O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NTčko - Profil | Čt 10.1.2013 22:51:22

Ja pupu chrostíka viažem takto a používam rád a dosť často spolu s Godardom na hornom prívese.

    NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 22:06:19

    tabutabutabu :-)))

    jepice : a neutrhl to pstruh ? to jsou bomby do klacku, no zkus to
    na Céčku se do toho umí fakt vopřít

      NBosanac - Profil | Čt 10.1.2013 21:58:35

      jepice >> To je jeste vetsi tabu nez samotny pupy .

        Njepice - Profil | Čt 10.1.2013 21:58:28

        Písek >> no, jednou jsem při nočním sběru, kdy jsem skutečně nevěděl co už tam dát, zrovna tu pupu dal. A kupodivu i rybu to chytlo :-) Nicméně to je jen jeden případ a moc ho nepočítám.

          NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 21:57:33

          jepice >> odvahu, mladý muži, odvahu !! :-)))

            Njepice - Profil | Čt 10.1.2013 21:54:32

            Když tu zmiňujete ty pupy, jak je ve vodě vodíte? Já jen, že nějaké v krabičce mám a pořád jsem neměl tu odvahu je vyzkoušet.

              Nmedvěd - Profil | Čt 10.1.2013 21:43:22

              kunnan >> já na ně rád chytám ve Slovinsku.Navíc na pupy bývají nádherná záběry.Teď jsem si na ně objednal u Thyma desítky jezerní.Tady není na kompromis místo

                Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:32:41

                medvěd >> JJ moc na to nechytám ikdyž loni jsem šel nad Pepíkově s pupou až na podklad

                  Nmedvěd - Profil | Čt 10.1.2013 21:27:04

                  kunnan >> ne.Mám jeden vzor,který udělám ve dvou batvách a dvou velikostech a hotovo

                    Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:24:33

                    Písek >> ok ať nás Lojza nezačervení :-)

                      NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 21:22:56

                      kunnan >> musíme ale furt skákat z diskuse do diskuse ? nezůstaneme vedle ?

                        Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:21:05

                        Písek >> dal mi ji Tukan má je moc rád :-))

                          NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 21:20:37

                          kunnan >> jenom jednu od Buka ?
                          to jsem na tom lépe :-)))

                            Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:16:48

                            Písek >> Jo a ještě jednu mám od Buka :-))

                              Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:15:31

                              medvěd >> nemá to smysl co :-))

                                Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:14:25

                                Písek >> V letošní kolekci je jaksi vypouštím. Pár jich mám ještě z loňska. A hlavně mám v krabičce jednu od tebe a jednu od Lojzi a to musí stačit.

                                  NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 21:12:49

                                  kunnan >> tam je velmi dobré šavlovité zahnutí tykadla
                                  teď ale dávám tradici...jezevce

                                    Nmedvěd - Profil | Čt 10.1.2013 21:11:35

                                    kdysi jsem si s tím hrál,teď uř ne

                                      NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 21:11:05

                                      kunnan >> také jsem s tím kdysi koketoval,jasně když se tykadlo rozdělí na několik
                                      vláken, Ty to ale víš.Jinak je takové tykadlo nezničitelné

                                        NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 21:07:20

                                        sage >> no to se jeste uvidi :) jeste pro ne mam pripravenou jednu variantu... ale ty videa na you tube od sintrixe se mi libi podle nich urcite neco jeste udelam

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess