3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

mlíčnák - Profil | Čt 29.11.2012 17:42:05

jehla >> Se těším . Hlavně jich při práci moc neruš :-)) V Ujčově sem viděl Baronův proutek a musím uznat že ten bamboo má něco do sebe . Nikdy sem s tím ovšem nechytal ani neházel .

    jehla - Profil | Čt 29.11.2012 17:36:12

    mlíčnák >> jsou asi zapřaženi a z bambusu se kouří...snad večer...:-))) zítra podám report já...

      mlíčnák - Profil | Čt 29.11.2012 17:21:40

      jehla >> Taky bych uvítal reportáž z místa činu .

        jehla - Profil | Čt 29.11.2012 8:24:24

        tak jak vám to jde, klucí? Bude průběžnej report nebo fotečka?

          @Dědek - Profil | Čt 22.11.2012 19:55:39

          Baron 007 MC >> pokud chceš něco testovat, dovez si svůj :-))))

            jehla - Profil | Čt 22.11.2012 12:54:10

            Baron 007 MC >> no dobře, tak necháme střízlivýho jen Miloše...ale to chceš testovat klukům ty nový? To by bylo proti přírodě...:-)))) jo, našrot se pak hází i tyčí vod mopu...:-))))

              Baron 007 MC - Profil | Čt 22.11.2012 12:28:35

              jehla >> Cece, me prijdou zajimave za strizliva i nasrot.
              A hlavne, v nasrot kebuli se rodi demonicke testy.

                jehla - Profil | St 21.11.2012 18:03:16

                imagicien >> na němotu nejedeme, jsme zvědavý na trávoklacíky..:-)))

                  imagicien - Profil | St 21.11.2012 16:20:06

                  Baron 007 MC >> pokud vím, tak kolem desátý jde hospoda do hajan a my jsme v našem zasviněným kumbálu – jestli se chcete ožírat do němoty, tak si ten umtrunk musíte objednat předtím nebo přijet dřív ... no vlastně v sobotu na to máte dost času :–)))

                    Písek - Profil | St 21.11.2012 15:10:37

                    jehla >> nějakou cenu jsem u Hamstrů nevyhrál ? asi ne,nesoutěžil jsem,ale zeptat se musím .......že by jsi mě ji mohl předat :-)))

                      Písek - Profil | St 21.11.2012 15:06:38

                      jehla >> doufám Pepo,že si pamatuješ naše znamení....zvednutá ruka znamená
                      mlč !! ??? už jsme to dlouho na skype nepraktikovali, budeme to muset napravit.

                        jehla - Profil | St 21.11.2012 14:57:45

                        Písek >> třeba budeme hodný...budeme se snažit.....-))

                          Písek - Profil | St 21.11.2012 14:21:48

                          Baron 007 MC >> Karle,Ty budeš "jen" překážet,ale Jehla do toho bude i kecat.
                          To je vražedná kombinace :-)))))

                            Baron 007 MC - Profil | St 21.11.2012 13:01:29

                            imagicien >> Mi mame take program, ktery pokud tomu rozumim Milos uplne dodrzovat nebude, Ozrat se do nemoty a prekazet vam.

                              imagicien - Profil | St 21.11.2012 10:00:45

                              jehla >> jen ale nezapomeňte, že my máme program ... cílem je v sobotu večer jako poslední úkon zalakovat oviny oček ... už máme zapakováno a těšíme se

                                jehla - Profil | Út 20.11.2012 23:16:44

                                vraník >> telefonicky potvrzeno, nemělo by se nic měnit...

                                  vraník - Profil | Út 20.11.2012 21:56:44

                                  jehla >>

                                  chtěl jsem jet až v sobotu, ale pokud to platí, přijedu v pátek....

                                    jehla - Profil | Út 20.11.2012 18:17:36

                                    imagicien >> tak s baronem a s Milošem přijedeme určitě v pátek navečer, o Ivanovi se dozvím dneska, snad se nám ho taky podaří ukecat

                                      pako 2 - Profil | Po 19.11.2012 22:00:37

                                      jehla >> taky ti gratuluji, i když jenodíl má jinou akci :o)))

                                        Mates PB - Profil | Po 19.11.2012 20:04:31

                                        jehla >> No tak sláááva :-))