3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 21:28:28

tak do takových forem jsme hoblovali bambusové lamely,,nic nesmělo z téd rážky přečnívat--pěkně do hladka a dávat majzla,aby se nic nezlomilo ,či nedostalo pod nehet (což se nestalo)

    NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 21:18:36

    imagicien >> také bych nakonec rád poděkoval těm dvěma pánům,kteří se "přetahují" o zcela nový a nepoužitý prut

    doufám,že se Philippe nezlobí,že jsem ho jmenoval Filipem :-)))
    za sebe děkuji, a ostatním můžu doporučit podobnou akci,ať se koná kdekoliv (např. na Moravě)
    návod na "dělnické pstruhy"...(to je překlad jak noha) Ti přeposílám v SZ

    Ohni prut !!!
    Písek

      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 21:00:46

      jehla >> ano Pepo,musel jsem Pražský výsadek do KV pochválit : jen mě vás ráno bylo líto (všech tří výsadkářů) :-)))) škoda,že jsem si víc hleděl lamel a nefotil jsem vás. Asi by ty fotky byly málo publikovatelné :-))

      teď jsem vykládal,jak rostou v JAR pod kaktusy praváci a klouzkové (dle Karla) neuvěřitelné velikosti

        Njehla - Profil | Ne 2.12.2012 20:54:57

        Písek >> Písek - 2.12.2012 20:08:23 >> pěkný to bylo a krásně jsi to, Lojzíku, zdokumentoval....ty Arbeitsforelle bych viděl spíš jako "dělnickýho pstruha" či přímo "pstruha dělnické třídy", ten název byl dokonalej.....a já jak byl hodnej, tichej až zamlklej...místy jsem se sám ani nepoznával...:-)))

          NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 20:51:38

          tady mám ještě nějakou fotku na rozloučenou ( je sbaleno, zapomeňte ??)

            NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 20:22:37

            Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 2.12.2012 20:01:28 >> mě se moc líbil ten hoteliér,jak mě mával před očima
            na svou chabou obranu průkazem cukrovkáře. (na fotce ji drží v ruce )
            já ji bohužel neměl u sebe,mohl to být souboj diabetiků,ve které on stejně byl vítěz,páč ty "forele" zdolal bez ztráty kytičky :-)))

              NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 20:16:37

              LSD >> Libore,vše bylo dobře ošéfováno a zdejší "narušitelé" nakonec byli dobří
              kumpáni :-)) můžeš se na ně zlobit ?? asi neééé

                NLSD - Profil | Ne 2.12.2012 20:10:52

                Písek >>
                ahoj Lojzíku
                sem rád, že se Ti líbilo a že se zadařilo.
                Já tam radši nejel po tom našem rozhovoru, jak sem byl u Tebe před měsícem

                  NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 20:08:23

                  Baron 007 MC >> vidíš ,čirůvky jsou i jedlé ,ne jako ty houby v JAR :-)))

                    NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 20:07:19

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 2.12.2012 20:01:28 >> pí Wurm ??

                    tedy to byly porce,ale k tomu se ještě asi dostaneme. Porce pro dva dřevorubce na jednom talíři a ještě takové "nemístné" dotazy,jestli nechceme přidat !!
                    Já sežeru hodně, ale ty porce byly nadnormativní.Bylo mě blbé je fotit,stejně by to nikdo nevěřil.

                      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 20:03:11

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 2.12.2012 19:59:31 >> to říkali všichni,i ten hoteliér,který má silnou cukrovku

                        NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 2.12.2012 20:01:28

                        Písek >> ještě že nás nakrmila madam Červová půlkou svého pštrosího řízku.

                          NBaron 007 MC - Profil | Ne 2.12.2012 20:00:13

                          Písek >> Ty Ciruvky u nich byli vazne sakra moc dobre.

                            NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:59:58

                            Frimi >> Michal81 - 2.12.2012 19:57:51 >> nadhodit můžeš ,to ano !!
                            jestli zabere je jiná otázka a jewstli zabere,jestli Ty ve vhodnou dobu zasekneš. Prostě to není jen tak ! :-)))

                              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 2.12.2012 19:59:31

                              Písek >> bomba. Ještě že nepřišel v saku a kravatě, gumovkách s vidlema, nebo v empíru se skalpelem v ruce :-)

                                NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:58:27

                                Šáďa 30,27 - 2.12.2012 19:56:33 >> přesně tak !!

                                  NMichal81 - Profil | Ne 2.12.2012 19:57:51

                                  Písek - kruci, že bych to také nadhodil před šéfem ?? :-)))))

                                    NŠáďa 30,27 - Profil | Ne 2.12.2012 19:56:33

                                    Písek >> Ten příběh znám, muselo to pro něj být super překvapení.....

                                      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:55:42

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 2.12.2012 19:53:31 >> všechny pracovní pstruhy nesežrali,ieště prý dnes ráno
                                      na dně zůstal,asi jsi špatně hledal :-))))

                                      stejně ten překlad je nějak divnýýý :-)))

                                        NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:54:02

                                        příběh tohoto kolegy je celkem vyjimečný, dorazil do Varů , kam ho poslal Vraník a byl přesvědčený, že
                                        jede na za normální,několika denní práci,kde bude potřebovat montérky.Jaké bylo jeho překvapení,když
                                        zjistil pravý účel cesty do KV.Do poslední chvilky nic netušil Víc takových šéfů :-))))