3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NPísek - Profil | Ne 9.12.2012 22:04:38

KUBA >> našel jsem si ho,no to bude pokoukání, začíná to moc dobře :-))

    NPísek - Profil | Ne 9.12.2012 21:51:05

    KUBA >> tak to zvládnu,
    moc děkuji za navedení správným směrem :-))))
    Ohni prut !!!

      NKUBA - Profil | Ne 9.12.2012 21:48:14

      Písek >> stačí do vyhledavače dát to jméno :-) má tam neuvěřitelný pruty...

        NPísek - Profil | Ne 9.12.2012 21:40:10

        KUBA >> ano ,takový tubus tam měli i Švýcaři,Mám známého ,který dělá zdobení
        kůže..sedla, řemeny, sedla na motorky apod, ale za 1cm 2 si bere dost balík.Díky,že se odstěhoval a nevím kam.Jinak to s kůží DOST umí.Ale nebudu to přehánět,že ? :-))))
        na FB nejsem zdatný brouzdalista,snad se mě to ale podaří vyhledat . Děkuji

          NKUBA - Profil | Ne 9.12.2012 21:32:09

          Písek >> viděl jsem pěkný pouzdro na bambusák z kůže... fotky jsou na facebooku, Matt Schliske

            NPísek - Profil | Ne 9.12.2012 20:47:12

            má už někdo futrál na prut ? a jaký ?
            dělaný,kupovaný , a z jakého materiálu ? Já jsem si už zadal výrobu dřevěného ,tak jsem chtěl porovnat.A v jakém obalu to máte vy, kteří jste si je dělali dřív ?
            dík za informaci,popř. foto

              NPísek - Profil | Pá 7.12.2012 16:03:08

              imagicien >> díky Bohu,že nic závažnějšího řešit nemusím :-)))


              já můžu pouze chválit to naše "kolektivní" dílo !! :-)))))))))))))))

              ale na těch dvou navijácích jsou rozdílné ty žlábky ,které dosedají na sedlo.Rozumíme si ?
              Hardy ho má jiný

                Nimagicien - Profil | Pá 7.12.2012 15:28:02

                Písek >> to není žádná katastrofa ... ale když si děláš sedla sám, tak s tím bojuješ ... když to převedeš na mm, tak to je: radius 8.89 mm a +/- 0.5 mm, takže průměr (D) 17.70 mm +/- 1 mm ... takže může být rozdíl mezi 16.70 až 18.70 mm což jsou 2 mm ––––– a pak se divíme, že nožka navijáku někdy nekoresponduje se sedlem ... máme to ale závažné a životu důležité problémy :–)))

                  NPísek - Profil | Pá 7.12.2012 12:10:57

                  imagicien >> to místo ,kam míří šipka......písmeno B ......oblouk v držáku navijáku
                  má jiný radius u obou navijáků a nesedne těsně do sedla. Napsal jsem to jako laik ,ale Ty to pochopíš

                    NPísek - Profil | Pá 7.12.2012 12:06:10

                    imagicien >> Jardo,nic v tom nehledej, žádná čertovina to není.
                    mám otýpku prutů a opravdu ten Hardík nepasuje na všechny pruty.Mě to celkem nevadí, nejde tu,tak jde jinde.Jako v normálním životě :-)))
                    Jistě jsi tedy četl,že ten Ross na bambusák jde skoro sám ...tam i zpět.Časem budu mít jistě nějakou
                    příležitost a udělám si radůstku (koupím navi) ,aby to tedy k sobě pasovalo.

                    (u toho viscounta je odlišná nožka,už to vidím v reálu.)

                      Nimagicien - Profil | Pá 7.12.2012 11:17:06

                      Písek >> nazdar lojzo, na sedlo, lépe řečeno na "nohu" navijáku existuje norma nebo standard, ale je těžko říct, jak a kdo se podle ní řídí ...

                        Nimagicien - Profil | Pá 7.12.2012 11:12:09

                        Písek >> ...

                          Njehla - Profil | Pá 7.12.2012 11:05:40

                          Písek >> když u toho lehkýho prutu mě to s těžším navijákem nutilo držet až za naviják ...a nebylo to vono....moc lehkej naviják je samozřejmě ještě mnohwm horší, to jako jo...

                            NPísek - Profil | Pá 7.12.2012 8:24:48

                            kunnan >> viscount 130

                              Nkunnan - Profil | Pá 7.12.2012 8:22:36

                              Písek >> Nepilovat !! :-)) příští rok postavíš ještě jeden s vhodnějším sedlem :-)) To je 130 ?

                                NPísek - Profil | Pá 7.12.2012 8:19:21

                                kunnan >> stylovější,stylovější,,,,snad ano,ovšem musel bych vzít pilník a nožku
                                bych musel opilovat,abych naviják mohl bez problému nasadit a sundat (už jsem to psal)
                                je zajímavé,že na některé sedla ho bez problému dám a na některé těžko.Prostě tak.

                                  NPísek - Profil | Pá 7.12.2012 8:14:44

                                  jehla >> když napíši,že sedí v hrsti, je to doufám vyvážený komplet
                                  test na hraně napřímeného ukazováčku jsem nedělal.:-)))

                                  Pepo,půlku svého muškařského života jsem chytal s Šejkem (automatem) a tam se nikdo neptal,jestli máš
                                  sestavu vyváženou :D a chytalo se vesele dál

                                    Njehla - Profil | Pá 7.12.2012 7:36:27

                                    Písek >> a s vyvážením oba v pohodě?

                                      Nkunnan - Profil | Pá 7.12.2012 7:16:34

                                      Písek >> ale je stylovější :-)))

                                        NPísek - Profil | Čt 6.12.2012 21:25:13

                                        KUBA >> ber to takto,: do moderního interieru si dáš starožitnost a nikoho to většinou nepohorší (pokud to tedy ladí)
                                        tohle je dle mého pohledu "moderní tradice"...kurva,to je kombinace.....a moderní navi nikoho přímo nepohorší

                                        a mám k tomu ten důvod se špatnou snímatelností ze sedla