3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NBaron 007 MC - Profil | So 20.10.2012 18:57:36

Akce se uz blizi, posledni sance nakopnout svuj sex appeal vlastnorucne postavenym bambusakem.
http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4
Baby vam budou lezet u nohou!

    Njehla - Profil | Pá 19.10.2012 2:54:38

    u.x.a. >> chodíš kolem špatnejch revírů..:_))))

      Njasommato - Profil | Čt 18.10.2012 23:21:44

      pani je mi to moc luto ale zo zdravotnych dvovodou sa nemozem ani tochto roku zucastnit
      bohuzial mi doktor predvcerom oznamil ze do noveho roku este nebudem moct chodit

      snad mi to na rok vide

        Nu.x.a. - Profil | Čt 18.10.2012 22:48:58

        David Bek >> zdař, jsem zvědavej kdo prvni z té vaší bandy,se vytasí s bambusákem,chodim kolem vody dost a zatím jsem žádnýho s muškaře s bambusem nepotkal...

          NPísek - Profil | Út 16.10.2012 14:05:49

          imagicien >> díky,ostatní dám do SZ
          Ohni prut !! Písek

            Nimagicien - Profil | Út 16.10.2012 13:43:31

            Písek >> na to by mohl spise odpovedet jirka placek z mkkv – mne neni nic znamo. akorat pry jeden ucastnik se ptal, jestli je mozno stavet prut 8-8,5 stop #3-4. standartne mame vyber mezi 2 verzemi: oba pruty jsou 7,5 stop #4. jeden je rychlejsi podle lyle dickersona 7613/2 a druhy je "klasictejsi" podle franka neunemanna "medium fast". muze se ovsem stavet taky lehci vlacak ve stejne delce. jestli by chtel nekdo stavet uplne neco jineho, bylo by nutne se predem dohodnout, aby jsme byli nalezite pripraveny. realisticke jsou pruty v delce 6-8 stop pro snury 3-5, max. 6. ale rozdily v profilu ujimani vyzaduji uplne jine spojky a to je nutne vedet dopredu, abychom je meli s sebou. jestli nekdo z ucastniku potrebuje vice informaci, tak prosim pres sz.
            zdar

              NPísek - Profil | Po 15.10.2012 19:42:04

              imagicien >> ahoj pane,
              termín se blíží,tudíž je namístě otázka : je něco nového ohledně 3. České školy.....?
              klidně SZ
              děkuji

                Njehla - Profil | Út 9.10.2012 22:00:36

                Písek >> nebudu hledat, kde a co číst, prostě neboj, nebudu tam...

                  NPísek - Profil | Út 9.10.2012 21:54:51

                  jehla >> co na to mám napsat ? čekal jsi něco jiného ? si o tom něco přečti a dumej,
                  nebo si nechej poradit od jistého "nepřejícníka", snad tušíš kdo to je

                    Njehla - Profil | Út 9.10.2012 21:51:46

                    Písek >> tak radši nebudu rušiti...

                      NPísek - Profil | Út 9.10.2012 21:43:10

                      jehla >> a proč se ptáš mě ?

                      myslím,že ale budeš "narušitel", podle toho co jsem četl o minulých stavbách se tam šetří každou minutou.
                      Patrně to je časově našponované, Klidně se přihlaš a buď tam na celou akci.

                        Njehla - Profil | Út 9.10.2012 21:32:22

                        Písek >> a co kdybych se na vás juknul jen tak na jeden večer? Taky nesmím? :-)))) (Klasik říkal, že ho někdo pozval k návštěvě akce, tak bychom to spojili, on je taky skoro abstinent...:-)) )....ale pokud ne, respektuji....

                          NPísek - Profil | Út 9.10.2012 17:04:05

                          @Dědek >> ale ne,je to pouhá zkouška nového koření
                          to by bylo opravdu dobře naležené, snad i přeležené do konce listopadu :-)))

                            N@Dědek - Profil | Út 9.10.2012 16:50:37

                            Písek >> to jsi nachystal s takovým předstihem? :-)

                              Njasommato - Profil | Út 9.10.2012 11:48:56

                              Písek >> jaj tak to aj sladkej teda kvapku vezmem ale myslel som skorej na daco tvrdsie :-)

                                NPísek - Profil | Út 9.10.2012 11:22:19

                                jasommato >> já jsem "odporný " abstinent, ale kapka sladkého pití mě nezabije :-)))

                                nikdo se neurazí,to snad ne éééé :-)))

                                  Njasommato - Profil | Út 9.10.2012 11:19:04

                                  Písek >> dufam ze sa nik neurazi ked k nim donesiem trosku domaceho aperitivu

                                    NPísek - Profil | Út 9.10.2012 11:14:44

                                    pouze ignorant si myslí,že dané téma a utopenci nemají nic společného !

                                    to si řekneme 28.listopadu večer v KV :-))))

                                      NMates PB - Profil | Po 8.10.2012 23:26:25

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 8.10.2012 21:53:44 >> Tohle nemá za mák smyslu, jsou to jen suché bláboly.

                                        NŘízek 5,21 - Profil | Po 8.10.2012 21:53:44

                                        jehla >> tak tohle řekni matesovi a přerazí tě tim "short" vejpul:-)