3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

N@Dědek - Profil | Po 3.12.2012 20:18:04

vraník >> jenom jeden ? já mám v hlavě min. tři :-))))

    NPísek - Profil | Po 3.12.2012 19:36:38

    LSD >> ještě k tomu slávistovi :
    Ty něco od Barona potřebuješ ? :-))))))
    a tohle tvrzení ho nějak ovlivní ? jen abych věděl do budoucna,co na něj platí......................

    teď jsme si rozdělali Lázeňské oplatky s chilli a čokoládou, to je bomba !!

      NPísek - Profil | Po 3.12.2012 19:32:18

      LSD >> to byla jen taková otázka a asi jsme na tom všichni podobně (žádná jistota
      neexistuje),ani na Labi,Svratce i Ohři,...dokonce ani v Mlíčňákově na Moravě 11 :-))
      Paní chýše jsem pozdrav vyřídil, děkuje Ti a taká mám pozdravovat :-)))

        NLSD - Profil | Po 3.12.2012 19:21:00

        Písek >>
        Lojzíku, k bolenům
        na Vohři jsem chytil boleny na suchého chrostíka 57 a 59 čísel
        jinak jdou na slávistu

        P.S. pozdravuj paní chýše

          NPísek - Profil | Po 3.12.2012 19:18:15

          vraník >> jednou Ti to bude přičteno k dobru,věř tomu !! a my ostatní Ti vlastně také děkujeme, ušetřil jsi nám jisté náklady navíc.

            Nvraník - Profil | Po 3.12.2012 19:01:55

            Písek >>

            není to můj podřízený, ale obchodní partner. Vozí sem věci ze Švýcarska :-) Takže jsem zabil dvě mouchy jednou ranou, kurz se konal a ještě jsem mu udělal radost.

              Nvraník - Profil | Po 3.12.2012 18:50:01

              medvěd

              Ještě jeden bych dal, mám to i v hlavě jaký...

                Nvraník - Profil | Po 3.12.2012 18:49:05

                Písek >>

                Informací měl až dost.... Řekl jsem mu ve čtvrtek v 8:30 hod. nástup, penzion Hubertus a dal GPS, sebou monterky, jídlo a spaní je zamluveno, neberou tam karty takže nějakou pětku na kafe. On se zeptal : je to něco od muškařiny ? Já mu odpověděl : v žádném případě - jedeš tam vymalovat penzion, on odpověděl : já jsem myslel, že se tam budou vázat mouchy, Já mu odpověděl : Nic od muškařiny a pořád se neptej........

                Ve čtvrtek ráno jsem mu zavolal, že si jede postavit vlastní prut (stavěl dřív kytary, takže je zručnej) aby tam nebyl za úplnýho jantara. V okamžiku příjezdu to tedy už asi 20 minut věděl....Měl z toho radost, myslím......

                Do klubu jsem p. Plačkovi zavolal ať to nepropálí a pošle mi náklady s doplatkem.

                  Nšeptal - Profil | Po 3.12.2012 14:37:05

                  Písek >> Já to tu taky znám trošku. Jsem tu sedmým rokem, nejsem domorodec. Ale že boleni nechtějí žrát, to vím dobře. :-)

                    NPísek - Profil | Po 3.12.2012 14:35:51

                    šeptal >> já to tam moc neznám,ale manželka jezdila na prázdniny do Čelakovic k babičce (k Hamplům) tam bývalo dřív knihkupectví.

                      Nšeptal - Profil | Po 3.12.2012 14:27:34

                      Písek >> To ne. Od hospody k Labi jdeš skoro okolo mě. Ovšem nikoliv směrem ke zdymadlu, ale ke kurtům na Jiřině. Bydlím kousek pod hřbitovem - ze spodní brány pořád z kopce, přes silnici, v tý nový zástavbě. Jo, ta hospoda stojí. A mají tam šneky. Ale ne v nabídce, ale v obsluze.

                        NPísek - Profil | Po 3.12.2012 13:54:49

                        šeptal >> to jdeš okolo hospody Na požárech ?
                        jestli ještě stojí ?

                          NPísek - Profil | Po 3.12.2012 13:52:33

                          imagicien >> Jardo, klid
                          já si na hřbitov nechodím vyhlídnout vhodný koutek pro urnu,ale zatím dát věnec či kytku na hrob mé tchýně,
                          Že máme zatím času dost do toho "oploceného pozemku" je snad jasné, vždyť ta číslice,kterou jsi napsal
                          na odvrácenou stranu šestihranu opravdu není až tak vysoká. Myslím,že jsem o rok starší než Ty ? jsem 50. ročník...den a měsíc také znáš :-))

                            Nimagicien - Profil | Po 3.12.2012 13:35:13

                            Písek >> nemluvte o hrbitove, dyt jste jeste mladici … na hrbitov je casu dost

                              Nšeptal - Profil | Po 3.12.2012 13:19:24

                              Písek >> Tak od hřbitova k Labi musíš kolem mně. Pokud si nechceš zajít. :-)

                                NPísek - Profil | Po 3.12.2012 13:08:10

                                šeptal >> na SZ to nebylo.snad Ti nikdo za tu informaci neutrhne hlavu.Občas jedeme s manželkou na místní hřbitov a to "rodinování" bych si ukrátil u Labe s muškou.

                                  Nšeptal - Profil | Po 3.12.2012 12:53:13

                                  Písek >> SZ jsem nějak.... mi to uniklo. :-)

                                    NPísek - Profil | Po 3.12.2012 12:51:03

                                    šeptal >> tedy to stejné,jako u nás na Svratce,
                                    o tom boutu jsem tam přemýšlel
                                    každopádně dík za odpověď,ani nemusela jít v SZ :-)))

                                      Nšeptal - Profil | Po 3.12.2012 12:45:26

                                      Písek >> Jsem z Čeláku, k vodě to mám tak deset minut v pantoflích, ale poslední dva roky ryby poněkud flákám. Boleni na Labi jsou, je jich dost a jsou mezi nimi i pěkný kusy, ale zapřáhnout je bývá oříšek. Na mouchu se mi to ještě nepovedlo, to spíš okoun, nebo štika. Vloni to na woblery docela šlo, to byli boleni kolem 60 cm, ale letos nic. Asi se jim nechce z vody. Možná by mělo smysl prochytávat plochu z lodě, nebo boutu a ozbrojit se trpělivostí. A trefit dobu, kdy žerou.

                                        NPísek - Profil | Po 3.12.2012 12:32:47

                                        šeptal >> to jistě hlady nebudeš

                                        ale koukám,že jsi z Čelakovic. Jak to na Labi vypadá s boleny ? Bydlí tam můj švagr a občas tam zajedu.
                                        Koukal jsem z lavky vedoucí od náhonu na Grado (asi dva roky zpět) a byl na hladině pořádný rachot . Chodí na ně někdo s mouchou ? Jen taková informace,kdybych si tam příští rok vzal pár strýmrů.Někde jsem na MRKu četl,že jsou nechytatelní na mušku. Nic jiného (vláčka apod) mě nezajímá.
                                        Jestli se podělíš o radu,tak SZ .
                                        Díky