3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

Njehla - Profil | Po 19.11.2012 18:24:15

imagicien >> vypadá v pohodě, nepoškozeně, stejně určitě přijede klacík se mnou...:-)))

    Nimagicien - Profil | Po 19.11.2012 17:45:14

    jehla >> na bambusový spojky jen lehce parafínový vosk ... ale jen jestli je spojka technicky ok? až přijedeš, tak se na to mrkneme ...

      Njehla - Profil | Po 19.11.2012 17:42:16

      imagicien >> asi jsem to málo namazal...čím mazat doporučuješ ty? Já měl něco nas bázi rozpuštěnýho vosku, co k tomu dal výrobce...asi nic moc...

        Nimagicien - Profil | Po 19.11.2012 17:40:23

        jehla >> gratuluji, zjistil jsi čím to bylo? ... bohužel u nás v evropě ten správnej bambus nedosahuje náležitých dimenzí, ale roste tu ... já ho na zahradě nemám. mám phylostachis nigra, tedy pokud' se správně pamatuji, tak se mu říkalo pepřovka nebo pepřovice, dělaly se z něj biče a hole. pak mám jeden žlutej phylostachis auresculata, tyto dva u nás můžou dorůst tak 3-4 metry. pak mám ještě pseudosasa japonica, z něj se dělají šípy. hasta la vista

          Njehla - Profil | Po 19.11.2012 16:47:26

          zetfly >> zetfly, ZN, Imagicien, řízek, Mates Zlomyslník, LSD, medvěd a všici >další rozebráno jest, fungoval ten klacek s dírkou, podélně rozebíratelnej, uff, jsem rád, že to mám za sebou...:-))))

            Njehla - Profil | Po 19.11.2012 11:38:27

            Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.11.2012 11:31:38 >> jen počkejte, až mi vyrazí nová špička...a rovnou vyvázaná...:-)))

              NŘízek 5,21 - Profil | Po 19.11.2012 11:31:38

              Mates PB >> má k tomu druhou špičku, kdyžtak tedy tuhle seřízne, zasadí a vyroste mu novej celej prut:-))

                NMates PB - Profil | Po 19.11.2012 11:29:10

                jehla >> Nafoť až to budeš dávat do kůlny na příští rok k rajčatům..:-))

                  Njehla - Profil | Po 19.11.2012 11:13:42

                  imagicien >> ja to mam s ferulí bambusovou, ale stejně to nebude sranda...za chvíli to zabalim v procesu a vlítnu na to...

                    Nimagicien - Profil | Po 19.11.2012 11:04:07

                    jehla >> psi jsou taky dobry, musi to byt poradnej hafan, ne nejaka traslavka nebo pincl … :–) pozor, nejake pripravky nebo oleje jsou casto vetsi zlo na spojky, chytaji svinstvo a spojka se kousne – kovove, tedy alpakove spojky musi zustat suche.

                      NMates PB - Profil | Po 19.11.2012 11:01:51

                      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.11.2012 11:00:12 >> A pak prej, bambus vydrží všechno.............inu zbývá tedy ten Roundup..nebo jiný herbicit.

                        NŘízek 5,21 - Profil | Po 19.11.2012 11:00:12

                        Mates PB >> má dřevěnou, na uhliku by to bylo asi buřt, kort na uhlíku od sage, ten jejich lak vydrží všechno:-), tady nevim, čím má tu trávu nalakovanou.některý laky sou dost citlivý i na obyčejnej líh.

                          NMates PB - Profil | Po 19.11.2012 10:53:39

                          Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.11.2012 10:50:47 >> Předpokládám kovové spojky, jak to u trávoklumpů bývá.

                            Njehla - Profil | Po 19.11.2012 10:51:07

                            LSD >> z druhyho patra a na dvur, dole psice...

                              NŘízek 5,21 - Profil | Po 19.11.2012 10:50:47

                              Mates PB >> s tím WD 40 nebo tím kojotem bych byl na bamboo raději opatrnější, at mu to nepokurví lak.

                                NLSD - Profil | Po 19.11.2012 10:49:45

                                jehla >>
                                Aby bylo co testovat. V jake vysce vysi?

                                  NMates PB - Profil | Po 19.11.2012 10:43:44

                                  jehla >> Hele jestli je to bambusák, tak mě napadl ještě Roundup, tím by si to možná taky rozebral :-))

                                    Njehla - Profil | Po 19.11.2012 10:38:22

                                    Mates PB >> Mates PB, medvěd - 19.11.2012 10:12:36 >> mám to pověšenej za voknem, až přijdu, testnu...:-)))

                                      NMates PB - Profil | Po 19.11.2012 10:22:45

                                      jehla >> Pokud budeš experimentovat se snížením teploty, tak pamatuj, že některé materiály se podchlazením stávají křehčími, proto vetší násilí než přiměřené není na místě.

                                        NMates PB - Profil | Po 19.11.2012 10:20:37

                                        medvěd >> Já vytasil mrazák, ale na větší kousky jsme si nechávali vozit tekutý dusík :-)) Ale to je trošku o život.