O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 20:17:05

Pellon >> není,to se ti zdá.Já mám děsně ale děsně velký ruce.Mám třeba problém sehnat i kozu akorát do ruky :-)))))

    NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 20:15:30

    Sintrix >> díky

      NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 20:14:38

      kunnan >> El Maistro, kdy ho poznám ?
      je takový "upozaděný", jako generál Šejna......

        NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 20:14:36

        chrostik3 >> neni to nejake male?

          NSintrix - Profil | Čt 10.1.2013 20:13:47

          Pellon >> Pokud máš přístup k internet, vyhledej si na You Tube toto :
          Tying the McPhail Caddis Pupa by Davie McPhail. Má toho samozřejmě víc.
          http://www.youtube.com/results?search_query=davie+m​cphail+fly+tying&oq=Davie+McPhail&gs_l=youtube.1.1.​0l10.1605.6968.0.9567.13.8.0.5.5.0.102.643.7j1.8.0.​..0.0...1ac.1.oXCSRZUJTDg

            Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 20:12:46

            Pellon >> když je ti jedno že to nebudou žrát,zkus tudle :-))))

              NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 20:12:43

              kunnan >> nemáš odpověď ??
              píši si opravdu s kolegou kunnanem ?

                Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 20:08:38

                Písek >> Je to El Maistrova metoda mám to od něj :-))

                  NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 20:07:04

                  Písek >> jj taky jsem nekurak... ale vetsinou se u vody najde dost vajglu (jen nevim jak je mokre zapalit a tak aby to clovek nemusel vrazit do huby)

                    Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 20:06:34

                    Písek >> na to nemám odpověď :-)))

                      NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 19:58:08

                      kunnan >> kdyz je to hezke na fotce tak bych rad aby se mi to libilo, kdyz to vytvorim :) ze se to nebude libit rybam no boze takovych musek mam plnou krabku tak par navic to uz nezkazi :)

                        NPísek - Profil | Čt 10.1.2013 19:57:15

                        kunnan >> jsem nekuřák,co poradíš mě ?

                          Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 19:51:12

                          Pellon >> jak bylo psáno níž nesnaž se to vázat pěkný pro oko. Někdy stačí u vody vytunit zapáleným cigárem suchýho chrostíka :-))

                            NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 19:49:02

                            kunnan >> tu ma kamarad takze ji od nej stahnu :) a kouknu co tam je...

                              NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 19:48:29

                              sage >> ted bych mel byt ve fazi uvazat no a na jare a dal je zacit testovat :) no moc literatury nevlastnim...treba v Zaklady jezerniho muskareni je pupa chrostika (jedna fotka) a pak ze je zname z ricniho muskareni a ze se nebude o nich nebude rozepisovat :) ale fotka je to hezka

                                Nkunnan - Profil | Čt 10.1.2013 19:31:18

                                Pellon >> Lexikon mušek strana 48 až 53 . Nemáš zač :-)

                                  Nsage - Profil | Čt 10.1.2013 19:30:42

                                  Pellon >> Musíš zkoušet-uvázat/chytat-Literatury je dost a v nich jsou základní vzory k dispozici-od těch se můžeš odpíchnout:-)Pupa ale fakt nemusí být hezká pro Tvé oko!

                                    NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 19:28:11

                                    chrostik3 >> no to jsou ... patří do mojí kategorie UGLY

                                      NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 19:27:20

                                      Bosanac >> ale z jakého důvodu?

                                        Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 19:18:46

                                        Pellon >> buď rád,že sou ošklivé a dost :-)))))

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess