Prut na ULX

Diskuzí na téma UL přívlače je tu celkem hodně, v řadě z nich se objevují odkazy a tipy na zajímavé proutky, bohužel odkazy jsou již nefunkční a je těžké podle toho něco dohledat.

Sháním prut na UL délka 180 - 220cm v gramáži 0 - 6gr. Věděli byste o něčem? Ideální by byl Jaxon Odeon nebo Cormoran Carb-o-star ULX, ale tyto proutky se jiz nevyrábějí. Primárně bych měl zájem o prut bez vlepované špičky, ale není to mandatorní.
Autor diskuse: Kubiik - Profil , 26.9.2012 dravci - náčiní, doplňky

NRytíř - Profil | St 26.9.2012 19:41:08

Ledňáček (Iceman) >> to se drobet strhlo ale svůj tip jsem tam dal:-))

    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 26.9.2012 19:11:59

    Dávat do diskuzi o ULX takový Guide klády je zvěrstvo.
    Jedině Tiny splňuje zadání :-)

      NHugo Fisher - Profil | St 26.9.2012 19:07:08

      Ladineeek >> TwinPower 2500 RA (bojovka)

        NLadineeek - Profil | St 26.9.2012 19:02:17

        Hugo Fisher >> Díky za nabídku :- Do Opočna to mám 40 km, to zase není tak daleko :-) Kdyžtak se ozvu...... co máš na tom za naviják?

          Nafjee - Profil | St 26.9.2012 19:02:06

          Neměl někdo v ruce St.Croix - PREMIER 213CM/0,6-6G ?? Ta udávaná váha prutu je hodně zajímavá.


          http://www.rybarske-potreby-kral.cz/4324-prut-stcro​ix-premier-213cm-06-6g.html

            NHugo Fisher - Profil | St 26.9.2012 18:58:05

            Ladineeek >> bydlim v Opočně. Kdyz se o vikendu stavis, ukazu ti ho. Chces li. Na ryby se asi dostanu mozna v nedeli. A mozna taky ne.. :)

              NLadineeek - Profil | St 26.9.2012 18:55:17

              Hugo Fisher >> ještě mám dilema, zda vzít 2,6 nebo 2,7

                NLadineeek - Profil | St 26.9.2012 18:54:19

                Hugo Fisher >> Tak to by bylo OK, mám to hlavně na woby a potřebuju ho mít brzo doma, pojedeme na Roudnici :-)) Ucejtím na tom třeba 6cm Salmo minnow? To už bude asi málo, viď....

                  NHugo Fisher - Profil | St 26.9.2012 18:51:13

                  Ladineeek >> hlavne SSR9. Taky 5ky rotacky. Na tezky gumy moc nejsem, takze hlavne ty woby. Jointed 13.

                  Mam ho primarne na podzimni dravce, takovej univerzal. Pres leto s nim drazdim ty metrovy sumiky na Labi (ktery mi neberou).

                  Jezdi se mnou i do Danska na morsky pstruhy.

                  Jinak na Rozkos jezdim taky, az bude cas, muzu ti ho ukazat. Je to proste takova prijemna tyc. :)

                    NLadineeek - Profil | St 26.9.2012 18:48:24

                    Hugo Fisher >> Co s ním taháš za nástrahy? Mám to na stojáky (písáky, Rozkoš, rybníky) a Labe (apod.)

                      NRytíř - Profil | St 26.9.2012 18:47:56

                      Hugo Fisher >> Reno už je pořádnej vykostovák:-)))

                        NRytíř - Profil | St 26.9.2012 18:47:22

                        Hugo Fisher >> budeš spokojenej.Hornet je skvost mezi Guidama.

                          NHugo Fisher - Profil | St 26.9.2012 18:46:16

                          Rytíř >> kuju

                          Necham si ho koupit k tricetinam. :)

                            NHugo Fisher - Profil | St 26.9.2012 18:45:48

                            Ladineeek >> mam 2,7 7-28 a je to nejlepsi prut, co jsem kdy mel.

                            Proto bych rad redu Guidu rozsiril o Horneta a Reno Killera. :)

                              NRytíř - Profil | St 26.9.2012 18:45:19

                              Hugo Fisher >> nebuj,od 3 gr v pohodě.Tady jsem ti udělal míry abys neřek,že jsem nesdílný:-))

                                NLadineeek - Profil | St 26.9.2012 18:44:33

                                Hugo Fisher >> O guide select přemejšlím ve 2,6m nebo 2,7m 4-21 nebo 7-28. Potřebuju to primárně na woblery.....je to dobrej výběr? Alternativa TD 2,6m 7-21 gr.....

                                  NHugo Fisher - Profil | St 26.9.2012 18:42:47

                                  Rytíř >> dik. To by me zajimalo, jak ta fotka vznikla. :)

                                  Neb gramaz 3-14g by se mi libila vic. :)

                                    NLadineeek - Profil | St 26.9.2012 18:42:23

                                    Rytíř >> To už beru - má logicky své "vůle", mně osobně u Zauberu nevadí. Ale směr šroubování sedla, to je fakt úlet, řešit takovou koninu.

                                      NRytíř - Profil | St 26.9.2012 18:42:09

                                      Hugo Fisher >> 3-18.

                                        NHugo Fisher - Profil | St 26.9.2012 18:41:19

                                        Nevim, zda to bude na te fotce videt (original kdyztak zde: http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/p​rut-dragon-guide-select-hornet-2-45m-3-18g) - ale proc je na fotce psano Hornet 3-14g. A prodava se vsude jako 3-18g?

                                        Co na nem mate napsano vy? :)

                                        EDIT: tak z vlozene fotky to videt nebude - ale na odkazu jde rozkliknout velika

                                          Červené karty: nhgjhgjhgjghj