3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NPísek - Profil | Ne 7.10.2012 21:07:28

welbin >> brzdi !!
slaví se všechno, aspoň na Moravě....

    Nwelbin - Profil | Ne 7.10.2012 21:00:21

    @Dědek >> tenhle se slaví,pak už radši ne,užijte si to

      Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 20:55:08

      Písek >> tím lépe, zlatý cihly tolik neváží, ale von si na tohle kufr vezme, když má profi slouhu...jinak by mě nevzal, já zase neřídím, no....teda klidně (byť nerad) budu, ale to bych klukům nepřál....:-)) aspoň bych si nemusel brát livrej...:-(((

        NPísek - Profil | Ne 7.10.2012 20:19:20

        jehla >> Karel nosí batůžek

          Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 20:09:37

          @Dědek >> tak teda upřímnou soustrast, taky mi to přejou...:-))) užiju, Baron by mi to ani jinak nepovolil...:-))) užiji si to nošením kufrů Jejich Výsostí....

            N@Dědek - Profil | Ne 7.10.2012 16:39:27

            jehla >> ó, děkuji :-)))) , ale tenhle věk se už snad ani neslaví :-) Tak si užij DK

              Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 16:11:30

              @Dědek >> bonzuje mi tady FB, že budeš mít narozky, já tou dobou asi budu v DK, tož gratuluju předem a přeju, aby se ti vydařil vlastnoruční bambusák...:-))

                NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 11:18:18

                rarach >> zdarec,sorry, že jsem Ti ještě neodepsal na zprávu. Mám taky spoustu novinek, až bude trochu čas,pošlu.

                  Nrarach - Profil | Ne 7.10.2012 10:45:03

                  jehla >> To já nepopírám, taky ho mám, ale.......

                    Njehla - Profil | Ne 7.10.2012 10:43:37

                    rarach >> asi jo, to každá věc má plusy i mínusy, já s tím prostě moc rád chytám, především logicky suchou...:-))) je to moc příjemný do ruky a fajn to hází....

                      Nrarach - Profil | Ne 7.10.2012 10:34:42

                      jehla >> No asi takhle, je to jako když se chlapi kouknou na výstavu naleštěnejch veteránů, každej druhej by do toho šel, ale nakonec skutek utek. Bambus je celkem dostupný a hrne se to na nás, tak si to zřejmě pár lidí pořídí, ale nejsme přesvědčen o tom, že to budou nosit pravidelně k vodě, vono to má i svoje nevýhody.

                        NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 10:00:15

                        sage >>čekal jsem, že to bude dobrý,ale bylo to mnohen lepší:-)Škoda žes nepřijel, ty pruty bys musel vidět. Nádhera a hází taky dobře.

                          Nsage - Profil | Ne 7.10.2012 9:57:57

                          David Bek >> no 8 stop 5ka- hned bych ji bral:-)v Anníně to znam-včera jsem byl bohužel v práci((ale mohlo to být super

                            NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 9:55:56

                            jehla >> profesor zkoumám, logo na prutu a zjišťuje,že napsané lépe než má on:-)

                              NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 9:54:48

                              detail

                                NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 9:54:00

                                lítá to pěkně

                                  NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 9:53:12

                                  super prostředí s luxusní gastronomií

                                    NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 9:47:49

                                    .

                                      NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 9:46:46

                                      přednáška

                                        NDavid Bek - Profil | Ne 7.10.2012 9:44:58

                                        na louce