3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:24:46

Hlavní " dirigenti" akce , Jarda a Filip

vedle Jardy stojí vypalovací pec na bambus

    NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:12:47

    .

      NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:09:57

      tohle jsou hlavní narušitelé akce :-))))

      tedy mimo Dědka,samozřejmě !

        NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 18:07:55

        jehla >> tak Pepo ,tohle je výsledek

          Njehla - Profil | Ne 2.12.2012 15:41:50

          Písek >> tak gratulačka, výsledek už se jasně rýsoval v sobotu před polednem...holt svědomitost a šikovný ruce jsou zárukou výsledku kvalitního..:-))

            NPísek - Profil | Ne 2.12.2012 14:13:55

            už jsme doma,dopadlo to nad očekávání výborně.
            fotky a nějaký text bude později,teď mám jinou práci.

              Nmlíčnák - Profil | So 1.12.2012 20:33:28

              vranka - 1.12.2012 19:36:27 >Evi su kontrolovaně i s mojů .

                Njehla - Profil | So 1.12.2012 19:41:55

                vranka >> třeba to pomůže...:-))

                  Nvranka - Profil | So 1.12.2012 19:36:27

                  mlíčnák >> Tome, to ti pak nepojede vůbec.

                    Nmlíčnák - Profil | So 1.12.2012 19:20:40

                    vranka >> Mi to nejede ¨Du se protestně vožrat :-)

                      Njehla - Profil | So 1.12.2012 19:09:15

                      Baron 007 MC >> Schöne Meldung...:-)))

                        NBaron 007 MC - Profil | So 1.12.2012 18:46:45

                        Mise splnena.
                        Mam okno, a jeste ted se mi toci hlava.

                          Nvranka - Profil | So 1.12.2012 18:25:42

                          jehla >> Tak jasně atmosféra je vždy nejlepší přímo tam, na další fotky se podívám později a už se těším jak se Písek s Dědkem pochlubí krásnou prací.

                            Njehla - Profil | So 1.12.2012 18:08:16

                            vranka >> nevím, jestli už jedou všecky, u křečků jsem vložil i další, ale chvíli se to holt načítá...

                            http://jehla-hamsterflyfishing.blogspot.cz/2012/11/​zaverecna.html

                            díky za pochvalu, ale atmosféra se stejně takhle dá jen velmi vzdáleně přiblížit, dobrý to bylo...:-)))

                              Nvranka - Profil | So 1.12.2012 18:01:17

                              jehla >> No to nejde, musí Píska vidět a slyšet jak vypráví. Jinak moc pěkné video a fotky.

                                Njehla - Profil | So 1.12.2012 17:59:13

                                vranka >> tak mu to někdo odvyprávějte a je to...:-))) asi to bude vo tý wizouře...

                                  Njehla - Profil | So 1.12.2012 17:58:38

                                  asi to bude "Büroangestellteforelle"...ale co to bude? Tuší někdo? Raději nic z toho, co se mi hlavou honí, sem ani nepíšu...:-)))))

                                    Nvranka - Profil | So 1.12.2012 17:54:55

                                    mlíčnák >> Tome, vidím to taky.

                                      Njehla - Profil | So 1.12.2012 17:52:11

                                      jehla >> pardon, editivat jsem nestíhal, samozřejmě Arbeitstforelle...než mě někdo zhanobí za jazyka německého hanobení...entschuldigen Sie, bitte...:-)))) holt si tu klávesnici budu muset popsat, jedu na blind...:-(((
                                      ...tak a jeden zamyšlený ranní myslitel na konec...

                                        Njehla - Profil | So 1.12.2012 17:40:07

                                        pro znalce přidám ještě jedno...jak říká Němec Pískovu (a všobecně) kvalitnímu utopenci? No, Hans Wurm nám prozradil, že "Arbaitsforelle"! Hezký, ne, třído dělnická!? Co asi bude pstruh úřednický? :-))))

                                        http://youtu.be/nE4ay9EZ4Mc

                                        další vídea hodím do křečků...