- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na ULX
Sháním prut na UL délka 180 - 220cm v gramáži 0 - 6gr. Věděli byste o něčem? Ideální by byl Jaxon Odeon nebo Cormoran Carb-o-star ULX, ale tyto proutky se jiz nevyrábějí. Primárně bych měl zájem o prut bez vlepované špičky, ale není to mandatorní.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nkempes - Profil | So 10.11.2012 14:37:38
NAzeal - Profil | So 10.11.2012 11:25:06
Ndeni9 - Profil | So 10.11.2012 11:04:05
NAzeal - Profil | So 10.11.2012 10:36:15
Nkempes - Profil | So 10.11.2012 6:54:28
Ndeni9 - Profil | Pá 9.11.2012 18:29:23
A ten ULS o ktorom hovoriš je chvejivka podla mana najlepsia na trhu aj pekne draha ale luxusná a jemnučka proste výborní prut ale na začiatok by som ho urcite nebral . Náhodou sa omoce silon na špicke navinieš a je po špičke a to by velmo mrzelo.Este si pozri ILLEX Ashura Pepper tiez trachsia ale stou som nechytal. Tak dufam ze som ti pomohol.
Nkempes - Profil | Pá 9.11.2012 17:36:49
NBigFish - Profil | Pá 12.10.2012 10:46:22
NwalleyeSVK - Profil | Út 9.10.2012 21:58:56
http://www.youtube.com/watch?v=_rj85uk5LaA&feature=youtu.be
NFlip - Profil | Út 9.10.2012 15:16:06
a ještě taky ULB-to je pro ty co z toho UL už Blbnou:-)))
NHugo Fisher - Profil | Út 9.10.2012 15:13:25
Tohle je podskupina s jasnou specifikaci - ULX.
Jeste je taky ULV. To je UL do 5g. :)
NFlip - Profil | Út 9.10.2012 15:10:49
Inu člověk se musí pořád vzdělávat:-))))
NHugo Fisher - Profil | Út 9.10.2012 14:53:52
X = římská číslice 10. Tj. Ultra light do 10g.
:)
NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 12:14:50
NLadineeek - Profil | Po 1.10.2012 12:14:35
NHugo Fisher - Profil | Po 1.10.2012 12:08:51
NHugo Fisher - Profil | Po 1.10.2012 12:08:26
Ja se tam za poslednich par dnu dozvedel tolik informaci. :))
NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 11:54:30
ale ta 0,02 je fakt na marmyšky a na malý okouny..
chce to prizpůsobit k tomu prut..
NRytíř - Profil | Po 1.10.2012 11:41:46
Představte si to ticho, kdyby lidé mluvili jen to, co vědí. Karel Čapek
NHugo Fisher - Profil | Po 1.10.2012 11:30:53
NHugo Fisher - Profil | Po 1.10.2012 11:12:06
NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 10:42:43
NLadineeek - Profil | Po 1.10.2012 10:38:02
NeXecutor - Profil | Po 1.10.2012 10:37:35
edit: K tomu prutu mam aj nejake to video natocene : http://www.youtube.com/watch?v=jLEg9u6weWU
NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 10:33:03
já mam už ted jenom 5 značek vlasců co chytam a nemam problem. a nechci měnit... už na experimenty seru.
stroft , jaxon, SuperDP, colmic a berkley
NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 10:28:25
vybornej,,
eternum mi nesedlo.. přišel mi dosti hrubej a a tvrdej
Ndun - Profil | Po 1.10.2012 10:21:41
NeXecutor - Profil | Po 1.10.2012 10:15:08
NLadineeek - Profil | Po 1.10.2012 10:08:55
Ndun - Profil | Po 1.10.2012 10:06:09
NLadineeek - Profil | Po 1.10.2012 10:00:51
Ndun - Profil | Po 1.10.2012 9:56:36
NLadineeek - Profil | Po 1.10.2012 9:49:33
NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 9:40:51
třepal jsem s nim...
za maálo penízů dost muziky..
znatelně lepší než black bull
NLadineeek - Profil | Po 1.10.2012 9:38:44
NBambus... T.maniak - Profil | Po 1.10.2012 8:09:28
Nminatrix - Profil | Čt 27.9.2012 18:34:16
http://www.rybarstvo-saenger.sk/detail/19/2543/spirit-one-hegene.html
.. a doporučuji, dokonce si stále hraju s myšlenkou, že si ho z nostalgie opět koupím. Je to proutek (jak jsem před rokem zjistil) také na lov síhů a podobně, ale byl super na malé gumky, marmyšky a zvládl i 00 rotačky.
NBery. - Profil | Čt 27.9.2012 17:30:40
Nminatrix - Profil | Čt 27.9.2012 14:27:18
NTatoo - Profil | Čt 27.9.2012 8:41:44
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/10-1-Cleneni-dle-nazvu/16-2-WFT-Penzill/5/1453-WFT-PENZILL-Nano-Spin-1-82m-2-5-7g-1dilny
a som s ním veľmi spokojný. Záleží čo od neho očakávaš. :-)
majú v ponuke aj delené pruty
NBambus... T.maniak - Profil | Čt 27.9.2012 8:27:03
jinak jsem hodně lidí s ním viděl chytat na závodech a je moc pěknej.. a hlavně hodně ale hodně mněký a jemný
NKubiik - Profil | Čt 27.9.2012 8:03:53
NLadineeek - Profil | Čt 27.9.2012 7:24:06
NBambus... T.maniak - Profil | Čt 27.9.2012 6:52:36
moc pěkná a citlivá chvějivka,,, jen by někomu mohlo vadit to sedlo..
NBucho - Profil | St 26.9.2012 23:07:02
Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 22:46:51
EDIT: Koukám, že model Viper je stejná gramáž, ale délka 275..
Jinak se mrkni na tu novou řadu Moderate, tam jsou blankem hodně podobné pruty
Nrobin111 - Profil | St 26.9.2012 22:36:27
NSpinning man - Profil | St 26.9.2012 22:26:57
NPepanD - Profil | St 26.9.2012 21:27:58
Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 21:09:22
NRybkin - Profil | St 26.9.2012 21:06:08
NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 21:05:07
NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 21:03:57
Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 20:59:41
Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 20:49:37
http://knihy.abz.cz/prodej/moderni-privlac
Je tam pár zajímavejch okouních sestav
NRybkin - Profil | St 26.9.2012 20:45:33
NRybkin - Profil | St 26.9.2012 20:44:00
Nminatrix - Profil | St 26.9.2012 20:43:54
NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:41:02
NRybkin - Profil | St 26.9.2012 20:39:21
NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:38:23
na lod s kratkou rukojeti jsem silhal po cormoran nano- cor.. velmi povedeny a rychly pruty . sle na vetsi ryby .
NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:36:31
jinak ja mam chvejivku ted velmi oblibenou . na kterou ted hodne na zavodech chytam a to robinson diaflex.perch. dle mne je to nej chvejivka na trhu..
NBambus... T.maniak - Profil | St 26.9.2012 20:34:30
inak zitra by snad mi mel dorazit asi to ten co norstream udelal a to stage 6,6 Ul ;-);-);-)
Červené karty: nhgjhgjhgjghj
Kde to žije - dravci
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:56NBurza na přívlačové nástrahy 33420
13:21NRare woblery - Rapala 14054
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

















