O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMates PB - Profil | St 9.1.2013 11:13:15

medvěd >> Vždyť ho tam viděli pod mostem honit golda.

    Nmedvěd - Profil | St 9.1.2013 10:30:21

    Rici >> přece se nepůjde procházet na Stvořidla

      NRici - Profil | St 9.1.2013 10:16:09

      medvěd >> A že to je pěkná lokalita na procházky!

        Nmedvěd - Profil | St 9.1.2013 9:39:16

        Drozďák >> Milan se tam chodí projít,zaházet si,prostě si odpočinout

          NDrozďák - Profil | Út 8.1.2013 23:26:03

          mildas - Quinn >> takhle si tam nezachytáš nikdy, s takovou ne.

            Nmildas - Quinn - Profil | Út 8.1.2013 23:18:40

            welbin >> diky, rad si poznavam reky sam. (Vcelku nic osobniho)

              NTukan - Profil | Út 8.1.2013 22:48:06

              kunnan >> jojo
              strejdaduhák by si pochutnal

                Nkunnan - Profil | Út 8.1.2013 21:02:38

                Tukan >>Red tag muška co chytá :-))

                  Nsage - Profil | Út 8.1.2013 21:01:51

                  Ona černou pyču má-to musí být má milá-trala-la-la-la:-)))))))

                    NTukan - Profil | Út 8.1.2013 20:53:45

                    Mates PB >> nej muška na světě

                      Nwelbin - Profil | Út 8.1.2013 20:51:29

                      mildas - Quinn >> dám Ti giuda,anebo spolu?
                      pyča se chytá blbě,ale prezervativ jsem tam chytil několikrát - to asi nebude stačit :-))

                        Nmildas - Quinn - Profil | Út 8.1.2013 20:18:59

                        welbin >> clovece, byl jsem parkrat na Ohri a nechytil ani pycu.

                          Nwelbin - Profil | Út 8.1.2013 20:07:40

                          jehla >> Pepíno,nemyslel jsi ten fórek se slanečkem ?? Myslím ta smutná očka - určitě jsem Ti jej říkal

                            NAbanCZ - Profil | Út 8.1.2013 19:53:08

                            welbin >> Budu si před tebou muset dávat pozor na jazyk ;-) .. když vážeš co člověk řekne :-))))

                              Nwelbin - Profil | Út 8.1.2013 19:26:04

                              jehla >> Vony ho ty potvory ožmoulaly.

                                Njehla - Profil | Út 8.1.2013 18:48:02

                                welbin >> má takový upřímný očíčka...:-)))

                                  Nwelbin - Profil | Út 8.1.2013 15:50:13

                                  Jednou mi kámoš řekl,nechytl jsem ani čolka - tak jsem mu jej uvázal - tento je již prošlý tlamkami ryb a prvotina

                                    NPísek - Profil | Po 7.1.2013 23:07:37

                                    Mates PB >> ano :-)))

                                    chválit nebudu, i u této vazárny už nic jiného , než takové vzorně umotané mušky nečekám :-)))))
                                    nic se mě ale nestane,když pochválím,že ?

                                    a kouká přes rameno ? :-))))

                                      NMates PB - Profil | Po 7.1.2013 22:57:38

                                      Písek >> :-)))

                                        NPísek - Profil | Po 7.1.2013 22:51:59

                                        Mates PB >> co Ti mám napsat ? asi tušíš

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess