Prut na ULX

Diskuzí na téma UL přívlače je tu celkem hodně, v řadě z nich se objevují odkazy a tipy na zajímavé proutky, bohužel odkazy jsou již nefunkční a je těžké podle toho něco dohledat.

Sháním prut na UL délka 180 - 220cm v gramáži 0 - 6gr. Věděli byste o něčem? Ideální by byl Jaxon Odeon nebo Cormoran Carb-o-star ULX, ale tyto proutky se jiz nevyrábějí. Primárně bych měl zájem o prut bez vlepované špičky, ale není to mandatorní.
Autor diskuse: Kubiik - Profil , 26.9.2012 dravci - náčiní, doplňky

NBambus... T.maniak - Profil | Čt 27.9.2012 6:52:36

PepanD >> dobrý výběr pepo...

moc pěkná a citlivá chvějivka,,, jen by někomu mohlo vadit to sedlo..

    NBucho - Profil | St 26.9.2012 23:07:02

      Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 22:46:51

      robin111 >> nejblíže Destiny do 14g je ten model Hornet. Ale ten se dělá jen ve 245cm....
      EDIT: Koukám, že model Viper je stejná gramáž, ale délka 275..
      Jinak se mrkni na tu novou řadu Moderate, tam jsou blankem hodně podobné pruty

        Nrobin111 - Profil | St 26.9.2012 22:36:27

        Zdravím páni je ten dragon guide aj vo verzi 270 cm a gramáži cca 2 - 14 g ? Hladám niečo vhodné na pstruhy . Prevažne budem používať plandavku. Hladám niečo ako destiny 270 cm 2 -14 g ,len ta sa už nedá zohnať .

          NSpinning man - Profil | St 26.9.2012 22:26:57

          Zdravím, kdyby měl někdo zajem tak prodam Cormoran ULX 2,40m, 1-9g. Prut byl minimalne pouzivany a je skoro jako novy.Cena je 1500 Kč.

            Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 21:09:22

            Bambus... T.maniak >> no levnější řada.... Za 2500-3000 Kč, bych čekal lepší zpracování. I levný Daiwy a jiné firmy dělající klacky okolo litru si to pohlídají.

              NRybkin - Profil | St 26.9.2012 21:06:08

              PepanD >> Tak nějak,v sobotu bylo hnusně tak braly do osmi.V neděli už bylo hezky a bralo to jen do sedmé.Pak jak když utne ale vytahle jsem tři kudly.Tak nejni to žádná hitparáda ale trochu to jde

                NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 21:05:07

                minatrix >> black genration jssm mnel a neni spatnej.. ale za ty prachy nestoji.. infinity q je daleko lepsi

                  NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 21:03:57

                  minatrix >> asi je to kus od kusu.. spiker je preci jen levnejsi rada a tak se vyskytuji zmetci.

                    Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 20:59:41

                    Rybkin >> okouni třeste se :-) Mně se zas na tom Spikerovi nelíbily ta křivě vyvázaná očka a ta prohnutá špic nahoru.

                      Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 20:49:37

                      Rybkin >> jsi koupil či zprovoznil nějakej gumák a tak hodláš kosit okouní? Jinak doporučuji -

                      http://knihy.abz.cz/prodej/moderni-privlac

                      Je tam pár zajímavejch okouních sestav

                        NRybkin - Profil | St 26.9.2012 20:45:33

                        minatrix >> Spikera mi doporučuje Víťa ale ta nešťastná rukojet:-)

                          NRybkin - Profil | St 26.9.2012 20:44:00

                          Bambus... T.maniak >> Já už je v ruce párkrát měl takže spíš jen vybírám kterej.Jak píšeš,rukojet na pytel ale blank luxus tudíž ji asi skousnu.

                            Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 20:43:54

                            Rybkin >> WFT Penzill do 3,5g :-) Na candoše do 6,5g a na sumcí do 17g ... Jinak ten Spiker vypadal dobře a nebo ta Daiwa Black Generation

                              NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:41:02

                              Rybkin >> to mne neoslovilo.. rukojeti.. ale blank. to je basen. myslim ze se ti bude libit..

                                NRybkin - Profil | St 26.9.2012 20:39:21

                                Bambus... T.maniak >> Já mam zatim pifku na Ontario ale ještě uvidim až to pořádně pochovám

                                  NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:38:23

                                  Rybkin >> moc pekny je to kando. a spiker..

                                  na lod s kratkou rukojeti jsem silhal po cormoran nano- cor.. velmi povedeny a rychly pruty . sle na vetsi ryby .

                                    NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:36:31

                                    Kubiik - >> napriklad lednackem zminovany gs tiny je vyborny. chvejivka. je rychla. snese jak mico nastrahy tak i tech 6g..

                                    jinak ja mam chvejivku ted velmi oblibenou . na kterou ted hodne na zavodech chytam a to robinson diaflex.perch. dle mne je to nej chvejivka na trhu..

                                      NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:34:30

                                      Rybkin >> tak tak.. mam norstreamu taky les a prasklmi akorat jeden a to tim ze ksem si spici trefil jigovkou..

                                      inak zitra by snad mi mel dorazit asi to ten co norstream udelal a to stage 6,6 Ul ;-);-);-)

                                        Červené karty: nhgjhgjhgjghj