3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NPísek - Profil | Út 4.12.2012 17:49:19

imagicien >> Jardo,asi budu mít časem na Tebe dotaz,tak ne ,aby jsi mě odbyl
tvrzením,že jsem starý bambusář :-)))))

už jsem to manželce nadnesl,že bych si ten pobyt v KV rád za rok zopakoval,zatím to s ní nijak nezamávalo :-)))

nějak bych navázal na Vladimíra,ale budu muset trénovat tu nejtěžší část stavby : upevnění oček, to byla největší má slabina po seřízení šablony s tím měřákem. Bohužel jsem na té stupnici neviděl ty jemné hodnoty na ciferníku.Tady ani brýle nepomohly,proto díky Filipovi a Radimovi, že se toho ujali.

    Nimagicien - Profil | Út 4.12.2012 15:45:47

    Písek >> a kdo by dodával posilnění ve formě "dělnických pstruhů"? přece to nepotáhnu od nás ... mimo jiné, naše buřty jsou uplně jiné, špekáčky tady nemáme.
    zdar

      NDrozďák - Profil | Út 4.12.2012 15:41:07

      LSD >> přemýšlím, že bych dojel dohlédnout na vaši mravnost....

        NZN - Profil | Út 4.12.2012 14:23:30

        imagicien >>
        jo, díky. Docela se na to těším, vraník mě navnadil :-)

          Nimagicien - Profil | Út 4.12.2012 13:38:43

          Písek >> ... a můžeš dělat experta, jako tentokrát pivovarčí ... při přihlížení by jsi se jen nudil :–)))

            Nimagicien - Profil | Út 4.12.2012 13:33:09

            ZN >> zeptej se jirky plačka (šerif mkkv), termín jsme rezervovali ...

              NPísek - Profil | Po 3.12.2012 23:43:52

              Pláča >> nalož s tím,jak uznáš za vhodné,jen bych mohl upravit několik detailů a doplnit pár maličkostí,ale na obsahu by to nic neměnilo.Jen je zcela zbytečné pátrat po tom tajemném "nepřejícníku".

                NPláča - Profil | Po 3.12.2012 22:53:45

                Písek >> No vidíš pěkné, hezky i vtipně napsané, děkuji. Můžem to doufám použít i do článku na našem webu ;-) až bude, je dobré mít reakce právě od těch nejpovolanějších :-)

                  NPláča - Profil | Po 3.12.2012 22:46:58

                  Písek >> Je to OK, chyba byla na mém přijímači :-))) už to mám jdu číst.

                    NPísek - Profil | Po 3.12.2012 22:42:56

                    Pláča >> žádost o registraci jsem už dnes dal a snad schválení proběhlo.

                      NPláča - Profil | Po 3.12.2012 22:38:41

                      Písek >> tak už vím kde to asi visí, registraci totiž u nás musí schválit administrátor a pak jsou vidět příspěvky..... zařídím.

                        NPláča - Profil | Po 3.12.2012 22:36:18

                        Šáďa 30,27 - 3.12.2012 22:09:05 >> to je super, díky.

                          NPísek - Profil | Po 3.12.2012 22:27:21

                          Pláča >> tak jak ,poslal jsem to správně ? nebo je zádrhel ?
                          o Vladimírovi jsem Ti psal, on si mě dnes našel na FB

                            NPísek - Profil | Po 3.12.2012 22:25:07

                            Pláča >> nepředpokládám (i když,kdo ví ?), že bych si to znova zopakoval,ale jako host bych rád v tu dobu byl u Huberta :-))) jen tak se tiše kouknout pod prsty ostatním,jistě nebudu mít v tu dobu nic lepšího na práci, Je to ale za rok....................:-))

                              NŠáďa 30,27 - Profil | Po 3.12.2012 22:22:48

                              Písek >> Přesně tak, beru to tak, je to pro pořadatele jistota a souhlasím..

                                NPísek - Profil | Po 3.12.2012 22:20:30

                                Šáďa 30,27 - 3.12.2012 22:17:05 >> ber to jako vtip,ale praktický význam to má také pro pořadatele
                                mají tím pádem jistého zájemce,který už necouvne a to je myslím v pořádku.

                                  NŠáďa 30,27 - Profil | Po 3.12.2012 22:17:05

                                  Písek >> Se zálohou nemám problém.....pokud to nebude celá částka :-))))

                                    NPísek - Profil | Po 3.12.2012 22:15:06

                                    Pláča >> je to snad uložené, vidím to tamhttp://www.mkkv.org/mkkv/tema.php?tema=67

                                      NPísek - Profil | Po 3.12.2012 22:12:45

                                      Šáďa 30,27 - 3.12.2012 22:09:05 >> hlavně pošli zálohu,to je dost zavazující :-))

                                        NPísek - Profil | Po 3.12.2012 22:11:59

                                        Pláča >> jsem se zaregistroval v Muškařském klubu,napsal tam hodnocení uplynulé akce a odeslal.Jestli se vše někam zatoulalo,tak potěš vidle :-(((