- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nové ATS hačky od Carp ´R´ Us
Jak vam vyhovuji tyto nové hačky?Mam je vyzkoušet nebo si vesele nakoupit ty předchozi, co jsou za poloviční cenu ve vyprodeji?...:)))Prostě napište, jestli je lepši ta předchozi verze hačku, nebo ta nova(ATS).- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NSargi - Profil | Pá 9.11.2012 8:23:27
NCT Timata - Profil | Pá 9.11.2012 8:23:08
NTWIN 69 - Profil | Pá 9.11.2012 8:20:15
Jestli se chceš pobavit o výrobě háčků,tak mi napiš a já TI zařídím exkurzi,kde to uvidíš na vlastní oči jak se co dělá.Pak můžeš hodnotit jestli o tom něco vím nebo nevím.
Nvundu - Profil | Pá 9.11.2012 8:15:53
chci redku...protože reagovat budu pokaždé,když si budu myslet že to není tak jak je napsáno....
NSargi - Profil | Pá 9.11.2012 8:08:54
NTWIN 69 - Profil | Pá 9.11.2012 6:57:41
NTWIN 69 - Profil | Pá 9.11.2012 6:52:13
NPoušťák - Profil | Pá 9.11.2012 0:47:18
NVL.K. - Profil | Čt 8.11.2012 23:33:50
NRangemaster - Profil | Čt 8.11.2012 23:10:35
NVL.K. - Profil | Čt 8.11.2012 22:49:55
K věci,kdyby jsem je nezkoušel,nedovolil bych si hanit !! Před cca 4-5lety bo jak je to dlouho jsem si koupil po 2 balení banány vel. 6 a 8 a vyzkoušel je. Nebylo to zas až tak špatné,ale pak jsem narazil na Carpsytémy K ve stejných velikostech. A ejhle, won je to úplně stejný háček !! Vydržel úplně stejně,jen je cca 4x né-li 5x lacinější !! Proto jsem začal používat háčky od Carpsystému, vlastně Maruta. Proto jsem už několikráte psal,že ty háčky dělá stejná fabrika v Japonsku (možná Číně) pro firmu Maruto a CRuS a nikdo mě nepřesvědčí,že to tak není. Dnes je běžné,že jedna fabrika dělá jeden týden pro firmu A, druhý týden pro firmu B, třetí týden pro firmu C,jen se každý výrobek prodává pod označením oné firmy. Za těch víc jak 15let co kapry chytám jsem vyzkoušel celkem dost háčku. Poměrně dost jsem zkoušel i háčky Fox Armapoint,ano jsou supr ostré a na závody na jemné zdolávání jsou supr,ale na mé silové zdolávání na řece jsem je zavrhl!!! Natahoval jsem je na rybách kolem 8-10kg. Proto jsem zakotvil u Carpsystému a Ashim,to jsou háčky,které mi sedí a které nyní používám.
To,že se těší háčky CRuS takové popularitě i za tak nehorázné prachy je jen výsledek vaší VELMI DORÉ reklamní masírky,před kterou musím smeknout a proto ještě jednou smekám. Myslím,že moje ( ale i ostatních) jízlivé poznámky oněm háčkům na popularitě neuberou a budou se velmi dobře prodávat dále,protože někteří rybáři jsou zkrátka fanatici a jsou ochotni zaplatit velké prachy za věc,která se dá koupit za 1/3ceny :-)) Takže se o jejich osud vůbec nebojím o))
Ps. Tvou nabídku na to,že mi pošleš pár balíčku rád přijímám, Honza je tu poměrně často,tak mi je může přivést, aspoň ušetřím nějakou kačku :-))))) Můžu ti slíbit jedno,že poté co je vyzkouším, napíšu tady, jak to vidím já a jak to s nimi tedy je podle pravdy. Nikdy jsem neměl zapotřebí hanit něco co jsem nevyzkoušel,nebo jen proto,že to dělá firma A a ne firma B. Tyhle firemní boje mi jsou fakt u zandele, posuzuju věci podle funkčnosti,spolehlivosti a taky ceny,protože ne všchno co je mega drahé je dobré a to platí nejen pro háčky.
Měj se fajn a ať ti to jezdí !! Vláďa
NRangemaster - Profil | Čt 8.11.2012 22:44:00
To bych fakt neresil, jenom jsem to hodil Dastymu pro zamysleni. Jinak teda muzu doporucit jenom dusledny kremovani, at si s klukama udrzite ruce pekne hebky pro co nejpresnejsi test "pocitacovy ostrosti".. :))
Ndasty carp - Profil | Čt 8.11.2012 22:39:47
NDrinks - Profil | Čt 8.11.2012 22:37:58
NRangemaster - Profil | Čt 8.11.2012 22:37:55
Casto je to zpusobeny hlavne transportem. Kdyby jsi vedel, jak se ty hacky vyrabeji a kolika procentni je nedokonalost, bylo by ti to asi jasny. Nicmene to nic nemeni na tom, ze proste sem tam nejaky hacek v balicku libovolneho vyrobce tupy je. Ja jsem se s tim ale naucil zit, dejou se horsi veci.. :))
NPřemet:-) - Profil | Čt 8.11.2012 22:36:38
NPřemet:-) - Profil | Čt 8.11.2012 22:30:42
NRangemaster - Profil | Čt 8.11.2012 22:29:00
Ted uz to zkousim vetsinou do luzka palce nebo do spodku dlane, tam mi ten test prijde prukaznejsi..
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLexikon boilies komponentů901
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NKrátkodobá kaprařina x9902
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NFanclub značky Shimano16387
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NPENN TIDAL XT Long Cast - Naviják120
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










