3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Ne 2.12.2012 19:53:31

jehla >> všechny pracovní pstruhy jste sežrali , dobytci. Nezbyl na mě jedinej.

    NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:46:49

    Jehla nabízel a nabízel pověstné háčky č 32,

      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:44:37

      tato fotka moc nevyšla,ale pánové se tam jistě poznají ,že áno ?

        NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:34:15

        Frimi >> Michal81 - 2.12.2012 19:30:19 >> však vyzkoušíš,neboj

          NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:32:35

          Šáďa 30,27 - 2.12.2012 19:27:13 >> přeji Ti to, i dalším zájemcům :-))

            NMichal81 - Profil | Ne 2.12.2012 19:30:19

            Písek - Ahoj Písku, pěkná práce i dědkova :-)))

              NŠáďa 30,27 - Profil | Ne 2.12.2012 19:27:13

              Písek >> Tak doufám že se po třech ročnících a spousty referencích tady, těch 6 statečných najde ....

                NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:27:07

                na věšáku si byly všechny díly rovny

                  NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:25:12

                  jediná zlomená lemela špičky ....a zrovna ta má :-((((

                    NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:22:50

                    tak tu schne má špička

                      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:17:18

                      Penem (Petr Nemčok) toho moc nenamluvil,ale makal,makal a ještě makal :-))))

                        NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:15:44

                        Dědkovi se dařilo,

                          NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:12:20

                          měřilo se na sakra "divné míry" :-))) desetiny mm, snad i na menší.

                            NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:07:19

                            Šáďa 30,27 - 2.12.2012 18:58:44 >> doporučuji Ti,aby jsi se snažil také sehnat dopředu dost zájemců !!
                            šest "stavěčú" je ideální počet na ty prostory v Hubertusu a na dva instruktory.Držím palce a Ohni prut !!

                              NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 19:03:10

                              Laďa ( s fr. holemi) byl mnohým dobrý rádce a také fajn kumpán
                              tímto já Ti Laďo děkuji

                              tady vybírají s Radimem vhodné štěpiny

                                NŠáďa 30,27 - Profil | Ne 2.12.2012 18:58:44

                                Písek >> Už jsem založil trvalý příkaz na konto "X" Jestli bude ještě jedna akce, jdu do toho..... ideálně za rok, to budou kačky po kupě :-)))

                                  NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:51:11

                                  tady se už měřilo na mm, přednost opracování všech dílů byla podmínkou,
                                  Barone ,Ty by jsi mohl k tomu něco dát k lepšímu...např o těch geometrických tvarech , útvarech a patvarech :-)))))

                                    NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:45:41

                                    hoblující Radim Zeman alias Holátko Josef

                                      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:39:12

                                      hoblovalo se ve velkém stylu
                                      to jsem si myslel,že hoblování je to nejhorší,co nás mohlo potkat....jóóó,jak jsem se mýlil !!

                                      byla to rasovina na celého člověka..celé dva dny na nohou a dělat kupu hoblin.........................
                                      to jsem si ale nemyslel,že vyvázání oček bude nápor na nervy. Nemyslel si to asi nikdo z nás,pokud nepřišel oček čas.

                                        NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:31:31

                                        Filip provádí Baginského test" s bambusákem (svým)
                                        z uvedeného bylo poznat,že ta tráva snese dost