O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NMates PB - Profil | Po 7.1.2013 22:41:34

Oi, znám jeden lék, doktor redtag to vyřeší hned.......

    Nmildas - Quinn - Profil | Po 7.1.2013 22:23:11

    Jarda Kuchař: Ta tvoje hra na chytrýho nemá vítěze, Kamile, ale to ty dobře víš. (Ctvrtnicek copyright)
    :-)

      NPísek - Profil | Po 7.1.2013 22:18:08

      Firetiger >> myslel jsem,že by Tě zajímal víc obsah rybího žaludku, než vlasy nějakého harpunáře, ale zmýlil jsem se!!
      stejně jsem jako nevoják měl vlasy hóódně delší ! :-)))))))))))))))

        NPísek - Profil | Po 7.1.2013 22:15:48

        Firetiger >> to je můj starší bratr
        na rozdíl ode mě,mu vlasy vydržely dodnes :-)))

          NFiretiger - Profil | Po 7.1.2013 22:10:48

          Písek >> co to je za dlouhovlaslou máničku? ;-)
          já tou dobou ještě tahal kačera (doslova)

            Niwanhoe - Profil | Po 7.1.2013 22:03:47

            mildas - Quinn >> ano, ryby blešivce nežerou - jen požužlají .. mnohým protřelým třebas i jen to semo tamo stačí .-)

              NVýr - Profil | Po 7.1.2013 22:01:15

              ....dnes ste ma vyhecovali s tým suchým potočníkom.....hneď som si strelil CDC a jedného uviazal......to bude stačiť.

                NVýr - Profil | Po 7.1.2013 21:57:07

                mildas - Quinn >> s tým si dovolím nesúhlasiť....na jednom úseku Váhu ich žerú na 90% ....ale chyba je v tom že ako mucha je to často prepadák....

                  Nmildas - Quinn - Profil | Po 7.1.2013 21:54:10

                  Výr >> je to mýtus. Já se tu dnes dočetl, že ryby blešivce nežerou.
                  EDIT: ale možná jsme jen zase někomu neskutečně hupli na špeka.

                    Niwanhoe - Profil | Po 7.1.2013 21:51:08

                    ZN >> :-)

                      Nmedvěd - Profil | Po 7.1.2013 21:50:28

                      Výr >> právě že ne.Ouško je ten fígl

                        NVýr - Profil | Po 7.1.2013 21:47:57

                        mildas - Quinn >> správně zatížený blešivec....Milane my víme že ty víš co my nevíme.......

                          NZN - Profil | Po 7.1.2013 21:46:44

                          mildas - Quinn >>
                          toho intuitivce ti uvěřím, až propíchneš, z kterého břehu chytáš :-)

                            NMates PB - Profil | Po 7.1.2013 21:42:35

                            mildas - Quinn >> Zase kalíš vodu, jo?:-))

                              Nstrejka - Profil | Po 7.1.2013 21:40:41

                              mildas - Quinn >> už se pomalu začínalo jiskřit kolem tvého know-how, co? :-)

                                Nmildas - Quinn - Profil | Po 7.1.2013 21:40:29

                                ZN >> když to já neumím. Jsem tzv. intuitivec :-)

                                  NZN - Profil | Po 7.1.2013 21:38:52

                                  mildas - Quinn >>
                                  ale přece jen... nad zatížením toho blešivce by jsi se mohl aspoň trošku zamyslet :-)

                                    Nmildas - Quinn - Profil | Po 7.1.2013 21:22:05

                                    Mně to až tak fór od welbina nepřišel, ale nebudu vám tu pohodu kazit :-)))

                                      Nwelbin - Profil | Po 7.1.2013 20:08:59

                                      ZN >> a drozďák, O.K. beru a hodně rád

                                        Nmedvěd - Profil | Po 7.1.2013 19:46:20

                                        je tady takový krásňoučký sluníčkový večer

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess