3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

Njehla - Profil | Ne 28.10.2012 21:57:07

Pike >> nejde vo posilování, jde vo to, že se s tím pak prostě blbě hází...dal bych Diplomata, je super a mám ho rád...ale není LA...:-(((

designově mám jasno, ale chytej s tím..:-(((

    Nsage - Profil | Ne 28.10.2012 21:54:32

    Osobně bych si bambus osadil bud s Bougle nebo St.George.-))Dnes jsem poprvé viděl někoho u řeky s bamboo mušákem-byl to Jehla!. . .a sušil o sto šest:-))

      N@Dědek - Profil | Ne 28.10.2012 17:46:23

      Písek >> Lojzíku, určitě může! Chraň ho jako oko v hlavě :-)

        N@Dědek - Profil | Ne 28.10.2012 17:44:24

        Pike >> i podle mého názoru jde o klasiku z klasik největší, prostě to kolečko miluju a v zimě budu posilovat :-))))))))) Jde o spojení klacíku a kolečka, které bude NEJEN funkční, ale bude i lahodit oku. Je to prostě kus radosti a designu

          Nimagicien - Profil | Ne 28.10.2012 15:05:41

          Pike >> přesně takhle jsem to myslel taky – at' si dělá každý co chce. mimo jiné, já se spíš přikláním k mínění, že u moderního štípáku jediná klasika je bambus!!! a pro mně k současným štípaným prutům bez problému pasují i moderní, designově vymakaný kolovrátky. když mimo bambusu používáme moderní lepidla a moderní postupy, snažíme se různýmy fígli překonat spíše relativní nevýhodu, bambusu – váhu –, tak proč neosadit prut třeba danielsonem, hračkou od ari t'hardt nebo od franka leicht – dalo by se jich vyjmenovat hodně.
          zdar

            NPísek - Profil | Ne 28.10.2012 12:46:54

            a proč by to nemohl být i tenhle letitý a stále dostatečně funční, na první pohled opotřebovaný TheViscount 130 ?

              NPike - Profil | Ne 28.10.2012 11:34:41

              imagicien >> Pod klasikou od Hardyho mi vyjela právě Cascapedia :-)

                NPike - Profil | Ne 28.10.2012 11:33:16

                imagicien >> Ta hmotnost, to je něco jiného. To už nechám na vkusu každého soudruha, jestli chce posilovat nebo ne.

                  Nimagicien - Profil | Ne 28.10.2012 11:23:03

                  Pike >> klasický barokní kolotoč, navíc moc težký ... podívejte se zde, co jede jako klasika http://flyreelmania.free.fr/

                    Nmedvěd - Profil | Ne 28.10.2012 11:18:08

                    tak ano,špatně jsem se vyjádřil.Myslel jsem prostě kolečko

                      NPike - Profil | Ne 28.10.2012 11:15:44

                      medvěd >> řekl bych, že zrovna Cascapedie je klasika klasik.

                        NRoyal Wulff - Profil | Ne 28.10.2012 11:07:30

                        medvěd >> ???

                          Nmedvěd - Profil | Ne 28.10.2012 11:02:00

                          @Dědek >> bamboo chce klasiku.Tohle kolečko se na ni vůbec ale vůbec nehodí

                            N@Dědek - Profil | Ne 28.10.2012 10:42:18

                            jehla >> Cascapedie je nejhezčí kolečko, které H udělal. Taky se s ní budu na bambu dřít :-)))

                              Njehla - Profil | Ne 28.10.2012 5:15:27

                              Písek >> tak mi . držte palce, budou se mi lejzrem šťourat ve vočích, abych moh´ ještě třicátýho na Ohři na závěrečnou...sakra, to už by byl za váma kousek...včera bambus zakusil sníh, nebyl problém, jen mi tuhly pazoury...škoda, že na něj je Cascapedie moc těžká, ale než abych ji prodal, radši si snad ještě pořídím nějakej jinej klacek...Jarda to má na svědomí, tenkrát mě to vzalo fest!!!

                                NPísek - Profil | Ne 28.10.2012 3:16:00

                                imagicien >> díky za odpověď

                                po mém dotazu jsem dostal vyrozumění od p. Plačka,že se pokračuje dál a je nás dost

                                  N@Dědek - Profil | Ne 28.10.2012 0:10:51

                                  imagicien >> supr :-)

                                    Nimagicien - Profil | So 27.10.2012 23:32:33

                                    Písek >> přihlásilo se dostatek odvážlivců, takže začínáme ve středu 28.11.2012 v pozdním odpoledne nebo večer příjezdem, ubytováním, přípravou dílny, večeří (my instruktoři) ... samotná škola začíná ve čtvrtek 29.11.2012 ráno v 08:00 hodin snídaní a následovně jdeme na věc – trocha teorie, vyzkoušení různých typů prutů a rozhodnutí, který typ si každý bude stavět ... bylo by dobré, protože časový rozvrh je dost těsný, abychom opravdu ve čtvrtek ráno začali ...

                                    ps: naši italští kolegové zveřejnili další číslo jejich publikace BAMBOO JOURNAL: http://www.rodmakers.eu/BJ09ENG/files/bj09eng.pdf

                                    s pozdravem

                                      NPísek - Profil | So 27.10.2012 21:36:15

                                      byl jsem taktně vpraven do obrazu,
                                      tož to už su klidnééé :-))

                                        NPísek - Profil | So 27.10.2012 21:20:18

                                        jehla >> jasně,budu
                                        ale zajímá mě to,co Tebe asi ne.Kolik nás tedy už je a to z aktualizace ze dne 20.7, 2012 nevyčtu.