3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NŠáďa 30,27 - Profil | So 1.12.2012 17:09:33

medvěd >> mně to jede taky...

    Nmedvěd - Profil | So 1.12.2012 16:06:29

    mlíčnák >> taky to vidím

      Nmlíčnák - Profil | So 1.12.2012 15:48:46

      jehla >> Tma :-( Že bych si zašel na tu tulimůrku aby se mi rozjasnilo :-)))

        Njehla - Profil | So 1.12.2012 15:33:58

        mlíčnák >> já to vídeo vidim...asi jsem pil tu správnou od soudruha tulamoora...:-))

          Nmlíčnák - Profil | So 1.12.2012 15:27:11

          jehla >> Nic se neukazuje jen tma . Metyl sem nepil :-) Video nejde ani na hamsrtroch ale fotky super .

            Njehla - Profil | So 1.12.2012 15:24:52

            mlíčnák >> jak tma? kde tma?

              Njehla - Profil | So 1.12.2012 15:23:59

              na křečkách doplněno, abych to tu neucpával...

              http://jehla-hamsterflyfishing.blogspot.cz/2012/11/​zaverecna.html

                Nmlíčnák - Profil | So 1.12.2012 15:15:42

                jehla >> je tam tma :-(

                  Njehla - Profil | So 1.12.2012 15:02:16

                  mlíčnák >> tady je report od Mistra Stavěče...
                  http://youtu.be/tpKJVS5C884

                    Nmlíčnák - Profil | So 1.12.2012 12:50:47

                    jehla >> Pískovi ty montérky seknou :-) Je vidět že si to patřičně užívá . Trošku mu i závidím .

                      Njehla - Profil | So 1.12.2012 10:40:34

                      písek to ní psal ode mne, aby nebyl zmatek...ale já tu byl taky, jen mě nikdo nefotí, tož jsem se jako narcis musel cvaknout sám...

                        Njehla - Profil | So 1.12.2012 10:35:36

                        LSD >> Písek děkuje :-)))

                        jídla máme spousty a to je důležité ( z mého pohledu)
                        jinak se všem daří prut zdárně dokončit,prsty máme všechny, jen já (Písek) jsem si musel ohoblovat jednu lamelu navíc (při dokončování jsem ji zlomil)

                          NLSD - Profil | So 1.12.2012 10:31:34

                          jehla >>
                          Pepo, všechny tam pozdravuj, hlavně Píska a Jardovi řekni, že bohužel nepřijedu
                          :-(

                            Njehla - Profil | So 1.12.2012 10:22:51

                            jedna ranní stylová...

                              Njehla - Profil | So 1.12.2012 10:08:04

                              něco málo je na hlodavcích, připojení nestojí za moc...

                              http://jehla-hamsterflyfishing.blogspot.cz/2012/11/​zaverecna.html

                              zbytek dám doma...

                                Njehla - Profil | Pá 30.11.2012 22:10:12

                                mlíčnák >> tak kousek moc podam

                                  Nmlíčnák - Profil | Čt 29.11.2012 20:42:36

                                  jehla >> No já začal laminátem ale práce se dřevem se mi líbí . Pískovi i Dědkovi držím palce - no mosím sedánkům :-) Určitě si to nedají na zeď jako dekoraci .

                                    Njehla - Profil | Čt 29.11.2012 20:30:48

                                    mlíčnák >> já se jedu aspoň podívat, nakonec jsem v nedočkavosti koupil hotovku....taky spokojenost, ale to víš, že bych tadši svůj handarbajt...

                                    http://www.ovidiurods.com/en/

                                      Nmlíčnák - Profil | Čt 29.11.2012 18:14:24

                                      jehla >> Já to mám daleko a moja by mně asi hodila fén do vany věďa cenu :-))

                                        Njehla - Profil | Čt 29.11.2012 18:10:58

                                        mlíčnák >> jo, ty klacíky jsou fajn, škoda, že jsem si ho taky nemoh´ postavit vlasnorůčo...