- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
3.Česká škola stavby štípaných prutů
Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4
Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4
Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna
Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?
A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%
B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%
C) Nevim co je to sex appeal.65%
Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
15x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Šáďa 30,27 - Profil | Po 3.12.2012 22:10:26
LSD >> Ono se tam opravdu maká a moc nechlastá...budeš rád když večer zalezeš do pelechu....Jehlu si nedokážu představit , ten by potřeboval tak 14 dní :-))
Pláča - Profil | Po 3.12.2012 21:33:05
Velice mě těší zájem všech, byla by to rekordní doba na obsazení školy :-)) jen tak dál a doufám že vám to vyjde ;-)
LSD - Profil | Po 3.12.2012 21:26:24
jehla >>
hele ho, jak se kroutí
určitě přiveze něco vod Draka. Má to přes plot
.-)))
hele ho, jak se kroutí
určitě přiveze něco vod Draka. Má to přes plot
.-)))
ZN - Profil | Po 3.12.2012 21:22:00
Pláča >>
OK, počítám s tím a všechno budu uzpůsobovat tomuto termínu.
Vy dva vydrbaní trampi, jel bych tam stavět prut. Krom toho, prakticky nepiju, sem tam si teda dám červenýho, ale to nic nemění na věci, že vám klidně poručím, dokonce dovezu penicilin. Ať mám od vás pokoj:-)
OK, počítám s tím a všechno budu uzpůsobovat tomuto termínu.
Vy dva vydrbaní trampi, jel bych tam stavět prut. Krom toho, prakticky nepiju, sem tam si teda dám červenýho, ale to nic nemění na věci, že vám klidně poručím, dokonce dovezu penicilin. Ať mám od vás pokoj:-)
@Dědek - Profil | Po 3.12.2012 21:20:21
a pak že není dost zájemců :-)))), ale sestava by to byla vražedná
jehla - Profil | Po 3.12.2012 21:16:43
LSD >> ...sakra, taky to mám silně v plánu, má to v týhle sestavě cenu? :-))))
LSD - Profil | Po 3.12.2012 21:14:29
No, nechci nic říkat, ale jestli já se srazím s hltečkem na několika denní akci, tak to bude katastrofa i pro ostatní
Zdeno, co?
.-)))
Zdeno, co?
.-)))
Pláča - Profil | Po 3.12.2012 21:14:22
ZN >> Tento termín mi dal osobně Phillipp Sicher s Jardou Veckem, takže ano je pevně stanoven, ovšem pokud bude dost zájemců včas, pokud né, tak nám ho pánové celý rok držet nebudou :-)
ZN - Profil | Po 3.12.2012 21:05:55
Pláča >>
ten termín je pevně stanoven? Jde mi o to, že třeba mi vyhovuje víc, jak při předešlé akci a pokud je pevný, tak se člověk snáze přizpůsobí, když to ví dostatečně dopředu.
ten termín je pevně stanoven? Jde mi o to, že třeba mi vyhovuje víc, jak při předešlé akci a pokud je pevný, tak se člověk snáze přizpůsobí, když to ví dostatečně dopředu.
Pláča - Profil | Po 3.12.2012 21:01:11
Zdravím všechny, tak jsem se konečně také tady zaregistroval, abych mohl reagovat na vaše dotazy. Termín 4. školy štípáků je stanoven tentokrát o něco dříve a to od 6. do 10. 11. 2013.
Ještě se představím jmenuji se Jiří Plaček a jsem dosavadním předsedou MKKV.
Pokud máte tedy zájem, tak se klidně ptejte :-)
Ještě se představím jmenuji se Jiří Plaček a jsem dosavadním předsedou MKKV.
Pokud máte tedy zájem, tak se klidně ptejte :-)
LSD - Profil | Po 3.12.2012 20:41:28
Ty kráwo, to bude sestava!!!!!!!!!!!!!!
abych si asi rezervoval fleka
:-))))))))
abych si asi rezervoval fleka
:-))))))))
@Dědek - Profil | Po 3.12.2012 20:28:07
Řečeno už bylo skoro všechno ... díky těmto pánům se splnil jeden můj sen.
Mistr imagicien za začátku všeho :-)
Kdybych nebyl debil a nezapomněl doma foťák, nemusel bych použít mobil ... ale aspoň něco
Mistr imagicien za začátku všeho :-)
Kdybych nebyl debil a nezapomněl doma foťák, nemusel bych použít mobil ... ale aspoň něco
Čtenáři této diskuse také sledují
Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
Galerie muškařských navijáků602
O muškách, umělých34433
Povídání JEN o vázání a muškách22020
Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
Bambusák a vyroba797
Muškaři a bigbít7854
Kúp si svojho kormorána2007
Spey & Salmon516
Kam na Lipany v okolí Brna?76
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoO muškách, umělých 34433
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













