3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

Nšeptal - Profil | Po 3.12.2012 12:13:54

Písek >> Přece bych tam nebyl o hladu. :-)

    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 3.12.2012 12:05:30

    imagicien >> dobře. Budiž to tedy pstruh dělníků, rolníků, a pracující inteligence.
    V červnu na Otavě na to koukal jeden Němec z Ingolstadtu jako na zjevení. Fakt je ovšem to, že to byl testovací pilot supersoniků. Takže nadzvukové letce bych vynechal.

      NPísek - Profil | Po 3.12.2012 11:46:43

      šeptal >> přiznej,že tam jedeš jen se dobře najíst ?
      i to mě ale dává smysl :-))))

        Nšeptal - Profil | Po 3.12.2012 11:39:43

        Jak to tu pročítám, sílí ve mě nutkání, být příště u toho. Přece jen, půlhektarový šnycl, proletářský pstruh a jako malý benefit hoblování tropické trávy....

          Nimagicien - Profil | Po 3.12.2012 11:35:07

          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 3.12.2012 10:00:36 >> malou připomínku bych měl k tomu názvu "dělnický pstruh" ... odpovídající smysl překladu by asi byl správně spíš "pstruh pracujícího lidu nebo pstruh pracujících" ... je to v podstatě jedno, ale nějak mi u těch dělníků chybí ti další – např. zahradník, prodavačka nebo zdravotní sestra si taky dají s gustem utopence.

          ps: dojeli jsme dobře, projeli dvě vánice, i u nás mrzne a leží sníh. bylo to jako vždy skvělé, děkujeme taky! termín na příští školu jsme s jirkou plačkem dali dohromady, potenciální zájemci se spojí přímo s ním ...

            NPísek - Profil | Po 3.12.2012 10:44:48

            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 3.12.2012 10:38:56 >> , jasně že každý se snaží:

            mě právě nejvíc chutná ta zelenina na dně ....a nejen mě :-)))

            stejně si myslím,že je děláš podle mého návodu.Když jsem začínal na MRKu,tak jsem vystavil podobnou fotku utopenců a hromadně jsem rozesílal návod .
            tehdy jsem je trošku v té sklenici "našmajchloval", aby si i oko přišlo na své :-))))
            tehdy jsem s Mortulem a utopenci vstoupil na MRK

              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 3.12.2012 10:38:56

              Písek >> každej přece máme ten nejlepší recept :-) Dávám míň zeleniny.

                NPísek - Profil | Po 3.12.2012 10:04:08

                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 3.12.2012 9:56:06 >> ano,mě rostou okolo chýše a je zajímavé,že v tom místě ,kde mě na jaře vyhořel les.Málem jsem vyhořel i s lesem ,ještě že mám hasičáky,ty do příjezdu fajců
                nadělaly dost práce.


                máš dobrý návod na dělnické pstruhy ?
                dnes jsem posílal J. Veckovi recept.

                  NPísek - Profil | Po 3.12.2012 10:00:36

                  vraník >> jestli Tvůj kolega věděl kam jede a co ho čeká,tak zahrál moc dobře překvapeného, ale jestli jsi s ním doplnil potřebný počet zájemců bez jeho vědomí,tak Bůh Ti žehnej !!

                  když dojel,tak jsem se ho ptal, jestli je od vraníka a on to potvrdil. Když se dozvěděl pravý účel "pracovní " cesty, tak by jsi ho měl vidět :-))))

                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 3.12.2012 10:00:36

                    Písek >> BTW, kupuju od nic špekáčky na dělnický pstruhy. Mají je fakt výborný.

                      NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 3.12.2012 9:56:06

                      Písek >> ty čirůvky rostly za barákem ?

                        NPísek - Profil | Po 3.12.2012 9:54:01

                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 3.12.2012 9:13:21 >> tak ten příbuzenský vztah na řezníka mnohé odhalil :-)))

                        jen opravdu lituji,že jsem si neudělal fotky jídla.

                          NPísek - Profil | Po 3.12.2012 9:49:28

                          Šáďa 30,27 - 3.12.2012 9:16:03 >> že bych si dal opáčko ?
                          Dědka bych moc přemlouvat nemusel :-)))
                          jemu vrtá hlavou pořízení šablony. Uvidíme, možná dostanu ještě jeden "poukaz od ženy" na příští rok
                          ale ten termín mě dost vadí...koliduje s ukončením sezony

                          nemohl jsem se rozhodnout,zda čtverku ,nebo pětku. To bych už měl dopředu vybranou ráži :-)))

                          hoši ,je to ale rasovina ! :-))))
                          ale zvládl jsem to já v 62 letech,tak mladí to také dají.

                            Nmedvěd - Profil | Po 3.12.2012 9:29:45

                            vraník >> Ty jdeš do druhýho prutu?

                              NŠáďa 30,27 - Profil | Po 3.12.2012 9:16:03

                              vraník >> Výborně, to už je hezkých 50%..ty tři už snad nebude problém...Já teda jedu určitě na 100%..

                                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Po 3.12.2012 9:13:21

                                Písek >> velikosti řízků se nediv. Když máš bráchu velkořezníka, máš maso v ceně erteplí... :-)

                                  Nvraník - Profil | Po 3.12.2012 8:34:28

                                  Písek >>

                                  a co mi jako jinýho zbývalo když vás bylo jen 5 ? Přece neohrozím akci.....


                                  k dělnickejm pstruhům musím říct jen to, že jsem prokazatelně sežral posledního s dvojitou hromadou zeleniny a bez chleba v sobotu kolem 11.00 hod.

                                    Nvraník - Profil | Po 3.12.2012 8:28:39

                                    Šáďa 30,27 - 2.12.2012 19:27:13 >>

                                    jestli jedeš příští rok, tak ti jen hlásím, že už jsme 3 :-)

                                      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 22:09:47

                                      Baron 007 MC >>

                                      Baron 007 MC - Ÿ Ne 2.12.2012 20:00:13
                                      Písek >> Ty Ciruvky u nich byli vazne sakra moc dobre.

                                      ale vypadají dost jedovatě !!

                                        NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 21:55:46

                                        prosím všechny,kteří mají z bambusvíkendu nějaké fotky o zaslání na adresu pisecekja@seznam.cz
                                        děkuji