3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

Njehla - Profil | Po 8.10.2012 21:53:32

Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 8.10.2012 21:47:20 >> s tou rukojetí jsme se zcela shodli, bez diskuse, stačily by dva cenťáky...

    Nwelbin - Profil | Po 8.10.2012 21:51:22

    Baron 007 MC >> Pepa s tím házel na Labské a moc hezky,toho duháka na to vytáhl jak P.d

      Njehla - Profil | Po 8.10.2012 21:48:07

      Baron 007 MC >> Bratři v nymfě...nejsou to ti tak populární Short Dick Boys? :-)))

        NŘízek 5,21 - Profil | Po 8.10.2012 21:47:20

        jehla >> proč bych ho jako měl hanobit?:-)
        jediný co mi na tom vadilo byla ta prtavá rukojet.

          NŘízek 5,21 - Profil | Po 8.10.2012 21:43:21

          Baron 007 MC >> moji Bratři v nymfě mi rozumějí.

            Njehla - Profil | Po 8.10.2012 21:36:51

            Baron 007 MC >> :-)))

              Njehla - Profil | Po 8.10.2012 21:36:29

              Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 8.10.2012 12:34:58 >> o nadšení jsem se nezmiňoval, ale lítalo ti to z toho hezky a nijak jsi ho nehanobil...jasně, na suchou se takovej klacík hodí, mokrá s ním jde, takovej Kárl by s tím napral i strímroveverky, ale to už je blbost a na nymfu nebo francouze vůbec...vo tom žádná...ale na sušení mi fakt dělá radost...:-)))

                NBaron 007 MC - Profil | Po 8.10.2012 12:57:28

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 8.10.2012 12:34:58 >> Ne kazdej si musi neco kompenzovat :-)

                  NŘízek 5,21 - Profil | Po 8.10.2012 12:34:58

                  jehla >> jednou člověk veme bambusák do ruky a už je z něj prej nadšenej, já bych to to takhle neprezentoval:-)
                  házet s tim šlo, chytat jistě taky.
                  jako s jinejma prutama, pro mě je to ale beznadějně krátký:-)

                    Nrarach - Profil | Po 8.10.2012 8:14:03

                    David Bek >> OK, můžeč i dorazit, Rosťa tě taky rád uvidí.

                      Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 23:16:53

                      @Dědek >> to mi povídej, Karl je taky dobrej dárek...:-)) ted si ho užiju..s těma kuframa..

                        Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 23:15:56

                        Písek >> nebejt na "L", asi bych se zjevil...:-)))

                          N@Dědek - Profil | Ne 7.10.2012 21:56:50

                          jehla >> Karel je hodnej kluk, postará se o tebe :-)

                            N@Dědek - Profil | Ne 7.10.2012 21:55:55

                            welbin >> tak jo :-)))) a dík

                              NPísek - Profil | Ne 7.10.2012 21:32:35

                              jehla >> nevím,jestli to sem patří,ale o víkendu jsme se s Baronem užili dostatečně v Ujčově

                                Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 21:26:57

                                Písek >> ale s von karlem bys to dal, ne? Ten je ozdobou všude...možná pojedu kolem na stavěcí škole jen tak na nakouknutí...snad i s klasikem, prej byl přizván, vyzvídal....

                                  NPísek - Profil | Ne 7.10.2012 21:26:40

                                  welbin >> ne, (zatím ) nepojedu , ale děkuji vám oběma za pozvání a zájem

                                    Nwelbin - Profil | Ne 7.10.2012 21:22:49

                                    Písek >> Já ho chtěl uklidnit,je o 10 mladší,jinak pojedeš-li na Labskou - byli jsme tam s jehlou teď,určitě rád přijedu také

                                      NPísek - Profil | Ne 7.10.2012 21:17:52

                                      jehla >> Pepo,myslím že Labská není zrovna to,po čem bych tak moc toužil
                                      mám v okolí vody,které jsou tak nějak ..........vyhovující (aspoň pro mě)-

                                        Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 21:12:17

                                        Písek >> vylákám tě příští rok na Labskou? Já bych ještě letos dal někam kolem zahájení, má to smysl? Nebo jest již sklizeno? ale musím sehnat řidiče, než mi projedou lejzrem voko, dojedu s bídou do sto kiláků a jsem hotovej - proto jsem letos nedal ani Vltavu...:-((( ale už se tu v okolí líhnou mladí, perspektivní vazači a muškatýři s platným oprávněním za volant, což se snažím podporovati...Horbi, Uraggan atd...