistu.

                Nchrostik3 - Profil | Pá 11.1.2013 11:22:55

                Firetiger >> ahoj kamaráde,podle mě to je ta tráva,ta swist trav nebo jak se to jmenuje.

                  NFiretiger - Profil | Pá 11.1.2013 11:20:11

                  thym >> zdar pane, z čeho děláš ty křidélka? Nějaký lýko či co? Líbí!

                    NZN - Profil | Pá 11.1.2013 10:46:36

                    Drozďák >>
                    taková blbost a co to dá práce :-)

                      Nvanuz - Profil | Pá 11.1.2013 10:14:12

                      Mates PB >> nadhera, muselo to dat kopu prace, a pritom taka pichovina, ze? :)

                        NDrozďák - Profil | Pá 11.1.2013 10:12:32

                        Mates PB >> mušky jsou to krásný...

                          NMates PB - Profil | Pá 11.1.2013 10:02:49

                          Drozďák >> No, já si to nechal navázat na focení, chytat s tím nehodlám.

                            NDrozďák - Profil | Pá 11.1.2013 10:00:37

                            Takové sraní s tím a člověk se ptá k čemu vlastně?

                              NVýr - Profil | Pá 11.1.2013 9:47:30

                              ...a načo vám to všetko bude ?

                                NMates PB - Profil | Pá 11.1.2013 6:38:27

                                thym >> Luxusní práce.

                                  NMates PB - Profil | Pá 11.1.2013 6:36:36

                                  Pupy byly na MRKu odjaktěživa tabu, nevím proč by se to mělo měnit...

                                    Nseko - Profil | Pá 11.1.2013 3:35:30

                                    Mne to nechcu zrat tak som im to skrkol z jedalneho lisku.A pritom su to tak krasne musky.

                                      Njepice - Profil | Pá 11.1.2013 0:04:08

                                      Písek >> já zrovna lovil na Bčku a pstruh mi to rozhodně neurval.

                                        Nthym - Profil | Čt 10.1.2013 23:56:54

                                        taky hodím jeden vzor do placu.
                                        Jepice: jak je vidíme? prostě proti tobě jede vlna, něco jako miniaturní kolesovej parník. To je pupa.

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess