O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:06:20

Písek >> Nic ti neujde to je marný :-))

    NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 21:05:39

    kunnan >> brďo,co to vidím ? tykadla z kance a pěkně podélně rozdělené!

      Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 21:05:10

      Pellon >> CDC byl to jen pokus. Háček Hanák 130BL

        NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 21:03:53

        kunnan >> to se mi libi z ceho je ten hrbitek? a docela tenkej hacek

          Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 20:58:52

          Pellon >> Něco na způsob pupy co mi minulou sezónu pěkně fungovalo. Je to hnusný a tím to asi je :-))

            Nsage - Profil | Čt 10.1.2013 20:54:39

            Pellon >> prudce žratelné-chytatelné:-))

              NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 20:52:17

              chrostik3 >> Ale ja ti moc dekuji, pro me je kazda rada draha... neboj se nic osklive musky delam a male v budoucnu zacnu :) fotky delam jeste osklivejsi :)

                Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 20:40:26

                Pellon >> jednou mě možná za ty malé a ošklivé poděkuješ.Možná. :-))
                Tím pupootázku já uzavírám.

                  NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 20:37:58

                  chrostik3 >> doted jsem si rikal ze zase tak blbej asi nejsem ale tady z tech tvych napoved jsem nejak rozpacitej... krome toho ze mam vazat neco maleho a zarovej oskliveho

                    NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 20:37:15

                    kunnan >> tomu rozumím,,,něco podobného je i můj bratr,,,jde si svou cestou
                    a dav mu nechybí

                      Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 20:31:06

                      Písek >> v poslední době je samotář a nepředpokládám že by se na nějaké masové akci chtěl podílet :-))

                        Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 20:30:48

                        Pellon >> kdyby si byl chytrej,tak sem ti řek dvě věci a to důležitý co by ti nikdo neřekl.To myslím zcela vážně.Bez smajla, tak.

                          NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 20:30:03

                          kunnan >> tak to se nedivím,že se míjíme :-)))
                          a má v plánu zahájit jako Ty ? že bych ho poznal osobně
                          utopenců bude dost (předpokládám )

                            Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 20:24:31

                            Písek >> ABC

                              NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 20:24:14

                              chrostik3 >> ja chtel poradit ne si delat blazny :)

                                NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 20:23:22

                                kunnan >> on chytal i na Céčku ?
                                sakrachlap !! :-)))

                                  Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 20:22:26

                                  Pellon >> no vidíš a to si chtěl odemě radit a vysvětlovat.Já ti to říkal :-))))

                                    NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 20:22:01

                                    kunnan >> možná to bylo vzájemné...on v mém a já v jeho ...možnáááá :-)))

                                      NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 20:21:17

                                      chrostik3 >> :))) neverim ti ani nos mezi ocima

                                        Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 20:18:20

                                        Písek >> choď častěji k vodě. Loni ti několikrát vlezl do rajónu :-))

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess