- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty lakované nebo nelakované
Chtel bych se zeptat chlapi,jaky mate nazor na pruty lakovane nebo nelakovane? Je v tom nejaky markantni rozdil a ktere pruty preferujete? Ma to vliv na kvalitu nebo zivotnost? Na trhu je uz dost prutu s nelakovanym blankem,tak mam dotaz,jak veliky je mezi nema rozdil,nemyslim vzhled,ten je jasny...
Autor diskuse: viceroy - Profil , 28.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Nryba domácí - Profil | Pá 13.9.2013 14:17:56
Mě by zase zajímalo, proč nikomu nezbělal lak na čínské sériovce za tisíc korun. Pár let mám JRC Powerplay a Chub Snooper( právě za 1000,-/ks) a dostávají docela zabrat, ale žádný vlhko s lakem nic nedělá.
NFranc49 - Profil | Pá 13.9.2013 14:12:45
Kocháč >> ja vim nekdy to hodne povi jak lak byl spatnej to neze by to nekdo spatne udelal ale mas vlhko doma nooo
NFranc49 - Profil | Pá 13.9.2013 14:02:59
kaňka >> To proto ze nas tolik vlhkosti ve sklepe jako nekteri tady ale pro jistotu bych tam dal susenky jestli se ti to nezhorsilo potom by jsimohl mit ten pak zbelaly:-):-):-):-)
Nkaňka - Profil | Pá 13.9.2013 13:32:21
A něco k tématu , nevím jestli jsem to už někde nepsal , nevím o jak moc budou nelakované blanky náchylnější k mechanickému poškození , dle mě je dobrý lak taky ochrana proti poškození samotného blanku , pokud s prutem někde klepnu , třeba o šutr , tak to schytá první lak a samotný blank toho moc neschytá , když tam lak nebude tak půjde přímý zásah do samotného blanku .
A abych zjistil jak moc náchylný na mechanické poškození nelakovaný blank bude , tak sem sundal lak s jednoho light vláčáku , potom budu referovat , jak dlouho přežil :-))
A abych zjistil jak moc náchylný na mechanické poškození nelakovaný blank bude , tak sem sundal lak s jednoho light vláčáku , potom budu referovat , jak dlouho přežil :-))
Nkaňka - Profil | Pá 13.9.2013 13:23:51
Michal Kučera >> Mám doma staré Mitchelly , mají víc jak patnáct let a vlhkost pod lakem teda nepozoruji , nic nebělá , neloupe se akorát stářím zažloutl .
Takže s to, že se dostane vlhkost dřív nebo později pod každý lak až tak pravda není :-))
Takže s to, že se dostane vlhkost dřív nebo později pod každý lak až tak pravda není :-))
Nsidneyv - Profil | Čt 12.9.2013 23:04:46
Michal Kučera >> nuz FBS stal dost.. mi to dost vadi,. je to dost vidiet..:(
NMichal Kučera - Profil | Čt 12.9.2013 21:18:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
sidneyv >> pod každý lak se dřív nebo později dostane vlhkost.,..jde jen o to, jak velký budeš na tyto věci cíťa...blank to nijak zásadně nepoškozuje, ale také patřím k těm, kterým to vadí...prut 5000Kč+ by podle mě za pět let měl vypadat téměř jak nový
NP!F - Profil | Čt 12.9.2013 21:06:55
sidneyv >> nechaj poriadne uschnut, malo by sa to vyriesit samo :o) Mozno to bude trvat dlhsie, ale malo by to byt ok.
Nsidneyv - Profil | Čt 12.9.2013 7:58:48
P!F >> prsalo..som sa domov ponahlal a som to zbalil mokre...som si to neuvdomil..:(
Nalda2211 - Profil | St 11.9.2013 21:14:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
take mam k tematu par slov:ten kdo prut rozlozi a hodi do futralu a i v desti vynda az na dalsi navsteve reviru a jeste zapomene sundat olovo tak nelakovane ten kdo si prut kompletne odstroji a zasune do deleneho futralu a doma v pripade vlhka vynda a jednou rocne technickym benzinem umeje a napusti teflonem tak lakovany je z meho pohledu hezci
NP!F - Profil | St 11.9.2013 8:32:26
sidneyv >> Zbelel vekom, ci moc prsalo? Pokial je to vodou, staci vysusit, zpriehladnie. Pokial vekom ( to by bolo divne, vekom vacsinou len zozltne ) treba zistit ci je to povrchove, alebo do hlbky, ak by to bolo povrchove, mohlo by to ist dole zbrusit, ale to je na sloniu trpezlivost.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:33NKrátkodobá kaprařina x 9905
6:27NATTs hlásiče a ATTx příposlech 520
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













