3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

jehla - Profil | So 27.10.2012 21:07:58

Písek >> neboj se toho, klucí jsou hodný, pozdravuj je.....: _ ))...:-)))

    Písek - Profil | So 27.10.2012 20:29:49

    3.ČESKÁ ŠKOLA STAVBY ŠTÍPANÝCH PRUTŮ
    Naposledy aktualizováno: 20. 07 2012

    nic nového ?

      vraník - Profil | Pá 26.10.2012 23:04:56

      medvěd >>

      ne ne, loni jsem vyvázl bez zranění a nebudu to napodruhé pokoušet :-) dal jsem to jako dárek....

        @Dědek - Profil | Pá 26.10.2012 21:52:01

        vraník >> dík :-)

          medvěd - Profil | Pá 26.10.2012 20:31:50

          vraník >> další proutek?

            jehla - Profil | Pá 26.10.2012 19:52:33

            Písek >> gratulačka, stojí to za to!!!

              Písek - Profil | Pá 26.10.2012 18:43:54

              vraník >> no sláva !!

                vraník - Profil | Pá 26.10.2012 16:59:53

                Tak mě Baron stejně jako loni donutil sehnat do počtu posledního účastníka, akce se konat bude !!!! Přijedu se na Vás v sobotu podívat.

                  Písek - Profil | So 20.10.2012 22:07:04

                  LSD >> no jistě ,dokonce dvě kytky , to bude v chýši radosti !!

                    @Dědek - Profil | So 20.10.2012 22:05:00

                    LSD >> pokud to vyjde, tak rád

                      LSD - Profil | So 20.10.2012 21:54:09

                      Písek >>
                      Lojzíku, dyť já musím tu kytku, vlastně teď dvě!!!

                      :-)

                        Písek - Profil | So 20.10.2012 21:46:57

                        @Dědek >> Emroy s Yankem nedojeli,doufal jsem ,že se zastaví...nezastavili :-(((

                          Písek - Profil | So 20.10.2012 21:45:35

                          LSD >> pánové,bude dostaveníčko s kafíčkem ?
                          největší radost bude mít manželka,uslyší aspoń jiné hlasy než ten můj....za sebe říkám ano,

                            LSD - Profil | So 20.10.2012 21:36:27

                            @Dědek >>
                            mi to došlo
                            hele a nestavíš se k Lojzíkovi, když tam přijedu?
                            Chtěl bych Tě poznat osobně

                              @Dědek - Profil | So 20.10.2012 21:30:37

                              LSD >> to opravdu nebylo myšleno na tebe. Seděl jsem vedle Píska, když s tebou mluvil.

                                LSD - Profil | So 20.10.2012 21:26:02

                                @Dědek >>
                                já fakt nemůžu, ani jsem se nehlásil
                                velice jsem zaváhal ten první ročník

                                :-(((

                                  @Dědek - Profil | So 20.10.2012 20:49:09

                                  Baron 007 MC >> jj, máš pravdu ...

                                    Baron 007 MC - Profil | So 20.10.2012 20:47:17

                                    @Dědek >> Ja nevim, komunisty si uz vsichni odvolili, tak co jim v tom brani?

                                      @Dědek - Profil | So 20.10.2012 20:33:04

                                      Baron 007 MC >> obtelefonovali jsme s Lozjíkem kde koho ... se.ou mě lidi, kteří plácají a slibují a skutek utek! Bohužel, tato vlastnost je prolezlá celým tím našim slavným národem, od vlády až po obyčejné lidi. Když už něco řeknu, něco slíbím, tak to platí! A když si nejsem jistý, držím hubu!

                                        Písek - Profil | So 20.10.2012 20:09:09

                                        Baron 007 MC >> Ty jsi se do té propagace docela obul.
                                        Také jsme s Dědkem měli v chýši telefonní ústřednu :-)))