3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 21:18:52

Mates PB >> jasně ,díky a nápodobně !

    NMates PB - Profil | Čt 6.12.2012 21:16:26

    Písek >> To je fuk, já to zas tak neprožívám, až zas něco bude, dám ti echo.

      NKUBA - Profil | Čt 6.12.2012 21:12:12

      Písek >> no, ten Ross je pěknej, ale na ten bambus na můj vkus přeci jen moc moderní...

        NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 21:11:31

        Mates PB >> tak si tedy nic nepamatuji ? :-((((
        ale děkuji raději víckrát,než vůbec :-)))

          NMates PB - Profil | Čt 6.12.2012 21:10:08

          Písek >> Beru, beru, už jsme to potvrzovali :-)))

            NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 21:06:37

            Mates PB >> a bereš vůbec na vědomí,že orlosup dorazil a hlásím to už po třetí (i s poděkováním ?) :-(((((

              NMates PB - Profil | Čt 6.12.2012 20:52:03

              Písek >> Jasný, já tu opravím z dlouhé chvíle až nebude do čeho píchnout, zatím je do čeho :-)

                NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 20:48:53

                Mates PB >> já s tím zatím nebudu nic dělat,ale na nějaké rozdávání to nebude,když tak bych věděl komu....jenže mě nezavazí a dřevěných trámů u stropu , kde by se daly z boku upevnit jako dekoraxe v chýši mám dost

                  NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 20:44:25

                  KUBA >> nevěděl jsem,který z nich,ale vyhrál Ross,protože se lehce upevní a
                  vysune z objímek na sedle
                  Ten Hardy se mě těžko upevní do sedla a dost drhne při vyjmutí

                    NMates PB - Profil | Čt 6.12.2012 20:38:05

                    Písek >> Hele normálně jsou ještě na světě lidi co mají oridž očka na opravu..

                      NMates PB - Profil | Čt 6.12.2012 20:30:34

                      Písek >> To sou taky nalezenci, potřebujou opravit...

                        NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 20:26:04

                        Mates PB >> ty brďo !!
                        máš ho ve velmi dobrém stavu,ale co bych chtěl já ?? jsou to "nalezenci" :-))))))

                          NKUBA - Profil | Čt 6.12.2012 20:21:23

                          Písek >> tohle by na ty bambusáčky šlo pěkně což? :-)
                          http://www.ebay.com/itm/Fishon-Spit-Fire-Black-Bear​-No1-Classic-Fly-Reel-/150574306645?

                            NMates PB - Profil | Čt 6.12.2012 20:17:36

                            Písek >> Jasně brouku, mám tu taky jeden a jednoho štípobambusa taky. Je to lemra líná pomalá :-))

                              NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 17:39:31

                              a pár "štípáků"

                              měli to muškaři v pravěku těžké,opravdu těžké :-(((((

                                NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 17:30:09

                                Mates PB >> už víš,co jsou "pepřovky" ??

                                  NPísek - Profil | St 5.12.2012 22:35:21

                                    NPísek - Profil | St 5.12.2012 22:32:00

                                    asi se odstěhujeme do P sedánků ?

                                      NPísek - Profil | St 5.12.2012 22:30:58

                                      Vlastec >> Vlastiku,my Ti dáváme tady informaci jak to probíhalo minulý víkend.
                                      Neverbujeme další zájemce (nejsme na tom nijak hmotně či jinak zainteresovaní).
                                      Je to Tvá volba,jako těch druhých,kteří zájem už projevili. Jestli plácli do vody,nebo jak to myslí je jen jejich
                                      záležitost.Já jsem si už svou účast na 4. Škole zamluvil, byť ne jako stavěč.Půjdu ve stopě Barona a Pepy :-))))

                                        NPísek - Profil | St 5.12.2012 22:25:03

                                        Baron 007 MC >> no vida,jeden kuřák zakřivené cigáry se už probral,Jehla jistě krouží okolo,že ?

                                        co jsi si odvážel,bylo dost viditelné, klacík to ale nebyl :-))))