boilie jablonecký rychlík

NFishky - Profil | Po 19.11.2012 13:12:36

foxxx >> my, co šetříme a nechodíme do strip baru si můžeme dovolit naše miášky rozmazlovat.
PS: dělám si kozy, by mi pracky upadly tohle koupit, to raději s tchýní do divadla :-)

    NPortos - Profil | Po 19.11.2012 13:05:42

    Poušťák >> už Ti došla z Anglie ta podvodní helikoptéra na zakrmování? :-))

      Nfoxxx - Profil | Po 19.11.2012 13:05:41

      Kilo žrádla pro ryby ještě o "kilo a půl" dražší,než dvě Bohemky ve Strip baru...zajímavé:-))

        NPoušťák - Profil | Po 19.11.2012 12:56:23

        bobrman >> já už jsem přihlášenej na doučování i objednávku jsem zaslal..o))

          NPoušťák - Profil | Po 19.11.2012 12:46:37

          Portos >> jen blbni a přestanu krmit..o))

            Nmeteor - Profil | Po 19.11.2012 9:26:51

            chesper - >> drahé to je, ale on to nakonec nějaký jouda určitě koupí :-)

            V době, kdy jsem kaprařil, jsem si určil svůj limit do 300,- Kč / kilo koulí. Víc IMHO nemá smysl dávat, vyšší cena ti víc a větších kaprů nezaručí, akorát víc utratíš a výrobce si víc namastí kapsu :-)

              Nyvana - Profil | Po 19.11.2012 8:35:37

              Portos >> Taky se ti zdá cena nízká?No já si myslím,že takhle kvalitní boilis by si zasloužilo dát před 690kč jedničku:-)))

                NPortos - Profil | Po 19.11.2012 8:33:02

                Tam je určitě překlep v ceně, pač něco tak fantastického nemůže přeci stát 690Kč ale 960Kč za kilo :-D

                  NChosé 2 - Profil | Ne 18.11.2012 22:57:16

                  yvana >> Za celý týden jsem měl čas pouze dnes a tak jsem nachodil pouze km kolem vody. Kdybych neviděl dva padlé okouny na dně čisté řeky, tak jsem o rybu nezavadil.

                    Nyvana - Profil | Ne 18.11.2012 22:28:26

                    Chosé 2 >> Dobrý večer dneska jsem nebyla a včera totálka zero.

                      NChosé 2 - Profil | Ne 18.11.2012 22:16:16

                      yvana >>Dobrý večer Ivčo. Tak nachytáno?

                        Nyvana - Profil | Ne 18.11.2012 22:05:17

                        Chosé 2 >> Tak a ty jsi na to přišel ještě,že tě tady máme.

                          NChosé 2 - Profil | Ne 18.11.2012 21:48:16

                          Celé je to mystifikace.V Jablonci je kapr atrakce a chutná mu rohlík.

                            Nyvana - Profil | Ne 18.11.2012 21:18:50

                            piskothonza >> No tak třeba je to chudší firma tak si testery nemůže moc vybírat.No asi kadibudka:-))

                              Npiskothonza - Profil | Ne 18.11.2012 21:08:27

                              yvana >> jestli je ten v těch lampasáckejch slipech,jeho testér,tak aspon 700 káčé,akorát bych ho pojmenoval jinak,,,))))

                                Nyvana - Profil | Ne 18.11.2012 21:01:32

                                A za kolik bude Jablonecký pendolíno?

                                  NPoušťák - Profil | Ne 18.11.2012 20:55:38

                                  Slavík >> už mizím..o))

                                    NSlavík - Profil | Ne 18.11.2012 20:53:04

                                    Poušťák >> nedělej si z toho srandu bo tě vykartujou a pujdeš klečet na na miniboilies :))

                                      Npiskothonza - Profil | Ne 18.11.2012 20:45:27

                                      Poušťák >> když máš dvě pod kůží,blbě se ten koják vyvažuje...)))))

                                        NPoušťák - Profil | Ne 18.11.2012 20:45:06

                                        Slavík >> já tady chčiju do vejšky o rána.Prej prodávaj k tomu krmnej za půlku a ten se jmenuje Jablonecká vlečka..o)))))))))))))))))))))))))