3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

Šáďa 30,27 - Profil | Po 3.12.2012 22:10:26

LSD >> Ono se tam opravdu maká a moc nechlastá...budeš rád když večer zalezeš do pelechu....Jehlu si nedokážu představit , ten by potřeboval tak 14 dní :-))

    Šáďa 30,27 - Profil | Po 3.12.2012 22:09:05

    Pláča >> Poslal jsem mail s přihláškou....:-)

      Pláča - Profil | Po 3.12.2012 21:33:05

      Velice mě těší zájem všech, byla by to rekordní doba na obsazení školy :-)) jen tak dál a doufám že vám to vyjde ;-)

        ZN - Profil | Po 3.12.2012 21:31:04

        Pláča >>
        jasně.

          Pláča - Profil | Po 3.12.2012 21:29:43

          ZN >> jen poprosím, kontakty potom poslat mailem dík

            LSD - Profil | Po 3.12.2012 21:26:24

            jehla >>
            hele ho, jak se kroutí
            určitě přiveze něco vod Draka. Má to přes plot

            .-)))

              LSD - Profil | Po 3.12.2012 21:22:28

              jehla >>
              no, ještě Ty
              tak to by byl už absolutní konec.

              :-)

                ZN - Profil | Po 3.12.2012 21:22:00

                Pláča >>
                OK, počítám s tím a všechno budu uzpůsobovat tomuto termínu.

                Vy dva vydrbaní trampi, jel bych tam stavět prut. Krom toho, prakticky nepiju, sem tam si teda dám červenýho, ale to nic nemění na věci, že vám klidně poručím, dokonce dovezu penicilin. Ať mám od vás pokoj:-)

                  jehla - Profil | Po 3.12.2012 21:20:53

                  @Dědek >> mi povídej...:-)))

                    @Dědek - Profil | Po 3.12.2012 21:20:21

                    a pak že není dost zájemců :-)))), ale sestava by to byla vražedná

                      jehla - Profil | Po 3.12.2012 21:16:43

                      LSD >> ...sakra, taky to mám silně v plánu, má to v týhle sestavě cenu? :-))))

                        LSD - Profil | Po 3.12.2012 21:14:29

                        No, nechci nic říkat, ale jestli já se srazím s hltečkem na několika denní akci, tak to bude katastrofa i pro ostatní

                        Zdeno, co?

                        .-)))

                          Pláča - Profil | Po 3.12.2012 21:14:22

                          ZN >> Tento termín mi dal osobně Phillipp Sicher s Jardou Veckem, takže ano je pevně stanoven, ovšem pokud bude dost zájemců včas, pokud né, tak nám ho pánové celý rok držet nebudou :-)

                            ZN - Profil | Po 3.12.2012 21:05:55

                            Pláča >>
                            ten termín je pevně stanoven? Jde mi o to, že třeba mi vyhovuje víc, jak při předešlé akci a pokud je pevný, tak se člověk snáze přizpůsobí, když to ví dostatečně dopředu.

                              Pláča - Profil | Po 3.12.2012 21:01:11

                              Zdravím všechny, tak jsem se konečně také tady zaregistroval, abych mohl reagovat na vaše dotazy. Termín 4. školy štípáků je stanoven tentokrát o něco dříve a to od 6. do 10. 11. 2013.
                              Ještě se představím jmenuji se Jiří Plaček a jsem dosavadním předsedou MKKV.
                              Pokud máte tedy zájem, tak se klidně ptejte :-)

                                LSD - Profil | Po 3.12.2012 20:41:28

                                Ty kráwo, to bude sestava!!!!!!!!!!!!!!
                                abych si asi rezervoval fleka

                                :-))))))))

                                  ZN - Profil | Po 3.12.2012 20:37:50

                                  je znám nějaký předběžný termín na příští rok? Dal bych to.

                                    @Dědek - Profil | Po 3.12.2012 20:29:36

                                    A Mistr Philipp Sicher na konci našeho snažení :-)

                                      @Dědek - Profil | Po 3.12.2012 20:28:07

                                      Řečeno už bylo skoro všechno ... díky těmto pánům se splnil jeden můj sen.
                                      Mistr imagicien za začátku všeho :-)
                                      Kdybych nebyl debil a nezapomněl doma foťák, nemusel bych použít mobil ... ale aspoň něco

                                        LSD - Profil | Po 3.12.2012 20:21:22

                                        Písek >>
                                        ani né, ale vozí vynikající sušené antilopí maso a klobásky z JARu
                                        :-)))