O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NBosanac - Profil | Čt 10.1.2013 19:13:27

Pellon >> Ma pravdu , pupy jsou tabu .

    NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 19:13:08

    chrostik3 >> no ja jsem začátečnický vazač a těmito potvorami si tak nějak nevím rady... něco jsem vyrobil ale vypadá to strašně ošklivě a nějak bych uvítal nějaké fotky, nebo nejlepe odkaz s postupem:)

      Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 19:10:09

      Pellon >> já nemůžu poučovat,nejsem kompetentní na to.A vůbec... :-))))

        NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 19:03:09

        chrostik3 >> Pročpak? nechám se poučit :)

          Nchrostik3 - Profil | Čt 10.1.2013 18:49:57

          Pellon >> to je asi nejtajnější čoveče :-)) Pupy sou tabu !!!

            NPellon - Profil | Čt 10.1.2013 18:48:56

            Ahoj všichni mohl by někdo vložit nějaké fotky nějaké osvědčené pupy chrostika + cca velikost jakou používáte? (pokud to není tajné) :)

              Niwanhoe - Profil | St 9.1.2013 19:29:31

              Drozďák >> přesně .-)
              pěkně byl odhalen honič jeden, pěkně .-o

                Nmedvěd - Profil | St 9.1.2013 12:54:58

                jehla >> do konce týdne

                  NDrozďák - Profil | St 9.1.2013 12:25:44

                  Takže to po dnešku můžeme sumarizovat.

                  Žádný věrozvěst jara, ale největší bídák na zeměkouli.

                  Muž se zlatou zbraní.

                    Njehla - Profil | St 9.1.2013 12:22:08

                    medvěd >> nemám, ale vlastně to asi bude jinak, kdy ty s tlapkami dokážeš vázat ty kvanta...:-))) ...už máš na letošek hotovo?

                      Nmedvěd - Profil | St 9.1.2013 12:19:07

                      jehla >> a máš je chlupatý?

                        NŘízek 5,21 - Profil | St 9.1.2013 12:18:16

                        jehla >> ale to to nic nemá společního s deviantením:-)

                          NŘízek 5,21 - Profil | St 9.1.2013 12:16:53

                          Mates PB >> ale to i po konzumaci alkoholu.

                            Njehla - Profil | St 9.1.2013 12:16:21

                            Mates PB >> a chlupatý dlaně, pak se špatně váže,,:-)))

                              NMates PB - Profil | St 9.1.2013 12:13:59

                              Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 9.1.2013 12:12:33 >> Můžeš i oslepnout.

                                NŘízek 5,21 - Profil | St 9.1.2013 12:12:33

                                Pike >> co je na honění deviantního?

                                  NPike - Profil | St 9.1.2013 12:09:37

                                  Ne nadarmo se závodníkům říká devianti......

                                    Niwanhoe - Profil | St 9.1.2013 11:17:23

                                    Mates PB >> a vyhonil ?

                                      NMates PB - Profil | St 9.1.2013 11:16:14

                                      medvěd >> On honí golda kde se dá i u nás už ho honil.

                                        Nmedvěd - Profil | St 9.1.2013 11:14:40

                                        Mates PB >> To bylořímo v Ledči

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess